Jako malá holka byla Eliza ošklivá a neoblíbená, dnes je ale slavná na sociálních médiích, hlavně na Instagramu, a má 263 tisíc followerů. Žije virtuálním životem, ale to se radikálně změní, když se nechutná scéna, kterou zažila v letadle, stane virálem. Najednou zjistí, že žádné opravdové přátele nemá a všichni se jí smějí. (TV Nova)

Bonniesgun

Zjevná a neskrývaná inspirace My Fair Lady v obalu od iPhonu s lesklýma kamínkama. To je Selfie. Mohlo by to být fajn, jen kdyby Karen Gillan nebyla tak neskutečně na facku!!! Závidím jí její super vlasy, garderóbu, sebevědomí i folowery. Ale na facku prostě je, o tom žádná! ()

ellessar01

No po prvnim dilu se tesim na dalsi...je to ptakovina, spousta lidi me za to ukamenuje, ale ja se bavil vic nez u poslednich dilu TBBT a to uz je co rict... ()

skapinka

Podľa mňa veľmi dobrý seriál. Prvý diel ma oslovil a zvyšné časti som dopozerala ešte v ten deň. Karen Gillan perfektne sedí rola Elizy. Je úžasné sledovať, ako sa jej postava každým novým dielom mení. Vlastne sa mi páči takmer každá postava. Či už ich bláznivý šéf alebo workoholik Henry, ktorého postava sa takisto perfektne vyvíja. Tento seriál nám dáva skutočný obraz našej generácie. Rozmýšľala som medzi 4 a 5 hviezdičkami, no to slabé hodnotenie ma presvedčilo, aby som dala 5. Tento seriál si určite zaslúži viac percent. Dosť ma hnevajú tie nízke hodnotenia ľudí, ktorí si pozreli len pilotný diel. Nemyslím si, že je to dosť na to, aby ho mohli hodnotiť. Nikdy nehodnotím seriál kým si nepozriem aspoň 1 sériu... Mňa tento seriál naozaj bavil a mrzí ma len to, že sa už nedočkám ďalších častí, ktoré by som si s veľkou radosťou pozrela. ()

ptajda

Bohužel byl seriál po první sérii ukončen. Zpočátku se mi zdál typickou "teenager commedy". Díl od dílu ale hlavní představitelka Karel Gillan (mimochodem opravdu krásná) herecky roste. Vrcholem seriálu je pro mě potom závěr desátého dílu, scéna z karaoke s Elisou je plná emocí a vnitřního rozporu. Mrzí mě, že další sérii už nebudu moci vidět. Karen Gillan si ale získala mou pozornost. ()

Esinti

Plně souhlasím s hellstruckem. Žijeme v generaci MTV paniček a mobilních telefonů, kdy jediné hodnoty jsou vzhled, popularita, peníze a sociální sítě. V dnešní době si bez nich nedomluvíte ani posezení v hospodě a i když ano tak stejně jen budete znuděně koukat na vaše spoluosedníky, datlujíci na smart phonu. A právě tuto povrchní generaci chytrých telefonů a hloupých lidí tento seriál zatím perfektně paroduje. Nemůžeme si vybrat v jaké době budeme žít a proto jsem rád že se tomu mohu aspoň zasmát. Proto dávám také 5* a to i přes nízké hodnocení místních honičů nad festivalovým "uměleckým" shitem. ()

Elisson

Ako tu už ktosi povedal - Karen má naviac. Ale nie každý natrafí len na dobrú prácu. Každopádne seriál celkom dobre striela do dnešnej chorej spoločnosti. Občas som sa aj zasmiala a to nie som bežný divák fičiaci na amerických seriáloch. Bohužiaľ to s normalizáciou Elizy nejde až tak dobre a rýchlo ako by mohlo a keďže sa asi nedočkáme druhej série prídeme aj o veľkolepý a edukačný koniec. No čo už. ()

Lucienne6

Chvílema tak stupidní, až je to skvělý, teda - bylo. Bohužel jen 1 série. Krásná ukázka závislosti na moderních technologiích s vtipem. 5* ()

66pepo66

Tak musím povedať, že prvá časť ma celkom bavila. Zapol som to síce hlavne kvôli Nebule z Guardians of the Galaxy a tomu chlapíkovi zo Star Treku, ale spravil som dobre. Je to také nové, odlišnejšie než iné sitcomi/seriály, vystihujúce dnešnú dobu. Rozhodol som sa, že tomu dám šancu a budem to ďalej sledovať. Som zvedavý či sa kvalita seriálu ďalšími časťami zdvihne. Zatiaľ pilot tak na 4*. Edit: Po pár ďalších dieloch musím povedať, že mierne sklamanie. 3* ()

Olafa

Nechápu, jak tohle mohli zrušit už snad po pěti odvysílaných dílech, zatímco 2 Broke Girls se stále drží. ()

Aleais

Ľuďom by malo byť zakázané hodnotiť celistvý seriál len po pilote alebo pár epizódach, lebo ľahko odpisujú celkom dobrý, oddychový seriál. A teda rozhodne to bola najlepšia komédia z tohtoročných noviniek. Je škoda, že je tak veľmi podhodnotený, ale to je tu bežné, lebo každému ide len o to, aby čokoľvek, čo len raz uzrel ohodnotil ako keby bol najväčší odborník. Dávam Selfie 5* už len preto, že ho tu každý zhadzuje pod čiernu zem, inak by som povedala, že tak 80-90% si zaslúži. Seriál ide s dobou a nič nevynecháva. Sú v ňom vtipné momenty a za ten vzťah, ktorý sa vytvoril medzi dvoma priateľmi by si zaslúžil aj viac. Je škoda, že nebol predĺžený na 2.sériu, lebo aspoň tú by si zaslúžil a poriadne s happy endom. A čo, že je to klišé? Veď preboha každý aj vo svojom živote sníva a túži po šťastnom konci! Tak sa neťahajte sami za nos! ()

StereoHearts

Veľká škoda zamietnutia ďalšej série :) Pilot nebol zrovna úžasný, no krásne sa to rozbehlo. Mohli to aspoň nejak uzatvoriť keď nechcú ďalšiu sériu... ()

Hadrian

Děsně mi to připomíná ty seriály co jsem kdysi sledoval na Disney jen s tím rozdílem, že je do toho přimíchaná i sexuální tématika, což Disney teda fakt nemělo. Jinak Johna Cho mám rád už od Zahulíme uvidíme a Flashforward a Karen Gillan je fakt kočka, takže je škoda, že to zrušili, ještě jednu sezónu bych snesl. ()

Vahadlo odpad!

Hloupé pokoukáníčko pro teenagerky, o tom jak se z velké krávy stává menší. Je to nudné, a navíc mě stále iritovalo používání sociálních sítí (ty také nemusím). ()

BR23

Pilot- zatiaľ dosť dobré. čakal som že to bude nebetyčná kravina ale nebolo to až tak zlé. Ba naopak, celkom ma to milo prekvapilo. Karen Gillan (moja obľúbená postava zo seriálu Doctor Who) je skrátka a nekompromisne sexi (pokial má dlhé vlasy :D) a Cho (ten maník Sulu zo Star Trecku) mi bol vždy sympatický. Len sa obávam tak ako ,IQ Tiqe, že ,,...to sklouzne k románku dvou hlavních hrdinů,,. To bych nerad. Ale zatial ok :) EDIT: (9.11.14)- no som pri 6. epizóde a zatiaľ sa od pilotu čo sa môjho názoru týka nič zásadné nezmenilo. Stále je to dosť dobré... ALE dozvedel som sa že ABC tento seriál bude rušiť, čo je trocha škoda kedže som si to tak trocha obľúbil. Ten vyvijajúci sa románik ktorého som sa najprv obával, mi ale neprekáža. čo je trocha paradoxné kedže ja inak romantiku nenávidím, je to naivné- tu sa mi to zdá ok. Asi je to preto že Henrymu- Choovi trochu fandím a Elisa (Amy) je veľmi chutná. V každom prípade, nech už to kedykoľvek skončí/sa zruší ponechávam 4 hviezdičky. :) EDIT: Koniec 1 série a už 2. séria nebude- napriek tomu to bolo pekné (páči sa mi že to neskončilo ako klišé- kedže klišé by bolo keby sa spárovali jakošto milenci, na toto však nebol/nevystal čas (časti) - čo je aj dobré že to nepokračuje lebo dobre vieme ako by to pokračovalo- trocha taký paradox, že škoda že 2. séria nieje a našťastie to nepokračuje do klišé. ). :) ()

Lujna

Aaaach ta klišé. Alespoň námět není úplně špatný. Jen to podání je dost stupidní. Pokud ale přidají trochu více humoru, bude to se sklenkou vína v ruce i koukatelné. Zatím pilot 60% ()