PPV, která byla udělána jen pro ten jeden match. Ale postupně. PUNK VS. SHIELD - 4* - Mrzí mě, že tohle jsou zápasy, kvůli kterým Punk opustil WWE. Bude mi to chybět. Stupidní feud, trochu přidebilnělý zápas, ale přesto. Punk je Punk. AJ VS. NATALYA - 1* - Divas divzi zrušit!!!!!!!!! SANDOW VS. BIG E - 1* - Zbytečný zápas. REAL AMERICANS VS. SHOW A REY VS. RYBACK A CURTIS VS. RHODES - 3* - Docela dobrý zápas, ale bez náboje. BRODUS VS. TRUTH - 3* - Relavitně slušný feud, který bych u takovýchto nezajímavých wrestlerů nečekal. Také jejich zápasy stojí na shows za to. MIZ VS. KOFI - 3* - Další solidní feud. Více bych prosazovat Mize! WYATTS VS. BRYAN - 4* - Nejlepší feud WWE v tomto období. Bray Wyatt bude zkrátka star. RANDY VS. CENA - 5* - Dal bych i šest hvězd. Super zápas. Jednoznačně nejlepší za dlooouhou dobu.(16.8.2017)

• - Spoiler: V zápase o sjednocení dvou největších titulu společnosti WWE se Randy Orton stal historický prvním WWE World Heavyweight šampionem. (Nathanielmon)

• - Oficiální skladbou tohoto eventu byla skladba "Never Never" od kapely Korn. (Nathanielmon)