Jackie & Ryan

Your Right Mind

(neoficiální název)

Jackie a Ryan

USA, 2014, 90 min

Ne všechna milostná vzplanutí končí ve věčném obětí... jsem v nostalgii... Film podle mého gusta, chlap podle mého gusta (vábivé charisma má stejné jako jeho postava Doriana Graye), ještě to umí hrát na kytaru a zpívat můj oblíbený žánr - zamilovala jsem se. 💗(6.8.2015)

Jen vezme Ryan do ruky kytaru a emma je ztracená. Moc hezky se mně poslouchal a po dlouhé době jsem nechala dojet i závěrečné titulky s jeho kytarou a zpěvem. Hudební podkres byl taky kytarový a příběh si můžete dovyprávět už sami. V tom je velká výhoda, že může být jakýkoliv, podle vašich představ a nikdo vám do toho nebude kibicovat. Tak šup šup, házejte mu do toho penálu od kytary nějaký drobáky, vždyť hraje pro vás a aby si mohl dát něco na zub !(20.9.2015)

Takáto, tak trochu beatnická romantika, ktorá je nedopovedaná, mne naopak sedí.(3.8.2015)

Vyzerá to tak, že nejaký fešák vo filme brnkne na struny a ja prihodím jednu hviezdičku. Ale seriózne. Na dvojicu Katherine a Ben som si musela zvykať, nehodili sa mi k sebe, ale zvykla som si. Náhodou sa stretnú dvaja neznámi, sú chvíľu spolu, je im dobre ... potom on sa poberie ďalej a ona tiež, a nemáte tušenie ako tie ich príbehy budú pokračovať a ako dopadnú, ešteže si vymenili telefónne čísla. Nič svetoborné, ale celkom sa to dobre pozeralo a hlavne počúvalo.(28.7.2015)

• rikitiki

Naprosto o ničem. Rozvádějící se bývalá zpěvačka (když pak zapěje, je rázem jasné, proč jí kariéra nevyšla) si začne s přítulným a hezkým bezdomovcem, který furt čeká na jakéhosi záhadného Kovboje, který se ale ne a ne dostavit. Bez energie, bez milostné vášně, bez zajímavého příběhu. SHRNUTÍ: Tak ona už nám Laura Palmer hraje babičky!(5.11.2018)

• MartinezZ

Dvě hvězdy ne proto, že by to bylo vyloženě špatné, ale (SPOILER!) pro ten konec, kdy všechno, co jsme viděli, šlo vniveč a krom jedné písničky se z toho takřka nic nevyklubalo. Bohužel mi nesedí zádumčivé filmy o tom, jak se něco děje a nikam to nedospěje. To už by snad byl lepší i nějaký klišoidní závěr.(1.8.2015)

• Aljak

Len sa mi to zdá, alebo sa z filmov o pouličných hudobníkoch stáva v poslednej dobe nejaká tuctová záležitosť? Folkové a country rytmy ma nejako neberú, takže ani tento štýl moje dojmy nepovzniesli. A čo sa týka ostatného deju, ten mohol byť celkom dobrý, ale nejako to všetko dostalo príliš málo priestoru. No očakávania boli rozhodne vyššie... Žiaľ, len 2*.(27.7.2015)

V podstatě nezáživný film. Možná, že kdyby nebylo dvou hlavních představitelů, tak by to stálo úplně za starou bačkoru. A i když se nakonec film k nějakému závěru dobere, ty dlouhé minuty předtím, mu nikdo nevymaže.(12.9.2015)

Hudba a romantika jde ruku v ruce, škoda, že jsem od tohoto snímku čekal trochu více. Obě hlavní postavy mám již z jiných filmů velmi rád, nicméně tady mi vůbec nesedli. Žádná chemie... Nejvíce mě štve, že není více záběrů této krásně zasněžené krajiny, které se krásně k hudbě hodí. Bylo by to poté více vtahující, takhle sem se koukal na film, který až ráno vstanu, tak nebudu vědět jak se jmenoval. Je to opravdu škoda, dávám 3 hvězdy jenom kvůli poslední písni, která to trochu zachránila.(30.9.2015)

A mě se na to koukalo celkem dost dobře. Je to jeden z těch pomalu si plynoucích filmů, takový "ze života". Příjemná hudba, krásná, i když poněkud drsná zimní krajina jakéhosi zapadákova v Utahu, kočovný tulácký život Ryana, to vše mi dalo dohromady příjemnou podívanou. Nakonec i ten konec, o kterém jsem si tu přečet, že to celý zabil, nebyl zase tak nejednoznačný, čekal jsem to horší. Takže nakonec ... tam ty čtyři dám, protože je tam slušná dávka country:).(2.9.2016)

Jackie a Ryan je celkom sympaticka drama,ktora vlastne zobrazuje vztahy medzi ludmi,je to film z bezneho zivota a velkym plusom je Katherine Heigl a Ben Barnes,ktori podali fajn herecke vykony,mna to oslovilo...:-)(6.1.2019)

• magu

Totálne zbytočný film. Bohužiaľ ani za vlaky nemôžem pridať hviezdičku. Bolo ich tam málo.(2.8.2019)

Děkuju všem,co se na tomhle filmu podíleli,tu hodinu a pul to pro mě byl obrovskej zážitek.....Nebyl jsem schopnej se od toho filmu odtrhnout,hudba nezkutečná,udělám všechno pro to,abych našel každou písničku,co v tomhle filmu hrála....Děkuju především hudbě pana Nicka Hanse,scénáři Pana Ami Canaan Mannana a famoznímu výkonu Katherine Heigl a Bena Barnes....S naprotým přehledem řadím tenhle film na 1.místo všech filmu,co jsem kdy viděl....Chci ho vidět znovu a znovu....Nemám co bych k tomu dodal,to nejduležitější,co mi tenhle film dal,mám v srdci :).....(13.1.2017)

Pěkná nenásilná podívaná s příjemnou hudbou. Katherine Heigl sice po celou dobu filmu vypadala jakoby stoupla na rezavý hřebík, ale jinak dobrý. A ještě mi po celou dobu filmu běželo hlavou, jak asi takovy tulak bez strechy nad hlavou musi asi vonet. Ale i presto se k nemu mela :D(16.11.2015)

• Hofo22

Čakal som od toho viac. Inak záverečná pesnička fajnová.(3.7.2016)