Pečený sněhulák (TV pořad)

Komedie

Česko, 2014

Jakub Kohák

Martin Šimíček

Vladimír Skórka
  • V.Silver

Bravo! České televizi se to konečně povedlo a já dávám 100%! Větší fuck off koncesionářům jsem ještě neviděl a za to musím smeknout klobouk. To opravdu chtělo pořádné koule. Akorát myslím, že diváci nepochopili, že nekorektní humor není obsažen v pořadu, ale pořad jako takový je oním značně nekorektním humorem scénáristů. Třeskutě vtipné, ha ha ha! Ta reflexe společnosti! Bravurní! Zajímalo by mě, jestli je Petr Dvořák taky v ANO, protože přesně odpovídá přístupu "Nová Česká soda? Prostě to natočíme!"(14.10.2014)

• ghatos

Zase taková hrůza to není. Je tam vidět trošku inspirace Českou sodou, avšak rozjet to ostře jako v devadesátkách snad ani ve veřejnoprávním médiu teď nelze. Herci jsou ok, některé nápady ucházející. Hodnocení po dvou dílech 48%. PS: Jsem překvapený, jaké negativní ohlasy v mém okolí vyvolal Pečený sněhulák. Většině lidí se vyloženě nelíbil. Důvody jsou pochopitelné (trapnost, měkkost, nedotaženost atd.), ale i tak jsem viděl v českém éteru x srovnatelných horších blbostí. Tady Kohák vyloženě narazil, protože se chlubil v reklamní kampani něčím, co nemohl splnit.(4.9.2014)

Stejně jako u všech možných i nemožných počinů, se i tady v tomto dají najít nějaké ty lepší chvilky. To ale neznamená že se jedná o veledílo které by si zasloužilo víc jak 3 hvězdy. Ony i ty 3 hvězdy jsou spíše za pár originálních myšlenek a za humor který mně úplně normálně v těch lepších chvilkách pobavil.(18.4.2015)

• Antiquus

Většina scének trapná, asi něco pro fanoušky Genzera a Suchánka. Vymyšlený snad za 5 minut, natočili snad každou kravinu, co je napadla. Z toho, co by mělo nějaký potenciál, je zase většina nedotažená. Zajímavý bylo centrum mozku, psaní reality jako scénáře, překopnutý kabel a grantová komise u moderního umění s hodnocením autora "vztah k EU kladný". Jinak je to ale o hovně.(13.10.2014)

• evilmind

Vždycky jsem si myslel, že naprosté dno televizní "zábavy" je pravidelně k vidění na různých menších komerčních televizích. Ale ČT se s nimi pustila do boje opravdu ze všech sil, a opravdu nechápu, jak pod něčím tak k uzoufání trapným a nevtipným může být podepsán Jakub Kohák. Stejně tak nechápu, co na tom jako má být nekorektního, nebo snad dokonce kontraverzního, je to prostě jen prachobyčejně hloupý.(1.9.2014)