poster

Musím tě svést

Drama / Komedie

Česko, 2002, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bohemák
  **

  Přišlo mi to takové "od ženy ženám o ženských věcech". Tedy nic proti ženám, ale předvádět, jak je hrdinka neuvěřitelně hluboká a citlivá, zatímco 2 mužší hrdinové jsou naprosto ploší, to za chvíli začne nudit. Jsem jedinej, kdo z toho konce nebyl zrovna moudrej? Třeba už se píše druhá část... Za čtvrt hodiny může být hotová.(26.8.2010)

 • Jeanne
  ***

  První, co člověka musí napdnou je, že Kraus ten scénář čte, jako by se mu vysmíval! Pak však začnete mít dojem, že se vysmívá divákům vůbec, nebo své roli nebo... a nakonec se člověk zadívá do děje a na ten jeho čtený styl přistoupí. Vlastě po chvíli se zase nudím a spíš začínám uvažovat o tom jakým vtipným a originálním koncem nás film asi překvapí a už se těším. Pak ten konec přijde a s ním dost zklamání. Na druhou stranu, musím uznat, že natočit film o třech hlavních postavách a naprosto bez jakýchkoli malých veldejších zápletek a postav je originální. Jen ty svérázné postavičky (Chýlková a Kraus) mi k sobě nejdou. Jenomže, kdo se k nim vlastně hodí? Zkrátka jsou tak divní, že na sebe zbyli (vlatně nejen v tomto filmu) :-)(1.12.2003)

 • Weehaa
  *****

  Deset z deseti a budu se hádat klidně s celým světem. Za Chýlkovou, Trojana, Krause. Za zajímavý námět. Za skvělou hudbu Kurtizán a Anny K. Za konec, jakkoliv nepopulární, přesto naprosto odpovídající realitě. Z dialogů mezi Krausem a Chýlkovou je místy cítit improvizace, což přidá na autenticitě a uvěřitelnosti. Ano, Jan Kraus vzhledem ke svému uvolněnému prosím obličeji těžko padne do vážných rolí, ale mně se podařilo se na něj koukat a vidět postavu, ne moderátora každopáteční šarády. Film má příjemně krátkou stopáž a vyvolá spoustu otázek a námětů na přemýšlení. U mě dobrý. U mě super. "Ale spát s Tebou nebudu!" "Ne ne, to by bylo strašný."(24.7.2009)

 • Deimos
  ***

  DivX/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 7/10 Efekty 3/10/// +příjemná hudba, dobře zahrané, občas i úsměvné -pomalejší tempo, pouze ústřední trojlístek, málo dramatické/// Sice to není kdovíjaký terno a jsou to spíše slabé 3*, ale přesto film pobaví a vykouzlí na tváři usměv. Zřejmě se na film napodruhé nepodívám, ale zapamatuji si příjemný dojem z tohoto snímku./// Celkem 50%///(11.5.2007)

 • Luswani
  ***

  Pro mě docela překvapení. Myslím, že jsem tento film už kdysi viděl a nelíbil se mi. Ale teď musím změnit názor. Sice pořád nemám rád Chýlkovou a Krause, ale myslím, že to není špatný film. Hodně vypjatá byla scéna, kdy Trojan sledoval, jak Kraus znásilňuje Chýlkovou a bylo vidět, jak se to v něm pere, jestli tam jít a tím všechno vyzradit, nebo to dotočit. 70%(13.1.2014)

 • - Jan Kraus, hrající roli programového svůdce Oty, je ve skutečnosti životním partnerem Ivany Chýlkové, která si s chutí zahrála citově frustrovanou političku. (Taninaca)

 • - V roce 2002 získal Ivan Trojan ocenění Český lev za Nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli. (M.B)

 • - Svůj druhý celovečerní film natočila scenáristka a režisérka Andrea Sedláčková na základě soudničky ve francouzském tisku. (Taninaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace