poster

Lhostejnost

 • USA

  New Best Friend

 • Slovensko

  Ľahostajnosť

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2002, 91 min

 • BluT
  ****

  Tenhle film je libově mimo. Navíc jsem pořádně nestih začátek, tak jsem to měl trochu komplikovanější, ale možná mi to prospělo a jinak bych se nudil. Čtyři hvězdy dávám spíš z hecu - nějaký scény byly prostě vtipně vadný a obě hlavní herečky jsou super. Celou dobu jsem se vlastně i bavil, jen závěr byl trapně popisnej a tak nějak nudnej. 62%(1.9.2015)

 • novoten
  *

  Dvě dívky, které se znají prakticky jen od vidění, jsou samy v pokoji jejich společné kamarádky. Jedna se druhé zeptá, kolik měla sexuálních partnerů, ta jí bez ostychu odpoví, první přidá svoje číslo a svěří se s traumatem z dětství. Oslovená kouká a v poklidu řekne i svoje trauma. Pak se políbí a vlítnou na to. A ne, není to péčko. Velesympatická herecká sestava typu Dominique Swain nebo Taye Diggse si v tomhle zahrála doslova za trest. Třešničkou na dortu je pak fakt, že po pěti minutách ledabyle odhadnutá pointa se nakonec vážně uskuteční.(16.2.2007)

 • Heyyy
  ***

  Podle mě podhodnocenejch film. Holky bohatých rodičů (kteří na ně nemaj čas) si zpříjemňují studium chlastem, drogama a sexem s kdekým... A pak když k sobě přiberou holku premiantku z chudý rodiny... SPOILER Docela mě dostalo, že z puťky se vyklubala vypočítavá svině, která navíc rozvrátí vztahy všech svých kamarádek. Ani se nedivím, že jí někdo usiloval o život (i když původní záměr byl mírnější). Samozřejmě je otázka nakolik by bylo reálné, že by otec dal přednost kamarádce své dcery a ještě by svou dceru před cizí holkou ponižoval ("Zavolej jí a pogratuluj.") Ale celkově zajímavá detektivka. Navíc se mi líbilo jak Mia Kirshner hrála.(9.6.2013)

 • Nikol10
  **

  Ten film nebyl úplně špatný, ale Mia Kirshner, jako nevinná oběť? Ale prosím Vás to jako vážně? Mrchy tam byly všechny a lezly mi na nervy, jediná, která mě zaujala byla Meredith M. Černošský policajt byl teda úplný omyl! Aspoň, že film docela odsýpal a pro filmy ze školního prostředí mám slabost. Škoda, že nijak nepřekvapil.(2.9.2015)

 • castor
  *

  Budování napětí tvůrcům nic neříká, předem jasná a viditelná zápletka a k tomu dospívání plné náhodných známostí a nelogických děr, aneb, otec mě zneužíval, tak si to pojď rozdat.. Herci nemají co hrát (zejména u Dominique Swain je to škoda), přesto se tváří jako zkušení profesionálové, scénárista jim do úst vložil navíc dialogy tak plytké, že začátek věty si místy vyloženě protiřečí s jejím koncem. Bizarní a zmatená jednohubka pro osamělé, co po večerech nemají do čeho píchnout!!(16.2.2007)