poster

Proti vlastní krvi

 • Velká Británie

  Trespass Against Us

 • Slovensko

  Proti svojej krvi

 • Nový Zéland

  Trespass Against Us

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Velká Británie, 2016, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movieband
  ****

  Film, který je hlavně o perfektních hereckých výkonech, a který je koncertem Fassbendera s Gleesonem. Tíživý film natočený s lehkostí a přesností. Hluché místo se tu nenajde, a děj plyne svým tempem, které ukončí až závěrečné titulky. Doporučuju, už jen vůli výbornému Fassbenderovi. P.S. Výborná kamera."Travel and conquer." Zajímavé komentáře - Tuax, Vitex, Gilmour93, Radek 99, KevSpa(5.12.2017)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Adam Smith ve svém celovečerním hraném debutu natočil až překvapivě nezajímavou nudu. Jistě, studie společenské spodiny s dvěma výraznými hereckými představiteli v čele je bezesporu zajímavý nápad, realita je ovšem trochu někde jinde. Hodinu a půl dlouhý náhled pod pokličku kriminální kočovné komunity nenabízí ve výsledku nic nad rámec žánrové rutiny, čím by diváka zaujal, vyjma zmíněného Gleesona a Fassbendera, kteří hrají na výbornou. [50%](13.4.2017)

 • emma53
  **

  Michael a Brendan, dva taháky na tenhle snímek a pak velké zklamání. Oba herci s takovým potenciálem a zahrabou se v tak neskutečně hrozném scénáři, že vážně lituju toho času, který jsem s touhle pošahanou rodinkou trávila. A to nemluvím o těch momentech, které bytostně nesnáším, kdo mě zná, tak ví. Škoda....velká škoda.(31.7.2017)

 • Tosi
  ***

  Na analfabeta sice vypadal Fassbender moc inteligentně, ale bez něj by byl film plochej jak baterka. Na první pohled syrové, špinavé drama o bandě lidí pohybujíc se na hraně zákona, na ten druhý překvapivě citlivý příběh o otcích a synech. A je fajn vidět Fassbendera v nějakém malém filmu, tak akorát za pěkný tři hvězdičky.(24.9.2017)

 • terunka003
  ***

  Britské, rodinné, uzavřené, komunitní, volné, nezávislé. Příběh o vztahu mezi otcem a synem uprostřed takové bílé čisté cikánské komunity. Do práce tam snad nechodil nikdo, všichni se živili menšími krádežemi. Problém nastane v situaci, kdy se chce syn trhnout a žít vlastní život jen se svojí rodinou mimo vliv svého otce. Herecky parádní, Brendan nezklamal, Michael překvapil. Evropská kinematografie, to bych mohla pořád. ..žít si takhle v lese, v přívěsu, o nic se nestarat. Jo, aspoň týden bych si to užila.. (17.4.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace