Uno (S01E01) (epizoda)

Krimi / Drama

USA, 2015, 54 min

• VLADEK

Bez svého staršího bráchy to neobstojí. Kupy sraček. Kdo se proboha na tohle dívá?(28.4.2017)

Chápu, první díl, musí se to nějak rozjet. Většinu epizody to byla neskutečná nuda, ale posledních deset minut to bohatě vynahradilo. Saulův herecký výkon stejně jako v Breaking Bad absolutně dokonalý, bez jediné chybičky.(21.12.2016)

Nevím jestli jsem měla vysoký očekávání, ale prostě mi první díl přišel jako sračka - trvá dlouho a jediný co člověku zbejvá je doufat, že to brzo skončí (jenom místy). Každopádně nepochybuju o tom, že se to ještě pořádně rozjede, přece jenom je to první díl a ty bejvaj trochu pomalejší. Hodnocení: 6/10(8.7.2019)

Pilot má vždy nevděčnou roli. Tady o to víc, protože všichni mají vysoká očekávání kvůli BB. Díky závěrečným 10 minutám se tento pilot vyzdvihl nad průměr a dává naději, že Gilligan ani zde nešlápne vedle. Chvilky nudy zde navíc čeří skvělý Bob Odenkirk a jeho hlášky, hlavně směrem k jistému hlídači parkoviště :) ... Troll under the bridge! Don't feed the troll!(28.12.2018)

O tom, že Odenkirk dokáže utiahnuť celý sérial som po jeho výkonoch v Breaking Bad nepochyboval. Otázkou skôr bolo, či Better Call Saul dokáže ponúknuť zvraty, ktoré robili BB výnimočným. Je jasné, že tu bude hrať prím komediálna zložka na úkor dramatickej narozdiel od svojho staršieho predchodcu, každopádne ma Gilligan využitím starých známych postáv dostal a utvrdil v tom, že Better Call Saul je záležitosť, ktorá si zaslúži moju pozornosť.(30.1.2017)