poster

Mstitel bezpráví 3

 • USA

  Bad Asses on the Bayou

 • USA

  Bad Ass 3: Bad Asses on the Bayou

 • USA

  Bad Ass 3

 • Slovensko

  Tvrďas 3

Akční / Komedie

USA, 2015, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • George Stobbart
  ****

  Dvojica bad-ass dôchodcov zase raz robí poriadky s kriminálnymi živlami a tento krát sa pre ozvláštnenie šikovne presúvajú do neopozeraného prostredia Louisiany. Prvý "Bad Ass" bol pred pár rokmi príjemná akčná jednohubka, založená na virálnom videu „AC Transit Bus Fight“, kde si 67 ročný dôchodca drsne podal mladšieho agresora. Danny Trejo si film zaslúžene ukradol pre seba a na reálnom backgrounde postavili štýl, v akom sa o 2 roky neskôr objavilo aj nečakané pokračovanie "Bad Asses". To prihodilo zábavnú postavu Dannyho Glovera, čo sa ukázalo ako výborný ťah a Glover sa po Smrtonosných zbraniach konečne v niečom našiel. A teraz sa táto dvojica dočkala ďalšej spolupráce, ktorá (takmer) naplno využíva potenciál toho, čo z toho robí chytľavú akčnú komédiu a zároveň najlepší diel série. Ľadvinka, čelenka, šušťačka, hlášky, drsné rany zločincom a rany smiechu divákovi. Nábeh na ďalšie pokračovania zaručený, Danny & Danny rulez!(9.3.2015)

 • Lacike
  **

  Trejo a Glover su stale super ale preco vo filme prakticky uplne absentuje humor? Par pokusov o humor tam bolo, ale fakt minimum. Berie sa to strasne vazne a aj ked to ma zmysluplnu zapletku, tak ma to vôbec nebavilo. Najviac sa mi pacili bitky, ktore su vzhladom na vek ustrednej dvojky slusne a potom som si uz ani neviem po kolkýkrat vychutnal zrutenie lietadla z filmu Air America. Som zvedavy v ktorom dalsom filme ho uvidim nabuduce. Pre mna je toto najnudnejsi diel a teraz neviem, ci si mam priat dalsi diel. Asi uz stacilo. 4/10.(26.11.2015)

 • Morholt
  ****

  Staříci se tentokráte vydali nakopat zadky jižanským balíkům a zase to vyšlo. Ne že by se od posledního dílu něco změnilo. Záporáci si pořád musí chvilku počkat, než schytají jednu dobře mířenou chodítkem a artritida s ledvinami pořád pracují a nepracují na plné obrátky, ale dědkové si to užívají a z filmu díky tomu srší dobrá nálada. Navíc chlapci nabrali třetího geronta v podání Johna Amose, takže doufám, že příště uvidíme třeba Morgana Freemana. 70%(17.11.2015)

 • kulyk
  *

  A zde mi již vysloveně bolí klouby, jen co jsem donucen sledovat, jak musí junioři povstat ze zahradních křesílek. Ve chvílích, kdy za vydatné pomoci filmových triků (Jurský park hadr), geriavitu, ginkgo biloby, provazů i jejich vodičů, dvojníků, trojníků, střihače s velmi! ostrými nůžkami a zrychlování želvích záběrů předstírají souboj, je mi jako... no skoro tak strašně, jako jim. Tedy - již se nejen nesměji, ale trpím. Zbytečné vydojování cecíku jedničky. Svrasknul.(11.4.2018)

 • Ellmariachi
  ***

  Ale jo. S trojkou jsem konečně přistoupil na hru, kterou se mnou tvůrci s Dannym a Dannym hrají a můžu říct, že celkově celá trilogie je fajn odpočinkovka. Poslední díl nemá zdaleka takovýho záporáka jako druhý, ale i tak jsem se bavil. Jinak prosím příště zachraňovat někoho abych mohl fandit zachráncům. 60 procent.(2.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace