poster

Inkarnace

 • USA

  Incarnate

 • Slovensko

  Inkarnácia

Thriller / Horor

USA, 2016, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DJ Rocco iNc
  ***

  Myšlienka je veľmi zaujímavá. Keby som to mal zhrnúť, tak je to spojenie filmov Počiatok, Constantine, Matrix a Koniec dní. Čiže nič nového alebo originálneho. Niečo sa tam udeje a zase je to v jednej rovine, ktorá je monotónna. Žiadne spestrenie, či udržanie diváka v napätí. Možno až ku koncu. Žiadna atmosféra, dej nie je rozvetvený. Celý príbeh je zameraný na chlapca v izbe, ktorý sedí nehybne e nikto sa ho nesmie dotknúť a ktorého posadol démon, ktorý má nevybavené účty s Dr. Emberom. Smrť rodiny, opilectvo (ako aj vo filme Koniec dní). Keby sa režisér zameral viac na tú atmosféru, dej by sa s ňou zviezol a vytiahol by moje hodnotenie na 4 hviezdičky. Aj naprieč tomu, čo som už uviedol, sú tu aj svetlé stránky, ako to, že hlavný hrdina je na vozíku, to tu ešte zatiaľ nebolo a ešte dve scény, ktoré vedia vyľakať. James Wan je James Wan.(27.8.2017)

 • Tuax
  ***

  Aaron Eckhart mě v krátké době podruhé zrovna moc nenadchl. Přijde mi strašně nevýrazný a to zde měl poměrně velký prostor, ale sám se svou postavou zaujmout nedokázal, přestože i ta postava tím jak je pojatá sama o sobě zajímavá je, ale v podání Eckharta se to ztrácí. Jinak fajn film, zase trochu jinak pojato vymítání. Jenže to, že se s těmi představami (démony) v podstatě fackuje, mlátí a je svým způsobem na jejich úrovni, dělá si tam co chce, tak tím vším to vypadá dost bídně. Jinak hudba, vizuál se mi líbily, mělo to i spád, ale scénářově je to takové zkratkovité, spíše jakoby to měl být minipříběh povídkové antologie a ne film, do kterého je to nataženo. Obě dvě hlavní herečky se mi líbily, ale smůlu mají v tom, že nemají co hrát, krom postávání, sezení a sem tam nějakého slova. Takže to celé na mě působí jako rychlokvaška, ale pořád slušně koukatelná, nenudil jsem se a v zásadě i přes ty všechny výhrady se mi to líbilo.(18.12.2016)

 • -OverLord-
  ***

  Inkarnace není průser, ale není to ani horor. Je to spíš béčkovej thriller obsazenej známými tvářemi, na kterej se dobře kouká, je krátkej a rychle odsýpá, a tak ani nemá prostor diváka nudit - ba možná naopak. Zajímavá myšlenka kompenzuje podivný scénář, který lépe být natočen ani nemohl. Pár slušných zvratů včetně zajímavě překombinovaného WTF konce zvedá laťku hnedka o trochu výš. A když vás celý film provází "SAIL" od AWOLNATION, je to příjemný.(28.12.2016)

 • pornogrind
  *

  Už to tu bylo napsáno a já musím souhlasit. Jsem rád, že jsem na to nešel do kina. Protože tohle by fakt byly vyhozený prachy. Takhle jsem " jenom " promarnil 86 minut svýho života. Nejlepší scéna nás čeká před začátečníma titulkama a pak už jenom těžká nuda. Dalo mi hodně sil a přemáhání abych udržel oči otevřený a neusnul u toho. Čekal jsem, že aspoň konec trochu vylepší dosavadní dění, ale opak je pravdou. Konec je ubohej a trapnej až to bolí. Nechápu jak takový chujoviny vůbec můžou dávat do kin. Spousta nudnejch keců bez akce, atmosféra či napětí.(2.2.2017)

 • darkrobyk
  ***

  Navzdory odsuzujícím komentářům musím říci, že tak hrozné to nebylo. Velmi oceňuji, že tvůrci vynechali trapné bubáky s rošklebenými tlamami, dlouhými vlasy a komickými pařáty. Také vynechali lekačky ve stylu práskání dveřmi, pukání zdí a létání váz. Vyhnutí se vyobrazení démonů je největší deviza, jelikož co může být dnes směšnějšího, než rohatá obluda (jo, každý není Barker, aby dokázal stvořit cenobity). Předávání posedlosti dotykem také není novinka, ale celkově snímek jisté napětí měl. Každopádně mnohem lepší, než trapárny typu Insidous nebo V zajetí démonů. A samostatná hvězda pro Rudou kněžku! Ale více jak tři nedám.(7.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace