Sára (Linda Cardellini) kdysi udělala tradiční chybu. Vzala si zlobivého kluka Dustyho (Mark Wahlberg), který byl zábavný a sexy, nicméně jen do chvíle, než se stal otcem. Jako táta zoufale nefungoval. I proto ho později vyměnila za Brada (Will Ferrell), jehož vždy zdobila zodpovědnost a serióznost, které si její děti bohužel neustále pletou s nudou. Brad by se klidně rozkrájel, kdyby ho braly jako tátu, ale ono jim to prostě nějak nejde. Pak se po čase navíc zjeví Dusty, který je pořád tou testosteronovou mašinou přetékající nápady, a rozhodne se Brada zašlapat do země. Brad si záhy uvědomí, že se slušností a zodpovědností by tomhle nerovném souboji neměl šanci obstát, a tak se do Dustyho pustí jeho vlastními zbraněmi, které však zoufale neovládá. I proto se z nenápadného pošťuchování stane regulérní válka, do které se coby rukojmí zapletou i ti, o které probíhá, tedy Sára a obě děti. (CinemArt)

RAFT

Čekalo se dost dlouho na dobrou komedii ,po skvělých Bratrů z donucení se po sedmi letech, natočila skvělá komedie s Willem Ferrellem a Markem Wahlbergem v dosti parádních rolí.Trailer sice většinu scén nechal ale nevadí ,já se bavil od začátku až do konce .Parádní komediální scénky se najdou .Malé cameo role Johna Cena pobavilo.Že by další skvělá komedie po Grimsby.59% to jako vážně Na nějaké hodnocení kašlu. Za mě 68% ()

liberita

Nakoniec lepší výsledok než aký som čakala po zhliadnutí nemastného-neslaného traileru, stále však zostáva v rovine priemerných filmov, ktoré sa vám v hlave dlho neuležia. Mám rada Marka Wahlberga a je škoda, že jeho postave nedal príliš infantilný scenár šancu. Ale aspoň sa mu dalo fandiť, čo sa o zbytočne preháňajúcom, iritujúcom a sentimentálnom Ferrellovi skutočne nedá povedať. Možno to bol zámer, jeho pokusy o získanie si nepretržitej pozornosti však začnú veľmi skoro liezť na nervy. Viac pobavili postavy Griffa, doktora a Ferrelovho šéfa s jeho nepravdepodobnými historkami. Celkom fajn je hudobná zložka filmu, hlavne záverečná Metallica. ()

MAAUZ

Kdo může pojmenovat opelichanýho starýho psa z ulice jako NÁDOR? "Hej, nádore!" No tvle.. :D Chtěl jsem jen vypnout, relaxovat a místo toho jsem se mega tlemil po celou dobu filmu. Docela mě bavil i Thomas Haden Church, jakožto šéf Brada, kterej mu furt v práci vtíral nesmyslný příběhy ze svýho milostnýho života. Mark Wahlberg tu hrál Kubu a obří broskev, zatímco Will Ferrell ubrečenýho tatínka. Oba tátové splnili nad míru moje očekávání, a to jsem si myslel, že se bude jednat o podprůměrnou komedii, jak tu všichni píšou. ()

elimS

80% - komentář 20ti slovy: Svižná, vtipná a v podání mých dvou oblibenců mírně ujetá komedie, u které jsem se parádně bavil, až jsem překvapen nízkým hodnocením. ()

Scraffy

Pohodová komédia od ktorej sa nič nečaká a ani nič neprinesie. Duo Wahlberg/Ferrel je dobré a dúfam, že ich spoločne niekde ešte uvidím. ()

Godhaj

,,Let’s look at the wisdom in his cloudy eyes.“ Moderní americká komedie o rodinných trampotách vyšší střední třídy, to zavání množstvím stupidního chování a pro evropany nepochopitelných nelogičností. A to přesně servíruje i tento film. Mark si střihnul otravnou roli testosteronového přivandrovalce, Ferrel mě zase vytáčel svoji neschopností ho poslat k šípku. Ta afektovaná upjatost, falešná slušnost a neupřímnost mě doslova vytáčely. K tomu dvě rozmazlený děcka, který by si zasloužili spíš výprask, než pochopení a lásku. Tu a tam se sice objevil světlý moment nějakého vtipu, ale jinak je to nuda, a to otravná. ()

alldo.raine

Píčovina, ale já se smál jak malej. Asi by mě to normálně tak nedalo, ale ještě v téhle náladě. Brečím ještě teď a jdu na dvojku :DDDD. Oh, no, you can't build a treehouse with a tampon, Brad. ()

ardno5

Solidní odpočinkový film na nenáročný večer kdy chcete vypnout. Někdy otravné, někdy super hlášky, film nenadchne ale ani nezklame. Rád si ho za čas pustím podruhé, což se o dvojce říct nedá ;-) 66% ()

Shitonit

Klasika. Do půlky jsem hýkal smíchy, pak se to nějak začalo vytrácet, docházeli tomu koule. Wahlberg je úžasnej, Ferrell to vcelku dotahuje, k závěru se z toho stává tradiční Americká mrdka vo rodinných hodnotách. Přes lehké znechucení skrz zmíněnému, se to dá doporučit a rád si to někdy slíznu eště jednou. ()

vieriX

Dost to šlapalo, Ferrell si s Wahlbergem sedli jak už jsme viděli jednou v Benga v záloze. Forky pobaví a pár je tam vyloženě luxusních s tím není naprosto problém. Já jsem byl naprosto spokojený a neměl jsem nejmenší problem si film skvěle užít. ()

lusa

To ja mám zodpovedného manžela, no o trtka akým bol Brad by som nezakopla ani pravou nohou od kolena chromou. Pravda je, že každá žena potrebuje občas nabacať po holej a nie čučať na chujka, ktorý všetko odkýve, oblieka sa ako strýco z lazov a nevie niekomu poriadnu prijeb*ť.. Preto mi to prišlo zo začiatku strašne neuveriteľné a neúprimné, až mi napadlo, že sa to asi ani na nič hrať nechce a aj keď to bolo nadýchané jak babkin orechový závin, tak to nakoniec celkom.. Ani nie pobavilo, lebo zasmiala som sa tak 5x, ale.. No dalo sa.. Scéna z basketbalu neskutočná, záverečný John Cena tiež.. Malo to však na oveľa OVEĽA viac. Slabšie 3* ()

george82

Tak Will Ferrell přešel z pubertálních komedií na rodinné pubertální. Trochu mě tam mrzela role Marka. Myslím, že na tyhle role má ještě čas. Jinak to bylo dost o ničem. I vzájemné potyčky Willa a Marka moc vtipné nebyly, takže za mě podprůměr. ()

Tom Cruise a další neskutečný kousek

Tom Cruise a další neskutečný kousek

22.04.2015

Studio Paramount právě na CinemaConu představilo svoje nadcházející filmy. Komedie o tom, jestli je lepší táta Will Ferrell nebo Mark Wahlberg, si moc pozornosti neodnesla, stejně ale nešlo o zlatý… (více)