Moderní pojetí Shawovy My Fair Lady. Eliza je tu klasická holka dnešní internetové doby, královna instagramu, která klade důraz na to, jak se jeví internetovému publiku. Ve skutečnosti ale postrádá přátele a úroveň, se kterou jí má pomoci expert na marketing. Vtipná oddechovka, zatím 70%, snad to nespadne do klasické kýčovité romance.(4.9.2014)

• Jano...

PILOT: Tento seriál som si pustil viac-menej len kvôli Karen, ale nebola to vôbec taká katastrofa, akej som sa obával. Párkrát som sa uchechtol, párkrát som sa chytil na hlavu, ale kebyže mám povedať, že to u mňa malo dajakú výraznejšiu odozvu, klamal by som. No má to istý potenciál, dúfajme, že si tvorcovia nevystrielali všetko, čo tým chceli povedať už rovno v prvom dieli, lebo mám taký nepríjemný pocit, že presne to urobili. Nepredpokladám, že sa k Selfie ešte niekedy vrátim, no u seriálu, kde občas vidieť Karen Gillan v spodnej bielizni človek nikdy nevie. Viac ako 2* si však dať netrúfam.(12.10.2014)

Pilot ujde. Karen Gillan je sympatická. Tak nějak si ale myslím, že seriál se další série nedočká.// Dokoukáno. Stalo jsem, jak jsem předpověděla - seriál je po první sezóně zrušen a mě to dost mrzí, protože až na poslední dva díly jsem se bavila neskutečně. Ale tak furt je to lepší, než kdybych musela být svědkem postupného úpadku seriálu.(21.9.2014)

Jsem rád, že jsem se nenechal pilotem odradit. Ten se totiž zdánlivě vytáhne se všemi triumfy a navrší na ně kopu nepovedených pokusů o vtip dvou hlavních postav, ale teprve s přibývajícími epizodami, kde do předem jasné pointy vztahu této nakonec docela povedené dvojice začnou míchat i jejich kolegové začnou vtipy vynikat naplno a s každým dalším dílem se seriál rozjíždí líp a líp. Škoda sice je, že se ke konci začne trochu moc tlačit na romantickou pilu, a stejně tak nejsem úplně unešený z trochu vlezlého písničkového soundtracku, nicméně na pozitivních dojmech tyto drobné přešlapy neubírají. Rozhodně tedy přes zdejší nízké po-pilotní hodnocení můžu doporučit. Inu i kdyby nic jiného, na tu sexy Amy je prostě radost pohledět.(5.1.2015)

Experimentuju s hvězdičkama. Když dám adekvátní čtyři, celkové hodnocení jde na 64%. Když pět, zvedne se to na 65%. A tak dám pět. Tři důvody: poslední třetina první a poslední řady je skvěle napsaná; ústřední dvojice má imho chemii; Karen je KUJVA kus, že mi jen při pohledu na její úsměv stříkaj hormony až z uší, navíc díl od dílu je její postava líp napsaná a díky tomu i vyznívá její hereckej projev. Nejsem žádnej fanda sitcomů a tak, ale tady mě celkem mrzí, že se tahle poměrně zajímavá parta z celýho kanclu odepsala po první řadě.(20.1.2017)