Mág (S05E01) (epizoda)

Magic Man

Krimi / Drama

USA, 2020, 55 min

Nic moc se sice neděje, ale je zatracená zábava sledovat Jimmyho konečně ve svý kůži v tý žlutý košily se zářivou kravatou v podobě Saula Goodmana - právníka pro všechny lidi i ostatní pohlaví z drogovýho podsvětí! Jenom očekávám, kdy se to zlomí mezi Kim a Jimmem, protože už ten jejich vztah vypadá docela dlouho pěkně na pokraji zhroucení. Hodnocení: 7/10(16.3.2020)

Saul is back in the game. A rozjíždí to zase ve svým stylu.(25.2.2020)

Tak abych byl upřímný..hlavní příběh mě začíná mírně nudit.tam už všichni víme, jak se to bude odvíjet, daleko více mně zajímá to, co bude potom v případě Gene Takovice.(27.2.2020)

Hned ze startu série mi Gilligan připomněl, že všechny dějové linky jsou napnuté jak trenky a každá minuta bude dobrá. Bude sice těžké v tomhle pokračovat. ale dá se to zvládnout.(4.4.2020)

"It's all good man!" ... Bob Odenkirk se ambiciózně zhostil grandiózní čtyřrole (Slippin' Jimmy, James McGill, Saul Goodman a Gene Takovic), a nyní jen a pouze na jeho bedrech spočívá, která z oněch prizmatických osobností bude hrát prim v té nejvyšší extravagantní škále jeho charakteru.(24.2.2020)