Marco (S01E10) (epizoda)

Arthur Albert

Dave Porter

Peter Gould, Diane Mercer

Scénografie:

Libbe Green (set dekoratér)

Kostýmy:

Jennifer Bryan

Sakra nějak mi přijde, že se to zaseklo na těch důchodcích a výletama za starejma kámošema. Už by to chtělo nějaký ty drogy, vraždy a mafii kurva! Na co si myslíte, že celou dobu čekám hmm? Hodnoceni: 6/10(6.10.2019)

"Víte co se mi možná stalo? Možná jsem mu vylezl na auto a skrze střešní okno jsem se mu dovnitř vykálel. Ale kvůli tónovaným oknům jsem neviděl, že na zadním sedadle jsou děti." ... Scéna při losování binga je čistokrevně velkolepý herecký velekoncert Boba Odenkirka. Barové polemizování nad problematikou býti jako takovým nemělo chybu. No a balící trik s 'chlápkem z Tance s Vlky' byl fakticky geniální. Kolem a kolem se jedná o skvělé zakončení první expoziční série... "No, počkej, ale ty nejsi Kevin Costner!" "Včera jsem byl, kotě."(11.9.2019)

• Marze

Gilligan je mistrem budování očekávání. Diváky táhne tu retrospektivami tu výhledy do budoucna a často nevím co postavy dělají.(24.2.2019)

Skvělé zakončení 1 série. Celá ta část s Marcem a Jimmym, byla výborná. " Ty nejsi Kevin Costner! " - na tuhle část bych se mohl dívat často, a určitě by mě to neomrzelo. Jinak se mi líbí, že se v závěru děj posunul dál, a já se těším na další řadu. Better Call Saul je sice o level slabší než Breaking Bad, ale je to opravdu kvalitní seriál. :)(6.3.2020)

Čekal jsem, že budeme svědky nějakého zlomu, který Jimmyho nasměruje cestou, na které byl v Breaking Bad. Dočkal jsem se ale jen komentáře na konci dílu. Nicméně vývoj tu je, sranda taky, nuda ne, takže motivace na další sérii zůstává.(30.12.2018)