• Crocuta

Zrzka je docela přitažlivá a roztomilá, ale to je asi tak všechno - Cho je nesympatický arogantní hejsek a všechny rádobyvtipné situace v pilotu na mé tváři vzbudí sotva lehké pousmání, smích ani náhodou. A prostředí v němž se "Selfie" odehrává také není nic pro mne, takže za 2* a dále sledovat nehodlám...(15.11.2014)

Fakt škoda, že ABC nedala Selfie vůbec žádnou šanci. Protože ač tomu jak název, tak popis neodpovídají, jedná se o hodně zábavný seriál se spoustou dobrého humoru a sympatických postav. Sice se hodně často opakuje vzorec "Henry za něco vynadá Elize, ale nakonec si uvědomí, že to byl vlastně on, kdo udělal chybu, načež se oba usmíří", ale nepůsobí to nijak rušivě a nuceně, jako to bylo například v případě Kroku za krokem. Ráda bych věděla jak to bude dál nejen s upjatým Henrym (který se ale odvázat umí, když mu pustíte k-pop či Blues Traveler) a instafamous Elizou, ale taky s Charmonique a jejím synáčkem nebo super podivnou rodinou Sapersteinů (Split Bamboo Suite forever). Jak říkám, škoda.(28.11.2014)

Zo začiatku seriál pôsobil ako stratený - bol fajn, ale nikam sa nehýbal. Ale potom si človek začal všímať, tie jemné zmeny v správaní postáv a bolo to fajn. A potom to bolo ešte lepšie :) Keby si neprečítam, že si to vzalo inšpiráciu z My Fair Lady, tak mi to fakt netrkne ani za 100 rokov. Ale uznávam toto moderné seriálové spracovanie vyšlo suprovo.(7.8.2015)

Po 2. dílech: Jo, neskutečně cute Karen Gillian a spolehlivý sympaťák John Cho táhnou tuhle až příliš roztěkanou ujetost z průměrných vod. Pokud si ale tvůrci brzy utřídí svůj styl a ubyde trapnějších hlášek, tak by nás stále mohla čekat dosti pohodová zábava. Tedy pokud to ABC dříve nezruší. Update: A taky že, zrušila. Je to ale vlastně docela škoda. Hlavní sympatická dvojka si vzhledem ke stoupající kvalitě minimálně sezónu zasloužila.60%(13.10.2014)

• Tommassi3

Jakkoli se to mohlo zdát jako divácká selfievražda, zvlášť když v jednom slova jako facebook, selfie či instagram vyvolávají nevolnost a odpor, ten překvapivý tvůrčí postoj k podobným zvrhlostem by vlastně mohl slibovat i docela zajímavou podívanou.. Když však sitcom ten v důsledku chvályhodný motiv kříží s otřepaným pygmalionským, naděje na alespoň uspokojivou zábavu pomalu pohasíná.. Pilot navíc udivuje vyměšovacím humorem, a tak nezbývá než začít zvažovat zda má vůbec smysl dál tuhle My Fair Instabitch dál zkoumat..(12.8.2016)