Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kde by byli mušketýři bez svých sluhů! Volné pokračování bláznivé komedie Čtyři sluhové a čtyři mušketýři. I zde jsou hlavními hrdiny sluhové slavných mušketýrů. To oni se svými hrdinskými a vpravdě vynalézavými kousky postarají o konečné vítězství nad kardinálem a jeho pohůnky. Děj Dumasova románu, jak ho zná snad každý, je zde zachován, jen může divákovi občas připadat poněkud obrácený naruby, zvlášť když ho vypráví slavná skupina komiků Les Charlots. (Česká televize)

(více)

Recenze (44)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Jestliže u předchozího dílu jsem si stěžoval, že jsem se u jeho sledování občas nudil, tak tady to platilo dvojnásobně. Zatím asi nejslabší film Les Charlots. Srandy moc nebylo, akční scény taky nic moc, nakopávání zadků pobavilo ze začátku, ale když se vše okolo toho točilo dalších dvacet minut, nudou jsem si málem ohryzal všechny nehty. Pánům pomalu docházel dech, sranda už nebyla ani moc humorná – spíše trapná a moc opravdu záživných scén tu nebylo. Což je docela škoda, ale jednou ta krize už prostě přijít musela. 40% ()

swamp 

všechny recenze uživatele

Ano, vyplnilo se očekávané. André Hunebelle chtěl nejspíš využít slávy Les Charlots, a proto rychle natáčel. Tento druhý díl parodie na mušketýry byl nejspíš natáčen současně s prvním..viz rok natočení. Jenže tam, kde jednička byla ještě vtipná, pokračování pokulhává, ba je přímo ochrnuté. Občas se sice zasmějete, ale už to nejsou Ti chlapíci, kteří bezhlavě pobíhají a likvidují nepřátele jak na běžícím páse.. ()

Reklama

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

A pokračování parodie na Dumasovy mušketýry. Trochu více v pohybu s větším zastoupením samotných mušketýrů, ale nebýt jejich sluhů Plancheta (Gérard ¨Rinaldi), Mousquetona (Gérard Filipelli), Bazina (Jean Sarrus) a Grimauda (Jean-Guy Fechner) a jejich nečekaných lstí, tak se o chrabré čtveřici D'Artagnan (Jean Valmont), Athos (Yvan Tanguy), Porthos (Gib Grossac) a Aramis (Georges Mansart) nemohlo psát. Krásnou dvojroli mocichtivého kardinála Richelieua a bláznivého vévody Buckinghama má Bernard Haller. Kardinálovi slouží úskočná a sličná milady de Winter (Karin Petersen) a trochu neschopný velitel jeho gardy Rochefort (Jacques Seiler). Samozřejmě král Ludvík XIII. (Daniel Ceccaldi) s královnou Annou (Catherine Jourdan). A tak dobrodružná výprava k ochraně cti francouzské královny zažívá nejednu past a překážku, aby nakonec slavila svůj triumf. ()

Šimpy 

všechny recenze uživatele

Tak konečně jsem viděl pokračování jednoho z mých nejoblíbenějších filmů s Les Charlots a sice asi 14 let poté, co jsem viděl jedničku. Bál jsem se, že ta doba bude znát a ono vůbec. Královsky jsem se bavil! Smíchy jsem sice vybouchl asi dvakrát, ale stále jsem se pousmíval a byla to milá zábava. Je to stále ztřeštěné a stejně jeté jako jednička.:-) ()

argenson 

všechny recenze uživatele

"Jé podívej, tady jezdí kočáry vlevo." Zvláštní, vzhledem k tomu, že oba filmy měly premiéru měsíc po sobě, je jasný, že se musely točit souběžně, přesto to tady hodně polevilo v humoru a v akci. Trochu jsme šetřili i na výpravě, což je vidět hlavně na cestě do Anglie a zpět, kromě toho všechny hospody vypadají stejně. Naštěstí závěr je výborně vygradovanej a má to koule. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • Na rozdíl od předchozího dílu se toto pokračování do československých kin nikdy nedostalo a do TV nebo na DVD bylo uvedeno teprve v novém století. (charles3)

Reklama

Reklama