Reklama

Reklama

Série(4) / Epizody(87)

Obsahy(1)

Je rok 3085 a mezigalaktický svět zažívá éru pokroku, mimořádných technologií a především vědění. Přesto se nikomu nepodařilo vyřešit problémy jako jsou zločiny, spory z minulosti nebo jak přesně říci a vyjádřit to, co má kdo na mysli. A co víc, přibyly k tomu další problémy typické pro tuto dobu. Právě z tohoto důvodu jsou zde odvážní hrdinové (děti ještě slavnějších hrdinů) - Chris, Beth, Wallow a Danny - kteří zachraňují Vesmír neustále dnes a denně, protože je to jejich denní chléb. Mimo jiné ale zažívají i vlastní trable, či potyčky s budoucím Chrisovým já. Co je ale na jejich dobrodružství zajímavé, nikdy nikdo nemůže očekávat, jak se vyvine, jak skončí nebo jak bude vlastně probíhat. (P. J. D.)

(více)

Recenze (12)

Efik_CZme 

všechny recenze uživatele

Vypadá to jako absolutně náhodné jevy seskládané za sebe ve zvrácené posloupnosti. Pro určité procento populace velmi vtipné. Never doubt the worm. ()

Reklama

ZoltanCZ 

všechny recenze uživatele

Nevím co tvůrci berou, jistě to však musí být hodně silná látka, protože něco tak silně ujetého a zároveň mile vtipného se jen tak nevidí :) ()

Galerie (48)

Reklama

Reklama