Jako ve snu (TV film)

Vysnívaná láska

Drama / Rodinný / Romantický

Kanada / USA, 2014, 90 min

• Aljak

Ako by som to povedal? Too cute... to be real! Pekné, ale príliš rozprávkové. Dokonca ani väčšina rozprávok nie je tak idealistických ako tento film. Námetovo nápadité (svojim spôsobom dokonca originálne), ale dejová línia ma až tak nebavila. Natalie mi po celý čas prišla dosť ustráchaná, a Nick zase dosť suverénny. Moje sympatie boli na strane Nat, no a skôr by som jej to prial s tým sympatickým kuchárom ako s hentým architektom. Ale čo už. Škoda, že dej nebol o čosi dramatickejší - nejaká obšírnejšia zápletka by veru nezaškodila! A koniec úplne tuctový (a o predvídateľnosti ani nevravím!).(21.7.2016)

• DJ Rocco iNc

Slovenská premiéra na Markíze 7.10.2017. V slovenskom znení Danica Jurčová, Vlado Kobielský, Táňa Radeva.(7.10.2017)

• Johnny.ARN

Rozhodne zaujímavý námet, kedy sa vlastne dvaja stretnú v spoločnom sne. To ich núti robiť rozhodnutia, ktoré by v živote neurobili a tešia sa na každú ďalšiu noc, aby sa opäť v tom sne mohli stretnúť. Na zvyšku je ale tona klišé. Milé, romantické, so zaujímavým nápadom, ale rýchlo to vyšumí. 2 z 5(19.1.2016)

• Asmodin

Přesladká romanťárna, bez výrazných herců.(8.2.2017)

• Jadro

Úplná tuctovka, keď som si myslel, že to môže byť zaujímavé - zamotáva sa to tak, že už to nemôže byť nudnejšie...(31.1.2016)