Svéráz národního lovu

• Rusko Osobennosti natsionalnoy okhoty (více)

Mladý Fínsky mladík sa vyberie do Ruska na vysnívaný tradičný ruský lov. Zo sna však rýchlejšie vytriezve, ako z litrov ruskej vodky a samohonky ktorú dobrovoľne vypije lebo patrí k ruským zvykom. Partia, ktorá s zišla na love nemá asi v pláne uloviť nič živé, ale sa riadne spiť do nemoty. Nemožno sa preto čudovať, že i yetti sa zrazu stane skutočným. (andykovac)

Trepak

Na Svéráze sa určite dá zasmiať. No len za predpokladu, že divák slope vodku v takých množstvách ako milé ruské duše. Ak je triezvy, smiech ho bude obchádzať na míle - a ja som veru nepil. ()

Choucas

Opravdu svérázné, ale chytlo mně to, velmi absurdní ruská komedie. Nicméně když se zamyslím, některé situace celkem připomínali věci co se dějí i tady. ()

Upswing

Ako prvý som videl "rybolov" a bolo to celkom fajn v ruštine (dabing je fakt otras ...) a tak som sa veru aj celkom tešil na ten prvý "lov", ale tam už ma to nepotešilo ani po rusky. Tak stačilo a na "zimu" už kašlem. ()

mudo1982

Nevravím že zlé, ale veľmi domotané na môj vkus. Český dabing úplná katastrofa. Vidieť to v ruštine, možno by som pridal. Avšak momenty ako stíhačka a ťažítko si budem pamätať :) Po druhom zhliadnutí zvyšujem na 3 hviezdy :) Po treťom zvyšujem na 4 :DDD ()

Sadova302b50

Patřím k těm, kteří viděli jako první Rybolov, který jsem si oblíbila, ale pak se mi dostal do rukou tento první díl a musím si přiznat, že se mi líbí víc – přijde mi, že v absurdnosti to dotáhl přece jenom o nějaký ten chlup dál. ()

Bulhar

Rusko. To prostě mluví za vše. Různorodá partička chlápků s velice kladným vztahem k alkoholu se vydává na lov. Už jenom podle toho je zřejmé, že toho moc neuloví, ale o to víc zábavy si užijí s opilým medvědem a Kuzmičovou krávou. Doporučuji sledovat v originálním znění a s titulky, dabing tomu filmu trochu ubírá na "svérázu" a třeba se u toho ještě naučíte finsky. Pro náročnějšího diváka si lze sledování filmu zpestřit popíjením vodky zároveň s hlavními hrdiny...lze vůbec takovou sebranku nazývat hrdiny? ()

710.cz

Ještě na základce jsme si s kamarádem řekli, že v posuzování čehokoliv ruského a sovětského nejsme objektivní a že si na papír napíšeme cokoliv, co se nám v Rusku nebo ruského líbí. Míru jsem neviděl desítky let a věřím, že i ten jeho list je čistoskvoucně prázdný. ()

andy60

Kdybych do sebe před začátkem nalil aspoň půl litru vodky, asi bych se smál všem těm ujetým eskapádám, ale za střízliva mně do smíchu moc nebylo. Škoda. ()