Mike je frustrovaný a s Jimmyho pomocí pracuje na udržení míru. Jimmy si směle vytváří novou cestu v před. (AMC Czech)

jedna_vrana

Fragmenty z Jimmyho detstva... Pekný záber na pestrofarebného nafukovacieho panáka a následne pohľad na Jimmyho v oblekoch podivných farbieb. Ale nič nie je náhoda. A potom zaujímavá ponuka Jimmyho pre Kim. Stane sa Kim sama sebou? Stane sa Jimmy sám sebou? ()

Rocky88

Jimmy se chce vrátit na svou cestu a dělá pro to vše, co umí a kvůli čemu ho má každý rád. Mike propadl snahám udělat snachu šťastnou. Konečně díl s více Jimmym. Ještě nějaký případ k řešení a bude to opět na pět hvězd. ()

ALIENka_

Každej má talent na něco jinýho, no a Jimmy ten umí pěkně ochcávat systém, což se mu zase jednou povedlo. Co si budem, takovej talent se vždycky hodí, hlavně když nechcete splácet zaměstnavateli za bonusy. Už to zase začíná bejt zábavnější, tak snad to tak vydrží, nerada bych si zase rvala vlasy u důchodců. Hodnocení: 8/10 ()

BROKEN_

Konečně dostal hlavní slovo Jimmy, a tak tu máme velmi povedený díl. Celá část, kdy se Jimmy chová jako kretén v práci, byla zábavná, energetická, zkrátka hodně mě to bavilo. Epizoda má nápadité dialogy, které jsou oproti nudnějšímu předchozího dílu zajímavější. Celkově jsem spokojen. Dobře se to rozjíždí. :) ()