poster

Královské Vánoce (TV film)

 • USA

  A Royal Christmas

 • Slovensko

  Kráľovské Vianoce

Romantický / Komedie

USA, 2014, 90 min

Režie:

Alex Zamm

Hudba:

Chris Hajian

Producenti:

Amy Krell

Scénografie:

Dan Toader

Kostýmy:

Oana Draghici
(další profese)
 • farbi
  ***

  Predvídateľné od začiatku do konca, ale ak s tým počítate, nič vás neprekvapí a nič vás ani nesklame. Typický american-dream-come-true podľa zabehnutej šablóny. Pubertiačky budú hodnotiť piatimi hviezdami ;-) V rámci tohto žánru tomu nemám čo veľmi vytknúť, aj keď očividne nepravdepodobných dejových zvratov tam bolo požehnane. Mne to príjemne vyplnilo jeden večer, nič viac som ani nepotrebovala. Silnejšie 3 hviezdičky, ale na 4 to nemá.(27.12.2015)

 • blackrain
  **

  To byl tak krásně předvídatelný film, až jsem si připadala trapně, že jsem vždy o kus napřed než hlavní postavy a že jsem přesně věděla, jak to celé dopadne. Takže mě to vůbec nepřekvapilo. Není tu ani žádná originální myšlenka a ani nic, čím by tenhle vánoční příběh vybočoval z klasických zajetých kolejí. Jane Seymourová mohla být větší mrcha. Hlavní postavy byly celkem příjemné.(15.12.2016)

 • Jirkacek
  ***

  Když člověk dostane chuť na něco sladkého, sní čokoládu, bonbon, oplatek či jinou pochutinu. Když člověk dostane chuť na odpočinek u nějakého filmu a nechce nic řešit, nad ničím přemýšlet, pustí si nějakou komedii nebo romantiku. Snímek Královské vánoce sliboval oboje, tak jsme si doma řekli proč ne a šli jsme do něj. Hned na začátku jsme se dozvěděli, že se jediná dceruška proslulého krejčovského mistra z Philadelphie zamilovala do prince a dědice trůnu maličkého království na jihu Francie. První kokino jsme měli za sebou a následovalo jedno za druhým, až jich bylo moc a byli jsme přeslazení jako krabice kostkového cukru. Sblížení se s personálem, obyvateli královského městečka a také některými jinými šlechtici a tak dále....Že všechno dobře dopadlo bylo jasné od začátku a to naprosto ve všech ohledech a směrech. Zkrátka vše bylo až moc nepravděpodobné, krásné a romantické - ale vlastně proč ne, vždyť právě o to nám šlo, oddychnout si, dokonce jsme se i zasmáli a na nudu nebyl během královských vánoc čas. Dávám průměrné tři hvězdy ***.(18.12.2016)

 • slunicko2
  **

  Plebejská představa o evropské šlechtě by mě rozesmála, kdyby nebyla k pláči. 1) Udělat pohádku po americku je tak snadné. Zbohatličku nazvěte královnou, vražte ji někam do Evropy a jejímu dítěti najděte partnera/partnerku z lidu. Na urozenost (rodu či ducha) se zde nehraje - je to taková nepříliš milá věc...jako pihy či bradavice na nose. Příběh pro intelektuály pak skončí před rozzářeným vánočním stromkem. 2) Jo a kde vlastně leží ta Cordinia?(29.12.2016)

 • MickeyStuma
  ***

  No jo, no. Je to taková růžová pohádka ze současnosti o tom, jak se princ nedalekého království zamiloval do obyčejné švadlenky. Královna samozřejmě vzniklému vztahu nepřeje a k tomu je tu ještě princova bývalka mající na něj stále zálusk. Romantický příběh se nese v tý největší jednoduchosti a klišé. Ale to už u červené knihovny tak povětšinou bývá. Vše se odehrává v době blížících se vánoc, ale to jakoby nebylo podstatné. Tady jde o trnitou cestu ku spokojenosti a naplnění lásky.(28.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace