Jedenáctiletý Cameron (David Mazouz) se znenadání začíná chovat podivně. Uzavírá se ve svém pokoji, mluví zvláštními pradávnými jazyky a vykazuje i další příznaky posedlosti. Jakmile to jeho matka (Carice van Houten) zpozoruje, spojí se s odborníky z Vatikánu, kteří za chlapcem vyšlou specialistku na podobné případy, která si na pomoc přizve Dr. Setha Embera (Aaron Eckhart) a jeho tým. Dr. Ember má totiž jedinečnou schopnost, kdy při léčbě posedlých osob vstupuje přímo do jejich mysli a v ní čelí zosobněnému zlu způsobujícímu pomatení mysli. Nepovažuje se za tradičního vymítače ďáblů, ale spíše za jistého „uklízeče". A jeho chvíle nastává tehdy, když selhává veškerá dosavadní snaha tradičních exorcistů. A tento okamžik nastal právě u malého Camerona. Dr. Ember vstoupí do jeho podvědomí, v němž démon drží chlapce v zajetí v imaginárním světě snů. Ukáže se, že tento ďábelský protivník je mnohem silnější, než Ember čekal. Navíc jej pronásleduje nejen lstivý a zákeřný démon, ale i jeho vlastní traumatická minulost. Ember musí nasadit veškeré své schopnosti a možná i život, aby přemohl démona a chlapce zachránil. (CinemArt)

Trailer

kaylin

Snímek „Inkarnace“ je na první pohled originální pohled na vymítačský žánr, ale při sledování se postupně ukáže, že to nové je skutečně jen málo, protože se jede podle klasické kostry. Nakonec v tom nic moc nového není a finále filmu to úplně zabíjí. Všechno, co na tom mohlo být dobré, je najednou pryč a není moc o co stát. Mně se snímek Inkarnace“ prostě nelíbil. ()

JASON_X

Selžou-li při exorcismu i nejlepší profi vymítači vyškolení ve Vatikánu, zbývá už jen jediná možnost. A tou je Dr. Ember, cool vozíčkář sršící testosteronem, se strništěm a s chlapácky zastřeným hlasem, namísto vůně kolínské obestřený výpary bourbonu, drsný a nekompromisní ghostbuster... nebo demonbuster... vlastně takový virtuálně-realitní demonhunter, který démonům nerecituje verše z Bible a nezaklíná je Otčenášem, ale dá si s nimi rande přímo v mysli posedlého a nakope jim zadek (většinou). Kolem něho se ochomýtá celkem nezajímavá katolická pizda v upjatém kostýmku, požehnaná a pomazaná Svatou Stolicí, ale hlavně a především jistá vlámská krasavice, známá divákům Game of Thrones jako rudá kněžka Melisandra. V rámci "vymítačského" žánru určitě příjemný nadprůměr, nadprůměrně temný a zároveň nadprůměrně oddechový. Podvečerní béčko po šichtě jedna báseň. ()

Han22

Nápad o vstupování do mysli není nic nového, zfleku mě napadá Cela a minimálně tři díly Krajních mezí. Nicméně natočený ten souboj s démonem je slušně a díky výbornému Eckhardtovi i docela sledovatelně. Jeho postava zlomeného muže, který se za každou cenu chce pomstít démonovi, co ho připravil o rodinu není nic nového, ale zároveň nemám problém mu fandit. Co mě naopak naštvalo je špatný konec (a to v okamžiku, kdy jsem se začal radovat z happyendu). Celkově neurážející průměr. ()

pornogrind

Už to tu bylo napsáno a já musím souhlasit. Jsem rád, že jsem na to nešel do kina. Protože tohle by fakt byly vyhozený prachy. Takhle jsem " jenom " promarnil 86 minut svýho života. Nejlepší scéna nás čeká před začátečníma titulkama a pak už jenom těžká nuda. Dalo mi hodně sil a přemáhání abych udržel oči otevřený a neusnul u toho. Čekal jsem, že aspoň konec trochu vylepší dosavadní dění, ale opak je pravdou. Konec je ubohej a trapnej až to bolí. Nechápu jak takový chujoviny vůbec můžou dávat do kin. Spousta nudnejch keců bez akce, atmosféra či napětí. ()

M.i.k.e odpad!

viděl sem v poslední době hodně blbostí,ale nutno podotknout,že většina byla z našich luhů a hajů...celkem smutné je,že Incarnate jim může směle konkurovat.Jedná se totiž o kousek,který by strašně moc chtěl být něčím víc než dooporavdy je.Něčím chytrým,potažmo strašidelným...není ale ani jedno.Ve skutečnosti se jedná o neuvěřitelně nudnou,i přes stopáž zdlouhavou a zybtečně ukecanou nudu,která všemu nasadí korunu závěrečným WTF zvratem,který je ale ještě hloupější než sem čekal že bude.Peyton by se měl rychle vrátit k popcornovkám,které mu celkem jdou.Jít na tohle do kina,mile rád bych si také vymyslel dveře a hned za nimi skočil z okna...0% ()