Nastala chyba při přehrávání videa.
 • McClane
  **

  Hodnocení pilotu: Zaplatpánbůh stárnu a pro tuhle nesympatickou krávu nemám pochopení. To, že podobní lidi existujou, bohužel vím a snažím se to vytěsnit. Rozhodně by se ale nikdy nemohlo stát, že by přestala být nesympatickou krávou a stala se člověkem, o čemž se nás asi tvůrci budou snažit přesvědčit. 30%.(28.10.2014)

 • Kaluž
  ***

  Tak nám to po první sezóně zařízli… nevadí, ve frontě čekají mraky dalších. Na druhou stranu je Selfie jeden z mála komediálních seriálů, které mě chytly hned po pilotu. Nebudu ani zastírat, že hlavním důvodem byla nejspíš superkost Karen Gillan a její zrzavá kštice, ale co se tématu a dávkování tu a tam střízlivého humoru týče, nebyli autoři zase tak daleko od zábavné trvalky. Tak snad příště. Chickenka: Komu říkáš teenager, babi? ;)(20.2.2015)

 • Larushka
  ****

  Pilot ujde. Karen Gillan je sympatická. Tak nějak si ale myslím, že seriál se další série nedočká.// Dokoukáno. Stalo jsem, jak jsem předpověděla - seriál je po první sezóně zrušen a mě to dost mrzí, protože až na poslední dva díly jsem se bavila neskutečně. Ale tak furt je to lepší, než kdybych musela být svědkem postupného úpadku seriálu.(21.9.2014)

 • Jano...
  **

  PILOT: Tento seriál som si pustil viac-menej len kvôli Karen, ale nebola to vôbec taká katastrofa, akej som sa obával. Párkrát som sa uchechtol, párkrát som sa chytil na hlavu, ale kebyže mám povedať, že to u mňa malo dajakú výraznejšiu odozvu, klamal by som. No má to istý potenciál, dúfajme, že si tvorcovia nevystrielali všetko, čo tým chceli povedať už rovno v prvom dieli, lebo mám taký nepríjemný pocit, že presne to urobili. Nepredpokladám, že sa k Selfie ešte niekedy vrátim, no u seriálu, kde občas vidieť Karen Gillan v spodnej bielizni človek nikdy nevie. Viac ako 2* si však dať netrúfam.(12.10.2014)

 • nirvana91
  ****

  Zo začiatku seriál pôsobil ako stratený - bol fajn, ale nikam sa nehýbal. Ale potom si človek začal všímať, tie jemné zmeny v správaní postáv a bolo to fajn. A potom to bolo ešte lepšie :) Keby si neprečítam, že si to vzalo inšpiráciu z My Fair Lady, tak mi to fakt netrkne ani za 100 rokov. Ale uznávam toto moderné seriálové spracovanie vyšlo suprovo.(7.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace