Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Pečený sněhulák je původní skečová show plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému „jiskření" vzniká osobitá zábava, která nabízí svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často povědomé.
Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu" se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.
Ambicí pořadu je navázat na tradice populárních zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další. (Česká televize)

Fíma

Možná trochu nadhodnocuji, ale jen proto, abych trochu vykompenzoval to, že tu většina lidí silně podhodnocuje. Chvílemi trapný, chvílemi absurdní, ztřeštěný a občas i vtipný humor. Když je nálada, dá se na to bez potíží dívat a třeba se i bavit. A některé skeče mě vážně dostaly, i když se k nim člověk musí dostat přes haldu hlušiny, ale to je skoro všude. ()

ESNYR

Stejně jako u všech možných i nemožných počinů, se i tady v tomto dají najít nějaké ty lepší chvilky. To ale neznamená že se jedná o veledílo které by si zasloužilo víc jak 3 hvězdy. Ony i ty 3 hvězdy jsou spíše za pár originálních myšlenek a za humor který mně úplně normálně v těch lepších chvilkách pobavil. ()

Mustaffa

Já to tedy v TV neviděl, ale pouštěl jsem si několik scének na YT a musím říct, že zase tak špatné to není. Ano, jsou tam scénky vyloženě o ničem, ale většinou je to ok. I všeobecně opěvovaná Česká soda nebyla vždy perfektní a měla své slabé scénky, asi jako všechny seriály tohoto typu. ()

axik

Tento typ humoru tu prostě chyběl - kruté kameňáky od kluků z Ostravy. Výběr skečů není ideální, daleko pestřejší paleta je jich na Youtube, ale i tak 3 hvězdy, za některé skeče klidně i 4. ()

gruzdej

Náznaky vtipu se tam párkrát objevily, bohužel je zabili nemastní herci, úplně mylný rytmus a většinou absence pointy. I Genzer se Suchánkem se můžou plácat po ramenou. ()

0kozel

Není to úplně špatný. Některé vtipy jsou více povedené, jiné méně, ale u mě převládá spokojenost. U spousty věcí se ale dá předvídat jak dopadnou. Nemůžu si pomoct, ale mně se při sledování vybavila "Malá Velká Británie", ale nedá se říci, že by to dosahovalo její kvality. V porovnání s jinými českými současnými zábavnými pořady může být tohle skvost. Uvidíme co další díly. Protože se mi líbila zhruba polovina vtipů, tak dávám tři hvězdy. ()

Nugat

Vracím se po delší době... stále nechápu nízké hodnocení. Je to vtipné, je to sranda, je to neokoukané.... Nic si tak nezaslouží 5 hvězd jako tahle bomba :-) ()

PanhanyZ

Hvězdička za to, že je to docela hezky natočené a zahrané. Škoda, že to není vůbec vtipné, což může být u zábavného pořadu Troška problémek.. ()

pajamacik odpad!

Po shlédnutí tohoto pseudo humoru se mi udělalo špatně. Větší píčovinu jsem roky neviděl a to to dává Česká televize která by měla dávat seriozní humor. Oproti tomu je Česká Soda balzám na psychiku tehdejších diváků. ()

Hamar

Opravdu moc vtipné to není! Párkrát jsem se snad pousmál. Jeden bod za odvahu jít do podobného formátu pořadu a druhý za příležitost danou ostravským hercům! Ti jsou tu sice víceménně za hňupy, ale Co, třeba si jich někdo všimne. ()

hony23

Pořad, který má koule? No nevím, český pokus o Malou Velkou Británii nedopadl nejlépe, sem tam se člověk nad něčím uchechtne, ale většinou vítězí trapno. ()

Usir

Nechápu to hodnocení, to na čsfd hodí jen lidé, kteří milují jen totální dramata, lidskou bytost odhalenou až na kostru, psycholigické filmy, filozofické filmy, s hlubokou myšlenkou, se skvělými efekty a pro ně dokanalou hudbou dopravázející celý film, nebo seriál? To už se neumíeme zasmát sami sobě, nenásilnému humoru? V tom případě jsem divný, ale já musím dát 5 hvězdiček, mně se líbilo. Pobavilo, odlehčilo, nenutilo přemýšlet, prostě odpočinek, Drama je celý náš život, tak proč to neodlehčit. ()

Fenri odpad!

Může mi někdo vysvětlit, jak to, že tvůrce pořadu byť jen s nápadem na takovou hovězinu nevyhodí z ČT oknem? ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů