Externí recenze k TV seriálu (3)

  • Gorilla.cz (Jan Liška) **

    "Selfie nemůže upřít inspiraci muzikálem My Fair Lady, Z rozmazlené a nesnesitelné postavy se má postupně stát úplně jiný člověk. Jenomže ta nesnesitelnost je tak přepísknutá, že se vám nechce na tu proměnu vůbec čekat. Znovu opakuji, že Karen není špatná herečka, jen hraje nesnesitelnou pipinu,…" (více)

  • Svetselfie.cz

    "Dle mého názoru, je každý díl jedinečný a odhaluje nové a nové skutečnosti. Je zde hodně komediálních prvků, ačkoliv to nejsou žádné kameňáky, i tak člověka pobaví, protože většinou je to vtip buď ze života, nebo je to něco tak absurdního, že se zasmát prostě musíte. Je zde hodně okamžiků, které v…" (více)

  • TVzone.cz (Martin Bubrín) ****

    "Samozřejmě nezaostává ani John Chu, který už si stihnul střihnout sympaťáky v sériích Zahulíme, uvidíme nebo Star Trek, a tady se stylizuje do role slušně vychovaného muže z vyšší společnosti, který možná později začne něco cítit k hlavní hrdince. Výtka k tomuhle přiznanému GP by možná směřovala k…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace