Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Pečený sněhulák je původní skečová show plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému „jiskření" vzniká osobitá zábava, která nabízí svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často povědomé.
Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu" se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.
Ambicí pořadu je navázat na tradice populárních zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další. (Česká televize)

Woodstock

Tak se nám zbláznil Kohák... a nejen on. Vždyť vyrobit "zábavný" pořad je tak snadné! Stačí si zavzpomínat na svá léta na základní škole (první stupeň) a všechny ty "notyvoe!" úžasné vtipy, vykládané o přestávkách. Dnes si chlapci myslí, že jim stačí přetáhnou přes pupky reklamní tričko s obrázkem Monty Pythonů, otevřít flašku České sody, ucpat ji palcem, pořádně s ní zatřepat, vrazit si ji do prdele... a z úst jim začnou spolu s bublinkami tryskat i perly humoru. Jenže nezačnou. Zmiňovaný postup je vhodný pouze jako klystýr. Nicméně, televizní zábava pro gaučáře má tu prima vlastnost, že své vděčné diváky si nakonec najde i ta sebevětší amatérská a trapná sračka. Viz komentáře čtyř a pětihvězdičkových příznivců seriálu, ty mě pobavily. S nima byla větší prdel, než s celým Huhulákem. ()

evilmind odpad!

Vždycky jsem si myslel, že naprosté dno televizní "zábavy" je pravidelně k vidění na různých menších komerčních televizích. Ale ČT se s nimi pustila do boje opravdu ze všech sil, a opravdu nechápu, jak pod něčím tak k uzoufání trapným a nevtipným může být podepsán Jakub Kohák. Stejně tak nechápu, co na tom jako má být nekorektního, nebo snad dokonce kontraverzního, je to prostě jen prachobyčejně hloupý. ()

Olík

Skečová show ostrovního střihu je specifické odvětví nemající v naší "buřt kotlině" žádných tradic a proto ze strany jeho tvůrců jde o jakousi školu za pochodu. Jasný je to horská dráha, ale ať hodí kamenem, kdo spadl z nebe již jako učený. Minimálně poklepání po ramenou za odvahu a to ne jenom pánům Štabňákovy, Mrazíkovy, Kohákovy, Kalužovy, Skórkovy a dalším, ale také České Televizi. Já osobně bych se dalším dílům nebránil........uvidíme jak se k tomu postaví veřejnoprávní médium. ()

DrBuznička odpad!

Nefascinuje mě ani tak existence lidí, kterým toto může připadat na úrovni, ale mnohem více existence pořadu pod Českou televizí a samotná osoba Koháka, který v povědomí některých lidí představuje "zajímavého tvůrce". Vždyť ten člověk nic nevytvořil - natočil hrstku podbízivých reklam a akorát umí skvěle pracovat na svém PRku. Doufám, že to konečně dojde aspoň některým jeho obdivovatelům se zlomkem inteligence po shlédnutí tohoto paskvilu. Tvůrci v čele s Kohákem si na tomhle pořadu museli skvěle namastit kapsy. Největší LOL, kamaradschoft a levárna od odvysílání Sanitky 2 Filipa Renče. ()

NinonL odpad!

Viděla jsem jeden díl a nevěřila vlastním očím - uším. Dělat si legraci z nevidomých nebo z psychicky nemocných chce notnou dávku cynismu. Ale servírovat to (hlavně mladým) lidem jako normální, jako trend, jako legraci, je hnus všech hnusů. Další část se věnovala po tisící lánskému projevu prezidenta republiky, po tisící prezidenta urážela. Bývalý komunista, dnes generální ředitel ČT přejal praktiky bolševické televize velmi dobře. Komunisté byli taky agresivní, manipulovali, překrucovali fakta, vysílali lži a propagandu. Také dělali z diváků idioty. Ale nikdy nebyli vulgární a nikdy nehanobili symboly československého státu. Podobná nenávist a hysterie v médiích probíhala naposledy v 50. letech, v době politických procesů a poprav (Slánský, Horáková a další). A já se ptám - proč mám nejhorší komunistické praktiky na Kavčích horách platit? Proč mám platit propagandu, manipulaci, lži a stupiditu? Proč mám platit ponižování nemocných lidí? Proč mám podporovat vymývání mozků, nenávist a bolševické způsoby současné "veřejnoprávní" televize? ()

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)