Královská noc

A Royal Night Out

Drama / Romantický / Thriller

Velká Británie, 2015, 97 min

• mat.ilda

Uf, i přes rozumnou stopáž docela nekonečná noc. Vylepšená, nicméně vcelku věrná a příjemná královská Bětka, její otravná sestra a třídní moralizátor od britského válečného letectva, s rtíky jak z kolorované pohlednice, v poněkud "bláznivé" oslavě vítězství konce 2. světové války... nic, k čemu bych se toužila vrátit, a ač některé momenty měly jistou atmosférickou přitažlivost, stále se jedná o jednoduchý, relaxační výplach mozku.(22.10.2015)

Kromě princezny Elizabeth to bylo celkem o ničem. Ono se s tím vlastně nedalo nic moc dělat. Téma bylo zvláštní, takže co z toho nakonec vzešlo, nebylo tak úplně příšerný. Kdybych neměl slabost pro cokoliv britského, asi by to na tři * nebylo.(21.9.2016)

Prázdniny v Římě, které se odehrávají místo v Římě v Londýně, a Audrey Hepburn nahradila Sarah Gadon, kterou si zaboha nemůžu vybavit z jiného filmu. Je mi líto, ty římské jsem viděla dřív a jsou upřímnější a více chic. A Royal Night Out není ale vůbec špatný film a těm, kteří Prázdniny v Římě neviděli, by se mohl líbit: rozesmátá tetička prince Williama, rozvážná a moudrá současná královna Anglie a naprosto kouzelná Emily Watson v roli královny s koktavým Rupertem Everettem coby králem.(1.2.2016)

Příjemná filmová jednohubka o zlobivých princeznách a jejich rozjařeném tahu slavícím Londýnem.(5.8.2016)

Ale jo. V rámci žánru vcelku pohodová romantika, obšlehnutá podle slavného mustru. Princezny sympatické a Reynor v určitých chvílích připomínal Setha Rogena.(30.9.2016)