Heroes Rise: The Primal Riddle (S03E17) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 43 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • micle21
  *****

  Perfektní díl. Ze Seiliny se konečně stala Catwoman, hned jsem si vzpomněl na ten perfektní film s Halle Berry (ehm :D), kde to bylo přesně stejně. Dokonce jsem si ani nevšiml, že přeobsadili Firefly, i když jsem si řikal, že vypadá nějak divně a to si většinou takových věcí všímám. Jelikož to neni Garfield Lynns jako v komiksu, tak je mi ta postava od začátku jedno. Hodně mile mě překvapil návrat Friese, to opomíjení trailerů se vyplácí. :-) A Gordon v tribunálu je jedno velký tahání za fusekli.(10.5.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Už jsem ani nedoufal, že bych se v této sérii dočkal kvalitního dílu, ale opak byl pravdou. Tentokrát jsem se výborně bavil na rozdíl od Bena McKenzieho, který se evidentně nudil. Riddler byl zase jednou skvělý, Tučňákův nábor přinesl příslib zajímavých epizod a Selina byla postrčena správným směrem, takže jen tiše doufám, že tvůrci nepošlou všechno do kopru.(24.11.2017)

 • NiaWolf
  ****

  Jak už název napovídá díl se zaměřuje na Riddlera, což je dobře. Cory Smith si svou roli očividně užívá a chová se jako Riddler z komiksů - teatrálně, provokativně takticky. Paráda. Zato McKenzie vypadá, že ho hraní Gordona přestalo bavit už uprostřed druhé série a jen přijde na plac odříkat text a zase jde dělat něco jiného.(19.5.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "You want to become famous? Try dying, I can help you with that."(7.5.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace