poster

Svéráz národního rybolovu

 • český

  Svérázný rybolov

 • Rusko

  Osobennosti nacionaľnoj rybalki

 • Rusko

  Osobennosti natsionalnoy rybalki

  (Rusko)
 • Rusko

  Особенности национальной рыбалки

  (Rusko)
 • anglický

  Peculiarities of the National Fishing

Komedie

Rusko, 1998, 98 min

 • Amarcord_1
  *****

  85% - Výborné pokračování Národního lovu, u kterého jsem se sice bavil trochu víc, ale Když jsem dal Rybolovu i druhou šanci (a pak ještě několik dalších), dospěl jsem k názoru, že se jedná o též o pětihvězdičkovou komedii. Není medvěd, zato je ponorka, a závěr alla Fellini / Kusturica, podtržen větou "Už dlouho jsem si takhle nezarybařil" je prostě poezie.(28.11.2005)

 • kaylin
  ***

  Není to špatná komedie a má svoje dobré momenty, ale nedokázala udržet moji pozornost tak, abych ji celou dobu sledoval. Nebylo to ani tak tou ruskou povahou a vodkou, ale prostě tím, že se to všechno točilo kolem jednoho. Jak ale říkám, jsou tu scény, které vás skvěle vytrhnou a vy budete mít čemu se smát,(16.12.2014)

 • koubekson
  ***

  Ruské filmy mám rád, ale tenhle mě nezaujal. Občas jsem se usmál, ale žádný výbuch a prskání se nekonalo. Vodka teče proudem, hrdinové dělají různé blbinky a střídavě upadají a probouzejí se z deliria. Lov jsem ještě neviděl, ale po tom co i tady slyším, že rybolov je lepší nevím jestli ho nutně musím vidět...(23.2.2011)

 • cyglos
  *****

  Volné pokračování Svérázu národního lovu. Proud je sice zanese do Finska, ale důvodem je to, že se lodivod ožral tak, že doslova odpadl od kormidla a cestu nikdo druhý nezná. A je zaděláno na srandu od začátku do konce. Už to, že překročili ilegálně hranice je problém, druhým je prohibice ve Finsku. Ranní šok z rybářské chyty, která určitě nevypadá rusky. Finka, kterou si zamknou do skladu s vodkou. Noční odjezd zpět do Ruska, ale ouvej-vodka zůstala ve Finsku. Plukovník nemá problém, sežene ponorku a vydávají se na druhou cestu do Finska- pro vodku. Jako v prvním filmu nic nebylo uloveno, tak teď není nic chyceno. Ale o tom to vlastně nemělo být.(28.10.2010)

 • movieband
  ****

  Pařba ve Vegas na ruský způsob. Co se stane, když si banda notorů zapomene to nejdražší, co má za hranicemi Ruska?Nebojí se ničeho a pro záchranu toho nejcennějšího, co mají jsou schopni povolat na pomoc ruskou armádu. Když má v sobě člověk při sledování filmu pár panáků, tak to není na škodu, prožitek je ještě lepší. 75%(14.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace