poster

Inkognito

 • USA

  Incognito

 • Slovensko

  Inkognito

Krimi / Thriller

USA / Velká Británie, 1997, 104 min

 • tron
  **

  Nudný, televíznym dojmom pôsobiaci romantický triler, ktorý je zaujímavý nielen ďalším dôkazom, že životným filmom anglického režiséra Badhama zostane ČÍSLO 5 ŽIJE, ale i slabučkými výkonmi Jasona Patrica (SPÁČI) a Irène Jacobovej. Jediným milým prekvapením je, že som doteraz netušil, ako dokáže podpis na obraze sexuálne motivovať Francúzky.(15.12.2004)

 • movie
  ****

  Nevím jestli je autor scénáře profesionální scenárista nebo malíř, ale po odoborné stránce (film je o padělání obrazu od Rembranta) snímek nemá chybu! I z režijního hlediska je vynikající, dovolím si říct, že je to nejlepší snímek Johna Badhama, který nás v druhé půli devadesátých let zavaloval takovými peckami jako Zóna úniky, ale naštěstí si také našel čas na dva výborné snímky: jedním z nich je tento, tím druhým je pak Nick of Time!(6.1.2003)

 • Abdul
  ****

  Všechno v tomto zajímavém filmu šlape jak švýcarské hodinky, ovšem stejně jak je Švýcarsko v mnoha ohledech jednobarevné a nudné, tak tento Badhamův počin pouze respektuje a v plné míře dodržuje pravidla žánru. Fakt, že se pak Badham nepokusil vnést do snímku nějakou výraznější osobitou formu, stojí "Inkognito" pět hvězd.(16.6.2003)

 • Skleena
  ****

  Překvapivě kvalitní záležitost a jistě neprávem poměrně neznámý snímek. Ačkoliv se o umění absolutně nezajímám a přestože šel film podle oné "klasické" linky bez jakýchkoliv větších zvratů či překvapení, napětí funguje až do konce a dobře se na to dívá. Že šlo pouze o onu "vážnou" záležitost bez nějakých vtípků a odlehčujících scén, jak se tu v některých komentářích objevilo, mi vůbec nevadilo - možná právě naopak. Super oddechovka, která si na nic nehraje a pokud od toho člověk neočekává přespříliš, jistě bude spokojen. A Irene Jacob mi tu byla sympatičtejší než třeba ve "dvojím životě Veroniky", kde podle některých předvádí hereckou etudu.(2.9.2011)

 • Lokran
  **

  jo aneb jeden díl dobrodružství kriminalistiky natáhnutý na skoro dvě hodiny. dokonce tuším, že o tom díle mluvili i v tomhle filmu. při soudním přelíčení obhájce pravil, že existuje jistý precedens, kdy soud nechal padělatele kopírovat svůj obraz l.p. 1947. a přesně o tom byl ten díl kriminalistiky (a mnohem lepší, chce se podotknout)... takže o to víc mě to zklamalo. 40%(28.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace