Během své návštěvy rodného města se Jimmy znovu setkává se svým spolupachatelem. Netrvá dlouho a společně se vydávají vstříc novým zážitkům. (Netflix)

ALIENka_

Sakra nějak mi přijde, že se to zaseklo na těch důchodcích a výletama za starejma kámošema. Už by to chtělo nějaký ty drogy, vraždy a mafii kurva! Na co si myslíte, že celou dobu čekám hmm? Hodnoceni: 6/10 ()

Rocky88

Čekal jsem, že budeme svědky nějakého zlomu, který Jimmyho nasměruje cestou, na které byl v Breaking Bad. Dočkal jsem se ale jen komentáře na konci dílu. Nicméně vývoj tu je, sranda taky, nuda ne, takže motivace na další sérii zůstává. ()

jedna_vrana

"No, počkej, ale ty nejsi Kevin Costner..." "Včera jsem byl, kotě." Musím uznať, že Jimmy sa naozaj trochu podobá na Kevina Costnera - pri záberoch zboku. Celý príbeh z Binga a aj časť s priateľom Marcom bola super. ()

BROKEN_

Skvělé zakončení 1 série. Celá ta část s Marcem a Jimmym, byla výborná. " Ty nejsi Kevin Costner! " - na tuhle část bych se mohl dívat často, a určitě by mě to neomrzelo. Jinak se mi líbí, že se v závěru děj posunul dál, a já se těším na další řadu. Better Call Saul je sice o level slabší než Breaking Bad, ale je to opravdu kvalitní seriál. :) ()

0verseer

Tak koniec prvej série bol prekvapivo vlažný. Čakal som v štýle Breaking Bad niečo šokujúce a dostal som jednu z najslabších častí prvej série. Historka o mincovke s Kennedym bola fajn, žiadne iné svetlé momenty si však bezprostredne po konci tejto časti nevybavím. Slabšie 3* ()

PaTeXx

I přesto, že to dopadlo, tak jak to dopadlo, tak mě překvapuje, že Saul nedává najevo skoro žádné emoce, což mě lehce zklamalo. Každopádně pohodové zakončení pohodové série. ()

RichB972

Člověk by čekal trochu víc od posledního dílu první série, než jen jednu solidní scénu a nekonečné žvatlání v domově důchodců. Tahle epizoda byla celá tak zvláštní, že mě vlastně ani její závěr nepřekvapuje. 50%   Netflix, 4k UHD, původní znění s titulky ()

antolikopoli

To čom som chcel som aj dostal, celkom dobré finále prvej zahrievacej série. Jimmy si konečne uvedomil že stereotyp nieje nič pre neho, uvedomil si že pedantnosť v práve nerozhoduje a prišiel nato že cash sa dá zjesť hneď. Pekných 5*. :) ()