Reklama

Reklama

Westworld - Dveře (2018) (série)


Úběžný bod (S02E09)

(epizoda)
  • USA Vanishing Point
Trailer

Muž v čiernom sa po stretnutí s dcérou Emily snaží vyrovnať so svojou minulosťou. Bod zlomu dosiahne aj Teddy, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že ho Dolores zmenila. Bernard sa chce za každú cenu zbaviť Fordova vplyvu a Charlotte naplánuje, ako zabiť všetky výtvory. (HBO Max)

Videa (2)

Trailer

Recenze (18)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizóda, ktorá ukazuje, o čom Westworld je a aj má byť. Strielačky sú definitívne vystriedané skutočnou dramatickou linkou a tým pádom je dej paradoxne napínavejší. Samozrejme sa to bez krvavej akcie ďalej taktiež nezaobíde, ale je chvályhodné, že tvorcovia našli tú správnu mieru. Skutočne poriadny nádych pred finále, len aby sa neukázalo, že išlo o predčasný vrchol. ()

ghatos 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zlo je energie a síla, ale má své nevýhody. Tady se jde do hlubší filozofické vrstvy. Proč člověk koná, míra svobodné vůle a hlavně schopnost měnit sám sebe a vzepřít se svému mentálnímu přednastavení. Hledání sebe sama v labyrintu světa je těžké, ovšem ještě obtížnější je najít své pravé já ve svém nitru. Tady Dolores sklidila, co zasela. Stejně tak muž v černém. Nahuštěný existenciální díl si umě pohrává s pudem smrti/destrukci/zánikem, i když jak víme, tak konec je vlastně jen začátek... . 88%. ()

Reklama

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sedmé epizodě jsem vyčítal, že tvůrci nemají koule na to, aby nechali postavy zválcovat příběhem tak, aby to dávalo smysl. Dnes to trochu napravili a dokonce rozehráli linky na čtvrtou řadu. Nicméně pořád zůstává dost výhrad vůči nevěrohodnému chování postav. Ale třeba tato epizoda, už má parametry blížící se předchozí řadě. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bohužiaľ čím ďalej tým viac Dolores irituje a to ako si poradí zo "stínami" je po predchádzajúcej epizóde obrovským sklamaním. William si uvedomí aký bol osud svojej manželky a dcéry rovnako ako ďalší dôležitý fakt.Nehovoriac o intelekte ľudí ktorí sa starajú o HBO kino službu v Maggio TV od Telekomu, ktorí 10 epizódu druhej série proste z ponuky vyrobili. Keď si k@k@t, zamestnaj sa v Telekome, určite tam zapadneš... ()

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna z nejlepších epizod druhé a možná i první řady. Konečně se zde těží nejsilnější linka celého příběhu a ukazují se velice zajímavé souvislosti, které navíc můžou vykrystalizovat v pořádně zajímavé budoucí směřování tohoto příběhu. Ale to je jen hudba budoucnosti. Dneska tu máme Eda Harrise a jeho postavu, která je zde ždímána tak kvalitně, jak to jen filmové řemeslo dovoluje. A vzhledem k tomu, že Ed Harris je nejzajímavější charakter Westworldu je i tato epizoda zatím tou nejzajímavější, kterou jsem měl tu čest vidět. 95% ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama