Johnny Express

Režie:

Kyungmin Woo

Scénář:

Kim Jisang

Nejlepší zásilková služba ve vesmíru. Balíček je třeba doručit stůj co stůj. (Jezinka.Jezinka)

Forsberg11

Hahahaa čiernohumorné a kruté ako sa na Južnú Kóreu patrí. Keď doručiť, tak doručiť, nech to stojí čo to stojí. Výborný kraťas, ktorý zaručene rozosmeje. 90 %! ()

vander19

Ako si ma táto Juhokérejská vecička neoslovila. Graficky je to pekné aj príbeho nápad dobrý, ale ja skôr očakávam od týchto kraťasov skôr srandu. ()

NJD

Jako kurýr jsem si tenhle kraťas hodně užil :) A ve chvíli, kdy můj kolega z roku 2150 zadával do systému zásilku, kterou ztratil, jako doručenou jsem se v něm i trochu viděl :D ()

NaughtyKoopa

Pětiminutová bomba u který jsem se nasmál pomalu víc jak u celého "Já, padouch". Skvělý ač sice trochu morbidní nápad, pěkná animace a postavičky podobné Mimoňům mě za těch 5 minut nenechaly vydechnout. Když to berete s nadhledem, nemá to chybu. 9,5/10 ()

toi-toi

každému je jasné, že Planet Express je najlepšia donášková služba. A myslím, že nikto ako Johnny by k ním do tímu zapadol. ()

umbjaz

mno... tak to je teda pořádnej nátěr. vyhlazení planety během jedné rozvážky balíku. otázka zní, je to vtipné, nebo je to spíš smutné? pro mě je to smutná připomínka radosti z cizího neštěstí. ()

Sadova302b50

Ten námět mi velmi připomněl jistou starší sci-fi povídku o prvním setkání mimozemských civilizací, jež bylo završeno překvapením posledních příchozích, kteří se divili, proč byla k slezině vybrána planeta tak nevhodné velikosti a proč tam zatím ještě nikdo nedorazil. Jinak jsem od snímku čekala trochu kousavější závěr. 60% ()