poster

Special Correspondents

Komedie

Velká Británie, 2016, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Perverz
  ****

  Abych se přiznal, tak mě to ze začátku taky moc nechytlo, ale ono se to rozjede. A je to prostě Ricky.. Tam kde ostatní se koukají jen na obyčejnou scénu, já přímo vidím ten Rickyho typický škleb, a ten smysl pro humor jemu typický, a chápu co tou scénou říká, a musím se smát. Už jen ty postavy co tady vystupují, sebestředná manželka, total hloupí španělé, a sám Ricky... Ještě že se to tak pěkně vyhrotí na konci. Jak si Ricky šnupne koksu, tak jsem se smál aj nahlas. Taky bych od něho čekal trochu více, a celkem to překvapí že tak suprový komik nenatočí absolutní bombu. Nemůžu si pomoct já se prostě opravdu bavil. Pokud vám jméno Ricky Gervais nic neříká, asi se tak bavit nebudete. Já mu na jeho hru skočím vždy. Je to kapacita.(12.5.2016)

 • Ramirez85
  *****

  Castingovej majstrštyk, Bana je správnej kick-ass, Vera dobrá mrška, Kelly Macdonald sympaťačka (as ever), no a Ricky... co dodat, jestli vás jeho humor baví, přijdete si s těmito zvláštními dopisovateli na své. Gervais se sice drží trochu zkrátka (když to člověk srovná s jeho stand-up shows), ale hlavně první půlka, resp. než se děj přemístí do Ekvádoru, šlape výtečně, a to především ve chvílích, kdy jsou na obrazovce Gervais, Bana a ti dva blázni, u kterých se schovávali- přesně tady se ukáže Gervaisova genialita a smysl pro pointu. Závěr je trochu odfláknutej, nebo spíš slovy samotného snímku- "Tohle vypadá jak závěr nějakého filmu." "Jo, závěr low-budget filmu." Každopádně jedna z nejlepších komedií za poslední dobu, na míle vzdálena současným US crazy komediím. A pokud takhle nějak bude vypadat novej filmovej The Office, těším se převelice.(21.5.2016)

 • kulyk
  ****

  Richard Lučina se umí sám sobě zasmát jako málokdo, a na to konto si šije pitoreskní role na míru (byť tuto šlohnul stylem nevídaným). I proto mu je drtivou většinou diváctva přán happyend, ve kterém se svou oddanou klisničkou kráčí ruku v kopyto ke stárbaksu, zapadajícímu frapičínu vstříc. Pozor, spoiler tam byl.(11.4.2017)

 • kaylin
  **

  Přiznám se, že tohle je docela zklamání. Od Rickyho Gervaise jsem čekal trochu více humoru a možná i trochu propracovanější příběh. U tohohle prostě víte, jak to dopadne, což je trochu problém. Jednotlivé scény nejsou dostatečně vygradovány a vztahy se jeví spíše banální než jakkoli skutečné. Tohle se moc nepovedlo.(12.5.2016)

 • verbal
  ****

  Vyloupený žabožroutský ratachuj s trochou Žervé, kdy oba nepokrytě Vrtí psem. Je to však opět vrtění veskrze důstojné, příjemné až milé, a v té záplavě Rogenovsko Feigovských fekálních trapáren pro solviny to působí jako kultivované pohlazení po žaludu, po němž vám mezi prsty neulpí nazelenalý ráfkový tvaroh smradlavého bezďáka, pročež propadnete v hýkavý blahoslavený smích. Zcela odpustitelná vykrádačka!(10.11.2016)

 • - Keď je Frank (Eric Bana) v Ianovom (Ricky Gervais) byte, pozerá sa na vitrínu plnú zberateľských postavičiek z komiksov od Marvelu. Je medzi nimi i figúrka Hulka, ktorého si Bana zahral vo filme Hulk (2003). (r3plicator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace