Jeffrey Dean Morgan hraje hlavní roli Vaughna - krupiéra v kasinu, kterému štěstí zrovna nepřeje. V zoufalé snaze sehnat peníze na operaci své nemocné dcery se Vaughn spolčí s kolegou z práce, aby kasino vykradli. Loupež se ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák jsou nuceni unést městský autobus a pokusit se o téměř nemožný útěk. Robert De Niro ztvárňuje Papeže, nelítostného a zvráceného majitele kasina, který se nezastaví před ničím, jen aby získal své peníze zpět. (HBO Europe)

Necron

"Ten, kdo řekl, že si za peníze lásku nekoupíte, jich prostě neměl dostatek." - Máš snad kozy? - Ne. - Tak si naser. ()

M.i.k.e

čas od času se stane,že člověk u podobného filmu přemýšlí jak je možné,že s takovým obsazením vznikne taková nuda...tou totiž Heist je a k lepšímu skóre mu nepomáhají ani rádoby škokující zvraty.Osobně mi vůbec nevadí tyhle béčkové prefabrikáty,ale v tomhle případě nuda zabíjí zábavu...40% ()

joeybarbaro2

Bylo to celkem dobrý. Film na nudné odpoledne či večer jistě potěší. A Linka č. 657 to potvrzuje. Nevim jestli mě víc bavila přítomnost Negana z Walking Dead nebo Boxera Latury ze Zuřícího býka, tak jako tak o akci a zábavu postaráno a možná se na to někdy ještě podívám. ()

Martin741

Tak zaprve to v kinach dost brutalne prepadlo- T udava aj konkretne cisla, takze nevidsim dovod dat 2 spunty - ostanbem len pekne u jedneho. Ma sice tempo, ale to je vyrovnane vatovo planymi plkmi a ucast Roberta DeNira som nepochopil. 5 % ()

carlos 2010

Vo filme je toľko nelogickostí, že nemá význam ich vypisovať a keby SWAT pracovala tak ako vo filme, tak by bolo gangstrom žiť. Ale dá sa to pozerať a ako večerná jednohubka OK. ()

bourec

Rozhodně poměrně slušnej filmek,kterej co se týče zápletky nepřináší žádnou novotu,ale za tři hvězdice tenhle dobře obsazenej film stojí.60%. ()

Rodriguez

Sice hvězdně obsazený snímek, ale jak když koukáte na akční béčko. Nic převratného pod sluncem. Bandě zlodějíčků nevyjde loupež v kasínu a tak se rozhodnou zdrhnout místní mhdéééé :-D Jenže nasra*ný majitel kasína se nechce tak lehce vzdát a snaží se prachy dostat z5 za každou cenu! A ten konec? Úplně jsem z něj zvlhnul... 40% ()

PROCESOR

Tak za takovej průšvih či zase něco famózního bych to nepovažoval, ale zlatá střední cesta je to pravý. Třeba si film na nic nehraje, ale hrajete si Vy. S podobnými typy snímků nemám sebemenší problém, vím totiž co si pouštím a proto potom neanalyzuju scénář. ()

Johnny.ARN

Niekdy stačí jedna myšlienka, jediný citát, aby sa Vám film zapáčil. Od režiséra Turnaja som čakal niečo trochu ostrejšie, tu sa to skôr chcelo hrať na prekvapenia a obsadenie. Nevyšlo ani jedno, lebo DeNiro ako mafian pred smrťou je už pasé, Baustista ako tupé psychopatické hovado tiež, Carano v roli dobrej policajt bez žiadneho súboja veľmi ťažko uveritelná, jedine čávo Morgan to tam držal. Inak zhola nič, čo by sme už niekde nevideli alebo čo by nás prekvapilo a nadchlo. Až na ten citát... 2 z 5 ()

elanius

(143/2015) / De Niro hral síce trošičku paródiu na seba samého, aj tak ale vytiahol tento kus o pár kvalitatívnych levelov. Heist je ďaľší z tých nijak extra objavných akčákov, aspoň ale venuje celých 90 minút tomu čo má, bez zbytočných naťahovacích kecov. (5/10) ()

ywo666

Chvíľka napätia a boom, petardy, šampanské, konfety, striptérky vyskakujú z torty. 1000 komentárov na csfd. Človek sa zamyslí a pochopí. Do boha už som starý. Kde sú tie časy, keď som s malou dušičkou písal POMOvi, lebo som ako veľký frajer "čo nebude googliť", domrdal vstupný test. A teraz? 1000 motherfucking komentárov. Tak ma napadá, že som radšej mohol napísať knihu. Inak nedostávajú sa nejaké peniaze za 1000 komentov? Hodilo by sa mi na fixu na počítač. Už som sa mi z tých komentárov ošúchali písmenká. Jáj a toto jej aj o nejakom film. Nóoo tak bol to úplne priemerný film. Skôr thriller ako akčný. Jeffrey sa už 6 rokov snaží premeniť na akčného hrdinu. A ja stále nie som presvedčený, či mu to žeriem alebo nie. Naopak oveľa rýchlejšie sa medzi mojích obľúbencov tlačí Dave. Ktorého postava nestála za nič. Naopak Gina je v mojej priazni od začiatku, akurát skôr by som ju chcel vidieť vo filme kde lieta z bitky do postele a z postele do bitky po celú stopáž. Tu je úplne zbytočná. A na záver Robert. Ten v mojej priazni je už dlho, ale ak bude točiť takéto filmy ala Bruce lakomý lenivý Willis, ktoré sú pod jeho úroveň, môže tú pozíciu rýchlo vypratať. Keď dal Laco viac ako 2* čakal som lepšie pecku. Priemerné 3*. Túto zostavu by som rád videl v úplne inom filme. ()

JohnSmith

Akční béčko připomínající trochu Nebezpečnou rychlost. De Niro měl zrovna slabší chvilku, Morgan slušný a Bautista strašný. K tomu děravý scénář, ale aspoň to mělo spád, i když to bylo až moc předvídatelný. ()

ghatos

Taková rychlá poloretro jednohubka. Nikdo se s tím moc nepáral (hlavní policajt a policajtka...to bylo funny). Nelze to brát vážně (včetně závěru). Řešení situací bylo ryze béčkové, ovšem to nic nemění na slušném dojmů. 59%. ()

m.a.t.o.

Speed 3: Heist? Dajme tomu. Slušná jednohubka, ktorá nenadchne, ale ani neurazí. Vďaka dobrému castingu a rýchlo odsýpajúcemu príbehu dokonca celkom pobaví. U mňa je to tak medzi tromi a štyrmi hviezdičkami, ale nakoniec dávam iba tri, pretože (očakávaný) happyend bol na môj vkus až príliš nasladlý. 65 % ()

Trisis

Na prípravu dnešného receptu na vytvorenie filmového potratu roku budeme potrebovať - pár kvalitných hercov, troch sľubných pornohercov, vezmeme 60gramov z filmu Speed, 10gramov z Dokonalého triku, miešať to bude relatívne sľubný režisér, Zimmera budú vykrádať až dvaja skladatelia a po hodinovej stopáži to zalejeme hnačkou scenáristického imbecila, ktorý pre vás recept pripravil. Dobrú chuť. ()