Tří-dílná minisérie o životě a kariéře britské zpěvačky a televizní osobnosti Cilly Black. Příběh začíná v roce 1960 v Liverpoolu přímo před slavnou Cavern. A přijde i Ringo ☮ a spol.(16.9.2014)

Měla jsem kvalitu filmu takovou (šok, on to byl rok 1914), že odpovídala o Lill z té doby, přesto to nebylo úplně to pravé ořechové. Určitě byl výběr do hlavních hereckých rolí vynikající a to nesmím pominout fakt, že písničky zpívala samotná představitelka Sheridan. Ale, je tady to ale.........i když tady byli Beatles pochopitelně v pozadí, tak mně casting dokonale zklamal. Přece jen bych je ráda trochu rozpoznala, tudíž kdybych nevěděla, kdo na co hrál, tak jsem totálně vedle. Jinak jsem o Cille nevěděla absolutně vůbec nic..........(21.2.2018)

I když je tato minisérie o zpěvačce jménem Cilla Black nebo White moc se mi líbilo jak emotivně a nenuceně dokázal příběh vykládat život i Briana Epstena (neskutečným způsobem odehrán) ale i krásně natočit Liverpool a atmosféru klubů v 60. letech. Ode mne čtyři hvězdy.(12.5.2015)

• - Vďaka seriálu sa pieseň "Anyone Who Had A Heart" po 40 rokoch opäť objavila v britskej hitparáde, konkrétne na 47. mieste. (Annie42)

• - Cillu Black manažoval Brian Epstein, ktorý sa postaral aj o raketový úspech legendárnych The Beatles. Všetci spomenutí sú v seriáli stvárnení. (Annie42)

• - Všetky piesne Cilly Black, ktoré zazneli v seriáli, naspievala jej herecká predstaviteľka Sheridan Smith. (Annie42)