Po 2. dílech: Jo, neskutečně cute Karen Gillian a spolehlivý sympaťák John Cho táhnou tuhle až příliš roztěkanou ujetost z průměrných vod. Pokud si ale tvůrci brzy utřídí svůj styl a ubyde trapnějších hlášek, tak by nás stále mohla čekat dosti pohodová zábava. Tedy pokud to ABC dříve nezruší. Update: A taky že, zrušila. Je to ale vlastně docela škoda. Hlavní sympatická dvojka si vzhledem ke stoupající kvalitě minimálně sezónu zasloužila.60%(13.10.2014)

Zo začiatku seriál pôsobil ako stratený - bol fajn, ale nikam sa nehýbal. Ale potom si človek začal všímať, tie jemné zmeny v správaní postáv a bolo to fajn. A potom to bolo ešte lepšie :) Keby si neprečítam, že si to vzalo inšpiráciu z My Fair Lady, tak mi to fakt netrkne ani za 100 rokov. Ale uznávam toto moderné seriálové spracovanie vyšlo suprovo.(7.8.2015)

Fakt škoda, že ABC nedala Selfie vůbec žádnou šanci. Protože ač tomu jak název, tak popis neodpovídají, jedná se o hodně zábavný seriál se spoustou dobrého humoru a sympatických postav. Sice se hodně často opakuje vzorec "Henry za něco vynadá Elize, ale nakonec si uvědomí, že to byl vlastně on, kdo udělal chybu, načež se oba usmíří", ale nepůsobí to nijak rušivě a nuceně, jako to bylo například v případě Kroku za krokem. Ráda bych věděla jak to bude dál nejen s upjatým Henrym (který se ale odvázat umí, když mu pustíte k-pop či Blues Traveler) a instafamous Elizou, ale taky s Charmonique a jejím synáčkem nebo super podivnou rodinou Sapersteinů (Split Bamboo Suite forever). Jak říkám, škoda.(28.11.2014)

Jeden z mála seriálů, u nějž mě trochu mrzí, že nenatočili ještě tu 2. sérii. I když je pravda, že takový konec je aspoň originální. Každopádně těžké rozhodování mezi 3-4*, ale vzhledem k tomu, že více než filmový fanda jsem seriálový maniak, tak dám ty 4*, protože to bylo zábavné a relativně svěží (ono co furt nového chcete natáčet?). P. S. Ty vole takovou aplikaci v telefonu by měl někdo vymyslet. Ano myslím tu na měření promile v krvi.... prostě dýchnu na telefon a je to :D(12.2.2015)

Trochu nechápu to hodnocení, vzhledem k tomu, že vyšel pouze pilot. Jako projev demonstrace tedy také ohodnotím a to plný počtem. Už dlouho mě nějaký pilot takhle nedostal. Selfie je stručně a jasně odraz naší selfie posedlé generace a funguje to, opravdu jsem se smála nahlas jako už dlouho ne. A Karel Gillan je nejen krásná, ale opravdu sympatická. Moc se těším na další díly!(7.10.2014)