Druhý báječný hotel Marigold

Druhý báječný hotel Marigold

Komedie / Drama

Velká Británie / USA, 2015, 122 min

• Dont

Zbytečný film plný sympatických tváří a hereckých legend, které ale nemají co hrát. Na komedii málo vtipné, na drama málo dramatické. Horší než první hotel Marigold a to také nebylo nic extra.(9.8.2015)

Stejně milé jako první díl, jen místy hodně natahované a bez tempa. Rozhodně však je milé chvíli posedět s úžasnými hereckými osobnostmi a opět zabloudit na známá místa. A ani ta pařba ke konci nebyla vůbec špatná.(3.10.2015)

Nevím jestli lžu, když řeknu, že je tenhle film něco výjimečného. Děj je předvídatelný a průměrný, navíc příliš bombastický - spousta barev, hudby, scény z oslav - vypadá to pěkně, ale je to spíš jen vata. Ze srovnání mi první, mnohem komornější díl, vychází lépe. Pro mě ale tenhle díl bude mít své zvláštní kouzlo. Je to osobní. Přiznám se, že jsem měla problém vidět postavy, které jednotliví herci hrají, neviděla jsem rozhovor paní D s paní G. Viděla jsem rozhovor Judi Dench s Maggie Smith o stáří, o smrti, o času a vše bylo neuvěřitelně skutečné. Dejte bandě stárnoucích herců, kteří se velmi dobře znají, zahrát bandu stárnoucích známých (obzvlášť když je tahle banda pro vás osobně něčím důležitá a speciální) a neubráníte se pocitu, že je to opravdové.(21.11.2015)

Druhé setkání s obyvateli báječného hotelu Marigold je jiné a přesto velmi dobré...Ke spokojenosti mě bohatě stačí elita britského herectví, která se opět sešla aby i těm mladším ročníkům dokázala, že jsou pořád tady. Tak nějak bych chtěl prožít stáří v krásných indických barvách plných suchého britského humoru...(9.8.2015)

• ecceHOMMO

Iskra sa vytratila!(27.6.2015)

• - Pred natáčaním filmu sa šírili reči, že Colin Firth a Helen Mirren sa zúčastnia kastingu. (Inspector)

• - V jedné z replik mezi Muriel Donnelly (Maggie Smith) a Evelyn Greenslade (Judi Dench) se dozvíme, že věkový rozdíl jejich postav je pouhých 19 dní, což je skutečný věkový rozdíl obou hereček. (yofi)