Viděl jsem tenhle film nedávno v TV a příjemně mě překvapil. Prolínání života "spořádané" rodinky a prostitutky, se kterou se život od malička rozhodně nemazlil, a které svedla tragická událost dohromady, má své kouzlo a zvláštní atmosféru, hlavně díky představitelkám hlavních ženských rolí. Porovnání prostředí, ve kterých jsou zvyklé žít, kdy ani jedna to nemá jednoduché a každá má úplně jiné měřítko hodnot, je velmi zajímavé. Jen konec je udělaný pro diváka, bohužel reál bývá asi tvrdší.(3.11.2004)

Zajímavost : V čase 01:01:28 volá ČESKY z okénka auta pasák (kterého hraje Ivan Franěk) na šlapku, která si čte noviny : "Do prdele, já tě platím za hovno nebo co?"(9.2.2017)

Úchvatný snímek. Miluji Coline Serrau. Je to bojovnice za pravdu, svobodu a krásu. Bravurní herecké výkony. Bravurní scénář. Úžasný příběh ženy, která si prošla peklem. Pořádná kritika islámských mužů a jejich nehorázného chování k ženám. Tento film je jedna velká pravdivá událost. Úžasně převyprávěná. Není čas si ani oddechnout a je konec.(28.2.2012)

Rozpočet FRF 48miliónovTržby USA $206,789Tržby Celosvetovo $6,249,727(3.1.2009)