poster

Druhý báječný hotel Marigold

 • anglický

  The Second Best Exotic Marigold Hotel

 • slovenský

  Druhý úžasný hotel Marigold

 • slovenský

  Druhý báječný hotel Marigold

Komedie / Drama

Velká Británie / USA, 2015, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IsaacNewton
  ***

  Roztomilé a veselé zakončení Febiofestivalu s tímto filmem... Bill Nighy je ten nejlepší popleta a Maggie Smith nejmoudřejší žena :-)) k tomu dokonalá atmosféra Indie, Sonnyho energie a dobré srdce a dokonalá hudba. První díl jsem sice neviděla, ale nebylo ani zapotřebí. Druhý báječný hotel Marigold je rozhodně příjemným filmem, který je opravdu jen od toho, aby si člověk oddáchnul a nemusel přemýšlet :-))(28.3.2015)

 • dom156
  ****

  Hodnocení je velmi podobné jako u 1. U prvního dílu jsem si nebyl jist co mě čeká a nemine, ale byl jsem příjemně překvapen a film se mi velmi zalíbil. Na druhý jsem šel tedy i do kina se svojí přítelkyní a nebyl jsem si jist jak s jí to bude libit a libilo. Film je neotřelí, o proti jedničce si drží svůj šarm a linku. Děsil jsem se když tam narvou Gere jak to dopadne a on tam parádně zaplul a nedělal ve filmu bordel. Jsou místa a možná oproti jedničce je jeich i trochu více kde se člověk upřímně zasměje, což je kvituju, mohu jen doporučit.(11.4.2015)

 • Pavlínka9
  **

  Neskutečně předvídatelný film, který má tolik momentů, které jsou tam ohromným způsobem zbytečné, jelikož je zcela jasné, jak to dopadne :D :D :D Je tam pár vtipných okamžiků - třeba - letadlo bylo odkloněno - Kráva na ranveji :D :D To by naštvalo každého :) Je to hodně barevné - přijde mi snad, že více než u předešlého filmu, hodně silně poukázáno na Indii - ať už v podobě příprav na svatbu a celkově je tam toto obyvatelstvo ještě více zohledněno, což je ale dobře :) Skvělá skupinka herců, aspoň dobře ukončeno, ale je tam takových klišé, že je to děs...To se raději znovu podívám na ten První...(14.9.2015)

 • carly
  *****

  Film je presne tym, cim slubuje byt. Pokracovanim pribehov postav, s ktorymi sme sa zoznamili v provom diely. Spolocnou temou pre vacsinu postav bol strach. Strach z neznameho, z nespravnej volby, z neuspechu, zo zmeny. A s trochou pomoci od pratelov sa im strach podarilo prekonat. Za zvukov hudby, medzi uchvatnymi farbami, trefnymi dialogmi a skvelymi vykonmi. A s vitaznym tancom na zaver :)(13.4.2015)

 • salalala
  ****

  O The Second Best Exotic Marigold Hotel se dá říct v podstatě totéž co o tom předchozím s menšími úpravami. Madden opět sbírá body typicky suchým britským humorem, který si nebere servítky a pohodovou a až optimisticky nakažlivou atmosférou Indie a jejích veskrze milých obyvatel. Potěší i to, že upustil od přehnaného sentimentu a opravdu melancholických momentů nebo nějakých úvah o údělu a smutku stáří je tu výrazně méně, což výsledku jedině prospívá, protože je svižnější a drží víc u sebe. Samozřejmostí jsou dokonalé výkony britské herecké elity, k níž se tentokrát přidávají dva Američané v podobě velmi dobrého Richarda Gerea a spolehlivého Davida Strathairna a konečně nepřehrávající a už jen minimálně křečovitý Dev Patel. Výsledné podobě tak vlastně ani nevadí to, že je to celé předvídatelné, monotónní a absolutně nepřekvapivé, jako spíš notně přepálená délka, která má na můj vkus hodně hluchých míst, která tu nemají větší opodstatnění a mohla zůstat ve střižně. Každopádně je ale fajn vidět v kinech vesměs povedenou žánrovku o "důchodcích", která může této věkové kategorii dodat novou motivaci do života a těm mladším ukázat, že stáří automaticky neznamená konec našich dnů. 70%(18.3.2015)

 • - Pred natáčaním filmu sa šírili reči, že Colin Firth a Helen Mirren sa zúčastnia kastingu. (Crybaby)

 • - V jedné z replik mezi Muriel Donnelly (Maggie Smith) a Evelyn Greenslade (Judi Dench) se dozvíme, že věkový rozdíl jejich postav je pouhých 19 dní, což je skutečný věkový rozdíl obou hereček. (yofi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace