poster

Special Correspondents

Komedie

Velká Británie, 2016, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Přiznám se, že tohle je docela zklamání. Od Rickyho Gervaise jsem čekal trochu více humoru a možná i trochu propracovanější příběh. U tohohle prostě víte, jak to dopadne, což je trochu problém. Jednotlivé scény nejsou dostatečně vygradovány a vztahy se jeví spíše banální než jakkoli skutečné. Tohle se moc nepovedlo.(12.5.2016)

 • kulyk
  ****

  Richard Lučina se umí sám sobě zasmát jako málokdo, a na to konto si šije pitoreskní role na míru (byť tuto šlohnul stylem nevídaným). I proto mu je drtivou většinou diváctva přán happyend, ve kterém se svou oddanou klisničkou kráčí ruku v kopyto ke stárbaksu, zapadajícímu frapičínu vstříc. Pozor, spoiler tam byl.(11.4.2017)

 • Morholt
  **

  Francouzský originál neznám, takže jsem se na tuhle verzi mohl dívat jako na něco neotřelého a to je po hříchu jedno z mála pozitiv, co se o filmu dá říct. Nápad, jakkoliv dobrý, se bohužel nedařilo vůbec vytěžit. První půlka byla vyloženě utrpením s nudnými dialogy a místy jsem si musel pomáhat rychloposuvem. Když se pak celá kamufláž vymkla z ruky, tak se bylo konečně na co dívat a trochu větší prostor dostali i jinak výborní herci, byť Gervais zůstával stále poněkud nevýrazný. Ale ani to a ani pár relativně povedených scének mi celkový dojem nijak zvlášť nevylepšilo. 35%(12.6.2016)

 • verbal
  ****

  Vyloupený žabožroutský ratachuj s trochou Žervé, kdy oba nepokrytě Vrtí psem. Je to však opět vrtění veskrze důstojné, příjemné až milé, a v té záplavě Rogenovsko Feigovských fekálních trapáren pro solviny to působí jako kultivované pohlazení po žaludu, po němž vám mezi prsty neulpí nazelenalý ráfkový tvaroh smradlavého bezďáka, pročež propadnete v hýkavý blahoslavený smích. Zcela odpustitelná vykrádačka!(10.11.2016)

 • ScarPoul
  ***

  Herci výborný. Príbeh skvelý v prvej polovici. Finále je značne odlfáknuté a naplno sa tu prejavujú známky nizkorozpočtového filmu. Dovtedy do bola celkom príjemná jazda. Nie je to žiadna šialená komédia, ale je to veľmi príjemné. A tým myslím vo všeobecnosti. Má to takú old schoolovú buddy atmosféru. Najväčší problém je len akási chladnosť medzi ústredným duom. Každí z nich je vlastnou individualitou a tak aj funguje. Je nositeľom určitých hodnotových emócií a tiež charakteristických čŕt, ale nebudete sa o postavy báť ani im držať palce. V zásade sa to začne od polovice rozpadať čo je veľká škoda, lebo sa na to naozaj dobre pozerá hoci sa tam zdanlivo nič nedeje. Film do pohody aj nepohody.(6.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace