V tomto filmu známí nosáči vysílají ve své stanici zábavné songy a jsou v širokém okolí velmi populární. To se nelíbí konkurenci a jeden ředitel jedné nejmenované stanice oznámí policii, aby rádio dvou nosáčů zastavila. Jenže je není lehké dopadnout, protože používají nejrůznější převleky... (duklak2)

feryk

Nejslabší z filmů o nosáčích, hlavně první polovina naprosto k uspání bez špetky vtipu. V podstatě jen popojíždění v dodávce sem a tam. Teprve ke konci s převleky v internátu se úroveň zvedne na slabé dvě hvězdičky. ()

Bigfuckman

Nejstarší z dílů nosáčů a nejlepší německá komedie 80 let? Ty skopčáci fakt nemají rozum. Tohle je očividně nejslabší díl z celé trilogie nosáčů. Možná to vidět v těch 80 letech kdy se u nás promítala maximálně Harpuna :) tak by mě to třeba trošku nadchlo, ovšem jak jsem již říkal je to nejnepovedenější díl. Škoda. Poznali jste v roli programového ředitele rozhlasu Sama Hawkinse z Vinetua?! Byl to on, jestli se nemejlím :) ()

Renie42

Trochu slabší odvar než předchozí filmy. Představovala jsem si to trochu jinak, ale čau čau Franz Josef byl dobrej :-). ()

Kalda69

Po letech jsem na to narazil na youtubu a musim rict ze jsem si tenhle prvni dil vubec nepamatoval. Prestoze to nedosahuje kvalit nasledujicich dilu i tak jsem se bavil a byl potesen ze zas tak moc tato komedie nezestarla a pro me osobne jde o lehky nadprumer a rozhodne stokrat lepsi nez vetsina radoby komedii typu "prcicek" dohromady. ()

Grimaldi

Takové něco a nic.První spolupráce nosáčů je zajímavá námětem,ale ten nezachrání celý film.Na to tu je naše dvojce.Neustále unikání policii v dodávce x krát přemalované dokáže nějaký čas zabavit,hudba jako vzpomínka na tehdejší čas taky,ale jinak tu toho opravdu nic moc není. ()

brasek

Pohodová komédia, ktorá odštartovala kariéru Nosáčov. Pravdepodobne snímok na jedno pozretie, nie sú tam nejako zvlášť silné momenty. ()

R-Fitch

První ze série. A podle mě i nejslabší. Nejzábavnější momenty ve filmu jsou "Reklamy" v nelegálním vysílání rádia Powerplay. ()

Le6n

Na DVD u nás uvedený ako 'posledný' diel do zbierky a on to pritom bol prvý z nich. Je to na ňom aj cítiť, Gottschalk s Krügerom akoby sa len zahrievali na ďalšie páchanie spoločných komédií. Bohužiaľ u väčšiny dnešných mladých divákov film neobstojí - nie sú tam digitálne efekty a modré pozadie, netočilo sa to v 3D, nie je to paródia na čokoľvek, neprdí a nezvracia sa tam a nemá to ani dvanásť bombastických trailerov na YouTube. Všetko, čo táto komédia má - dvoch správnych bláznov, pár dobrých nápadov a hlášok, dobrú muziku a spád - mi stačí na dobrý pocit, príjemne strávené popoludnie a poctivé tri hviezdy... ()

LUCIM

V celku zábavné a nijak protivné. Bohužel tento díl se velkým způsobem odlišuje od ostatních dílů a to je škoda. ()

Baroque

bavorské knedlíky s kapustou a pivo. dychovka. megalacná zábava. na to si frickovia vždy potrpeli. nechápem, o čo v tomto filme malo ísť. o nejakú "zápletku" spracovanú s neogoteskou? každopádne, blbosť jak bič. dva body s úcty k nosáčom. inak sotva dopozerateľné. nechápem, ako som to mohol ako decko dopozerať. asi preto sa mi to freudovsky vytesnilo. ()

Barybal

Dalo by se říci, že v podstatě souhlasím s většinou komentářů zde a to sice, že se jedná o nejslabší díl celé série, ono se stává, že se objeví nějaká dvojice, která hraje v nějakém filmu, ale během toho filmu se přijde na to, že ta dvojice má potenciál a vzápětí vznikne nový příběh, který je této dvojici napsán "na míru" a tudíž ten předešlý díl poněkud zastíní. Mě osobně tento díl dlouhou dobu míjel, vlastně jsem o něm ani nevěděl, až jsem na něj náhodou narazil, skouknul a docela dobře se bavil, bylo to poněkud příliš ukřičené a ne úplně dotažené, ale jako celek se mi to celkem líbilo. Proto dávám tři hvězdičky, neboť tuhle dvojici a jejich trampoty mám rád a vžd se na ně rád podívám... ()

eexDon

Für mich - 50%, - /herci nic moc, děj nic moc, humor nic moc/, + /některé gagy ušly dokonce, také některé písničky a převleky/, hodnocení - vyprchalá postarší komedie v německém stylu - hlavně se moc nezasmát ()

andy60

Pro mě nejslabší díl Nosáčů. Do nekonečna se opakující děj, kdy dvojice přejíždí z místa na místo a policajti se prezentují jako naprostý trubky, který je nedokáží odhalit. Humor se kamsi vytratil a jediné, co film drží nad vodou, je obstojná hudba. Dvě hvězdičky s odřenýma ušima. ()