Epizody(24)

Těsně před narozením korejského prince Wang Soa bylo předpovězeno, že princ způsobí v královské rodině krveprolití. Pouze osoba narozená v určité konstelaci hvězd může jeho krutý osud změnit. Při pronásledování nájemných vrahů, kteří zaútočili na jeho otce, se Wang So, který vyrůstal sám mimo královský palác, setká s mladou dívkou, která ho žádá, aby se s ní naoko oženil, aby se zbavila nechtěného ženicha. Dívkou není nikdo jiný než poslední balhaelská princezna Shin Yool, kterou málem zabili při narození, protože jí naopak bylo předpovězeno, že se stane světlem pro jiný národ. Po svatbě se princ vrací domů, kde se chystá jeho královská svatba s Yeo Won, která se narodila v konstelaci hvězd, jež zajistí, aby se Wang So stal korejským králem. (andiek05)

Recenze uživatele lioncel k tomuto seriálu (1)

Bitnageona michigeona (2015)

První dorama, u kterého mi ruply nervy a já nevydržel čekat na přeložení všech titulků .. prostě zaseknout se na 19. epizodě a nevědět dalších pár týdnů /možná měsíců(!), co a jak bude dál s Shin Yool, bylo nad mé síly, proto jsem použil automatický překlad volně dostupných pasujících maďarských titl - a ono to bylo místy občas i zábavné, místy ale také dost náročné, to přiznávám (teljesen szar!) .... Celý ten příběh se mi především díky hlavní představitelce Oh Yeon-Seo po celou dobu sledování moc líbil. Bylo tam samozřejmě ku pomoci i několik dalších sympatických hereckých výkonů / postav .. namátkou třeba Wang So, či Baek-Myo .. ale hlavně mnoho milých, nezapomenutelných romantických momentů a minimálně dva velmi slušné songy .. takže za mě - spokojenost a jak je mým zvykem odměnit dobrou práci: plný počet ***** ... Shin Yool / Oh Yeon-Seo .. Wang So / Jang Hyuk ()