Reklama

Reklama

Woonmyungcheoreom neol saranghae

(seriál)
  • Jižní Korea 운명처럼 널 사랑해 (více)

VOD (1)

Epizody(20)

Boháč, který zdědil firmu, si vezme obyčejnou pracovnici z kanceláře po té, co spolu stráví noc a ukáže se, že nečekaně otěhotněla. (Netflix)

Recenze (18)

Eawy 

všechny recenze uživatele

Veľmi zaujímavo postavený seriál. Nemám rada smutné romanťáky, ale napriek tomu, že v tomto sa objaví toľko smútku, stále mám z neho pozitívny dojem. Ústredná dvojica je mimoriadna. Hlas a artikulácia hlavného hrdinu je niečo, čo je nezabudnuteľné. Všetky vedľajšie postavy sú sympatické, ako Mr. Tak (asistent), či ako halmeoni, prosto, každý má svoje miesto. Nespomínam si na pôvodnú verziu ale musím sa priznať, že táto bola výborná. A ten soundtrack! 80% ()

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

O princezně Slimákovi: Žila, byla na jednom ostrově s čistou vodou princezna. Nosila obrovské brýle a nebyla dobrá v učení, hlavně v matematice. Tahle princezna měla nemoc - každému, kdo ji o něco žádal nebo něco chtěl, vyhověla. Neuměla říci ne. A nevěděla, že je princezna. Byla to divná princezna a byla divně nemocná. ■ Noc, ze které si nic nepamatujete, "Macao Revival" a tlučení rýže. Moje objektivita jde do kelu a dávám pět hvězdiček. Moc krásně se na to dívalo. Hořko-smutně-sladké. Jang Hyuk ztvárnil svoji "šílenou" postavu dokonale, Na-ra Jang je, když si dá kontaktní čočky a chová se sebevědomě, nová Je-jin Son. Akorát s těma obrovskýma brýlema se mi líbila víc (viz. obrázek v mém deníčku). Taky bylo výjimečně dobře, že jsem po přečtení komentářů na ČSFD věděl, že to je pohádka - teda, ona to pohádka není, ale jsou tam prvky, které, když člověk pohádku očekává, jsou v pohodě. Slabiny vidím ve scénáři epizod cca 14-18. Ne, že byly nelogické, ale dost se tahaly a trpěl jsem trochu. ■ Dobrý komentář: Petrushka. ■ Pokud jako já budete hledat song od Megan Lee, zde je přímo jako hudební video k seriálu (odhadem první čtyři epizody): http://www.youtube.com/watch?v=NB5EWDmPA94 Další OST video - song od A Yeon Baek (o poznání smutnější a nostalgičtější) http://www.youtube.com/watch?v=S95WH_VcIgE&index=3&list=PLU6LMSMj3ZfFJ2B2HyS-e3yaoeq-OhCpc ()

Reklama

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Myslím, že mi bylo předurčeno milovat tenhle seriál. :) A tím pádem je jasné, že se ode mě nedá čekat žádná, ale vůbec žádná objektivita. Asi u třetího dílu jsem se nekontrolovatelně zamilovala a do konce mě to nepustilo. Naopak, moje láska s každým dílem rostla. Je to navíc jeden z mála seriálů, kde jsem si oblíbila snad úplně všechny postavy. Na každé z nich bylo totiž něco výjimečného a v každém díle mě dokázaly nabít energií. A tak jsem se s nimi smála a plakala a smála a zase plakala... A o tom srdcovka prostě je. Na Jang Hyuka v roli Guna jen tak nezapomenu. Jen mi řekněte, co teď budu bez šnečího párečku dělat? Už vím, budu se utápět ve vzpomínkách při poslechu soundtracku, který je mimochodem nádherný. 5* ()

Lama.Lama 

všechny recenze uživatele

Tak mě zase jednou něco pohltilo! Úžasně krásná podívaná, kterou jsem hned několikrát obulela. Jediné, co bych jim vytkla, je ta rozmělněnost po 12. dílu - kdyby to zkrátili na 16 dílů, vůbec bych se nezlobila. Ale i tak pálím 5 hvězd, protože to byl krásný příběh protkaný něžností a neuvěřitelnou roztomilostí Kim Mi Young, kterou doplňoval vážně crazy smích Guna (ano, úplně mě dostal, svíjela jsem se při každém jeho hrůzostrašném výjevu smíchy:D). ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Má to své krásné momenty, vtipné i smutné. Nakonec si člověk zvykne i na ten Gunovo pošahaný smích, protože přesně bude vědět, co tím maskuje. Pěkný příběh, který jsem už viděla před 4 lety v tchajvanské verzi – tanhle je mnohem více zaměřená na city, tchajvanská zase na komediální stránku. Ač to bylo příjemné pokoukání, víc než pohádku na dobrou noc bych v tom nehledala. Z písniček se mi do paměti zaryla jen jedna, ani nevím, jestli jich tam bylo víc. Hlavní pár se k sobě hodil, měl své světlé i tmavé okamžiky, ale už jsem viděla i páry, mezi kterými to jiskřilo víc. Jak jsem již psala, příjemný příběh na odpočinek, který má i své bolístky, ale to nevadí, protože pořád je to pohádka. Ke konci jsem měla pocit, že děj byl až moc rozmělněný a klidně bych to o něco zkrátila. Jinak moc pěkné 3*. Dobré. Přeloženo. ()

Zajímavosti (1)

  • Ve scéně, kdy spolu zpívají Lee Gun (Hyeok Jang) a Kim Mi Young (Na-ra Jang) při karaoke, je použit videoklip písně „Hey Girl“ samotného Jang Hyuka. (Ba_ci)

Reklama

Reklama