Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policistka Amanda vyšetřuje obchodní machinace. Zatčení celé skupiny překazí nečekané zemětřesení a Amanda přiněm zachrání pouze jednoho zločince, ze kterého se tak stane korunní svědek proti šéfovi celé organizace. Svědek Nick se tak stal nebezpečným pro zločince, kteří mají kontakty i v policii, která jeho ochranu svěřila Amandě. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (19)

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Kvalitou to nejdřív vypadalo na osmdesátkovou projekci, ale to ani náhodou a celkově je film klasickým příkladem, jak se nemá točit akční film. Jelikož mě slušně rozchechtala akční "bojová" scéna ve vyhlídkové restauraci před zemětřesením, podle toho vypadá hodnocení. Pak se to sice trošku zlepšilo, ale v episcénách jsem jim nevěřila ani cihlu. Jedno je jisté, i kdyby Sly točil ještě v devadesáti, všem podobným veledílům, s klidem Itala nakope prdel. :-) ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to podpriemerný akčný katastrofický film s Gary Danielsom. Má iba priemerný príbeh o programátorovi, ktorý sa chce pomstiť svojej firme a tak jej ukradne údaje, aby ich predal zločincom, ale chytí ho policajtka, spolu s ktorou musí zločincom uniknúť a navyše mesto postihne ničivé zemetrasenie. So spracovaním nie som vôbec spokojný, síce sa stále niečo deje a tak film nenudí, ale zároveň sa nenájde celý čas nič výraznejšie zaujímavé. Akcie je tu málo a ani tá sa moc nevydarila. Gary Daniels tu ručne zneškodní len jedného protivníka a aj to rýchlo, čo je ťažké nevyužitie jeho potenciálu a prestreliek je tiež veľmi málo. A tak najviac zaujme scéna s električkou, kde dôjde k viacerým slušným zrážkami s automobilmi, ale kazí ju televízny vizuál a za zmienku ešte stojí aj zrazenie strelca spúšťajúceho sa z kopca. A scény samotného zemetrasenia ma vôbec v ničom nezaujali. Herecké obsadenie je celkom dobré, Gary Daniels a Traci Lords v hlavných úlohách a Jeff Fahey v zápornej, ale všetci mi tu prišli takí nevýrazní. Réžia a technická stránka nie sú najhoršie, ale pochvalu si tiež ani v najmenšom nezaslúžia. Nie je to úplne zlý film, bez väčších problémov sa dá dopozerať až do konca, ale nie je tu vôbec nič, čo by som označil za nadpriemer. Objektívna kvalita filmu- 32%, film sa páči mne na 42%. ()

Reklama

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Nic hroznýho jak nasvědčuje zdejší hodnocení. Ucházející béčko od devadesátkovýho producentskýho dua Pepin, Merhi. takovej béčkovej akčnák lehce říznutej katastrofickým filmem. A proč by ne po technický stránce to není nic co by nějakou super laciností bilo do očí a řekněme si na rovinu, že poctivý kaskadérský výkony a mechanický efekty v podobných starších béčkách vypadají o dost líp než například ty děsně levný digitální triky jaký dnes používá třeba Asylum nebo SyFy. No prostě to ušlo, nemám s tím větší problém.50% ()

ScreamJay odpad!

všechny recenze uživatele

Epicentrum hovadin, co se omylem dostaly na televizní obrazovku. Ovšem o tomhle epicentru asi točit nechtěli. Ale stalo se! Film se snaží za každou cenu zaujmout pompézností, ale čím víc se snaží, tím hůře se v nabité konkurenci prosazuje. No uvažte, mezi normální výbuchy přidávat ty počítačové v takové kvalitě, že zapálený prd je mnohem pompéznější podívaná. Budovy praskající pod rukou zemětřesení vypadají jako modely z kanceláře architekta a když už se sem tam nějaký efekt povede, zazdí ho další a další kiksy. A přestřelka v třesoucím se baráku? Spíš epileptický záchvat mimiků. Traci Lords měla zůstat u těch svých „filmů“ s erotickou tematikou a do skutečný filmový branže se hnát neměla. Protože stejně jako její kolega z útoku Gary Daniels na to prostě nemá. Epicentrum je tak mnou řazeno mezi hybridní odnože Skleněného pekla a Zemětřesení, na kterém se ruka mutátora Richarda Pepina podepsala nesmazatelným písmem. Když prokouknete tu přeefektovanou skořápku, musíte uznat, že jde o typický příklad odpadu. Fuj! ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Cakal som nepozeratelne peklo, ktore vypnem po par minutach a dostal som zabavnu hovadinku, na ktorej som sa celkom slusne nasmial. Pribeh je jednoduchy, ale celkom funkcny a ma slusny spad, takze sa velmi nenudite. Dokonca aj akcnych scen je celkom dost. Ich hlavnym a zasadnym problemom je, ze tie podarene su vystrihnute z inych filmov (identifikoval som nahanacku s elektrickou z filmu Metro, scenu s vytahom z filmu Speed, havariu supravy z filmu Money Train a podla IMDB sa este nejake dalsie najdu) a tych par novych scen je mizerne natocenych. Neskutocne trapna prestrelka pocas zemetrasenia alebo finale so smiesnym zneskodnenim vrtulnika. Hlavny dovod preco som film sledoval bol Gary Daniels. No a ten sa tiez vobec neprevedie. Jeden kop a jedno vrazenie sa ani neda povazovat za bitku. Takze ak sa chystate na film kvôli nemu, tak ho mozete rovno vynechat. Vo vysledku ale ani nie som nejak velmi sklamany. Proste je to ten typ sracky na ktorej sa vdaka neschopnosti tvorcov dobre pobavite. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama