Reklama

Reklama

Jako malá holka byla Eliza ošklivá a neoblíbená, dnes je ale slavná na sociálních médiích, hlavně na Instagramu, a má 263 tisíc followerů. Žije virtuálním životem, ale to se radikálně změní, když se nechutná scéna, kterou zažila v letadle, stane virálem. Najednou zjistí, že žádné opravdové přátele nemá a všichni se jí smějí. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (68)

novoten 

všechny recenze uživatele

My Fair Gillady doplácí na tu samou věc, se kterou posledních pár let bojuje až smutně vysoké procento nových sitcomů. V pilotu naznačí jen zlomek svých možností, několik dalších dílů s kolísavou úspěšností cílí na své případné publikum a ve chvíli, kdy se v plné síle najde a začne chrlit neotřelé nápady, přesně padnoucí hlášky a překvapivě silné momenty, přichází neodvratná sekyra shůry. Sledovat karaoke večer, kde zazní Chandelier od Sii, tak bylo silně hořkosladké. Když totiž vidíte jednu z nejromantičtějších a nejpůsobivějších chvil, které mi komediální seriály za poslední roky nabídly a víte, že tímhle to pomalu ale jistě hasne, není člověku zrovna veselo. O to víc, že božská Karen roste skutečně díl od dílu a čím víc opouští původní diblíkovskou tvář a scénáře jí občas přihrají i adekvátně vážné momenty, tím výš Selfie stoupala. Přestože jsem její koncept od samého začátku viděl jako sezónní záležitost, došel jsem ke smutnému poznání, že tenhle příběh bych ochotně sledoval celé roky. ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Trochu nechápu to hodnocení, vzhledem k tomu, že vyšel pouze pilot. Jako projev demonstrace tedy také ohodnotím a to plný počtem. Už dlouho mě nějaký pilot takhle nedostal. Selfie je stručně a jasně odraz naší selfie posedlé generace a funguje to, opravdu jsem se smála nahlas jako už dlouho ne. A Karel Gillan je nejen krásná, ale opravdu sympatická. Moc se těším na další díly! ()

Reklama

milka 

všechny recenze uživatele

Po 2. dílech: Jo, neskutečně cute Karen Gillian a spolehlivý sympaťák John Cho táhnou tuhle až příliš roztěkanou ujetost z průměrných vod. Pokud si ale tvůrci brzy utřídí svůj styl a ubyde trapnějších hlášek, tak by nás stále mohla čekat dosti pohodová zábava. Tedy pokud to ABC dříve nezruší. Update: A taky že, zrušila. Je to ale vlastně docela škoda. Hlavní sympatická dvojka si vzhledem ke stoupající kvalitě minimálně sezónu zasloužila.60% ()

Foox 

všechny recenze uživatele

Po pilotu, na který jsem "byl donucen" se podívat s přítelkyní můžu konstatovat, že bych měl být částečně cílovkou, samozřejmě tou okrajovější, ale i tak se mě to v žádném smyslu nedotklo. Sice se to lehce snaží nastavovat obraz dnešní facebookové/instagramové/tweetové/ generaci, jenže to zůstává na startu a pochybuji, že další díly přinesou jiné potencionální ovoce, kterého v tomhle tématu je plno. 50% ()

Crocuta 

všechny recenze uživatele

Zrzka je docela přitažlivá a roztomilá, ale to je asi tak všechno - Cho je nesympatický arogantní hejsek a všechny rádobyvtipné situace v pilotu na mé tváři vzbudí sotva lehké pousmání, smích ani náhodou. A prostředí v němž se "Selfie" odehrává také není nic pro mne, takže za 2* a dále sledovat nehodlám... ()

Galerie (59)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama