Čtyři mladíci se pustí do riskantní investice, kvůli níž budou mít potíže s mafií. (Filmbox)

Mikecat

Film zhliadnuty jedine kvoli J.Travoltovi, kde sa dej pomaly odvija, miestami nudne rozhovory striedaju nepredvidane akcie kde sa vsetko zamotava kazdou minutou stale viac a viac az ma divak gulas vo vsetkom, straca dejovu liniu a prehlad kto je kto a co vlastne chce. Vyvrcholenie je vsak famozne absolutne necakane. Kde az moze zajst potlacana zlost slabeho blbecka z neustaleho sikanovania... Prepracovat niektore detaily tak by tobolo aj na 4*. ()

paradoxman

Pominu logické díry, bez kterých tahle uzívaná konverzačka asi nešla natočit. Ale když už jsme u té karmy, tak co asi osud nachystá "vítězi" téhle rychtovačky? Asi nic moc pěkného, když si vyrobil dva staronové nesmiřitelné nepřátele. Jo a třetina ze $2M jsou jako fuck you money? Omg... no comment further... snad jen, že z celého filmu se mi nejvíc líbily scény s malým holohlavým a neustále se zubícím Travoltovým poskokem, toliko i režisérem celého spektáklu. Díky jeho výkonu (před kamerou) dávám filmu hvězdu navíc. P.S.: Ta první ale rozhodně není za Travoltovu nechutnou pěšinku rámující neskutečně gumový ksicht. Bleh... ()

Saxos

Překombinovaná revenge za školní šikanu, plná hloupých rolí a nesympatických postav na všech stranách, blbého dabingu, směšného rozuzlení v posledních minutách, a k tomu jediná hvězda strejda Ital "Edý" Travolta. ()

knoxwile100

Klasické americké průměrné béčko, ve kterém je navíc to, že tam hraje Travolta. Bohužel ani on to nedokázal pozvednout výš. Criminal Activities mít v paměti zřejmě dlouho nebudu. Scénář se hodí spíš na krimi komedii než na drama/thriller. Poté by to bylo možná zajímavější... ()

v0jt1s3k

Slabší tři, místy dost amatérské, závěr až moc komplikovaný. Ale paradoxně ke všem negativům se film dá odkoukat a nezbude jen blbý pocit. Ale Travolty je fakt škoda, kde jsou ty jeho lepší časym jdy nemusel hrát všude jen jednu "skoroSeagalovskou" pózu ()

zekon

Naprosto neskrývaný pokus zkopírovat geniální kousky Guy Ritchieho. Ne žeby to bylo úplně špatné, mě to zaujalo víc než spousta jiného. Závěr skvělý, ale prostě kopie a ne všichni herci to teda zvládali. A některé ty kecy, to byla síla. Haley je jak na houpačce. Posere Robocopa, posere Noční můru, udělá skvělý Ostrov a Temné stíny. Já nevím teda, takových 3 a 1/2 ()

chytri

Travolta jako nejkladnější záporák. Je to vlastně taková odlehčená krimi-sranda, ale je to dobře koukatelné se zajímavým závěrem. ()

Bragi66

Čtyři mladíci se pustí do riskantní investice, kvůli níž budou mít potíže s mafií. Dosti sofistikovaný kousek, který ale vyžaduje zvýšenou pozornost. ()

kecal

Robert Lowell by měl co nejrychleji přestat přemýšlet o dráze scénaristy. Nevím z čeho mě bylo víc šoufl, ze scénáře, kokota Michaela Pitta, nebo z toho nechutně opuchlýho a zmalovanýho xichtu Johna Travolty. On snad měl na té své vypatlané hlavě paruku. Asi to vyhrál Travolta, ale jen o fous před těma dvěma. Slaboučkej, mírně komediální thriller, pro opravdu nenáročné diváky. ()

icewhite

Tak trochu komicky provedená gangsterka se spousty zbytečnejch kydů a praštěnejch scén vyzdobených z modelíny uplácanou imitací Johna Travolty požívajíc zelený guláš z mixovaných žab a kaktusových výhonků vykouzlila na mé tváři tříhvězdičkový úsměv. To platilo pouze do do by, než jsem viděl posledních deset minut filmu. ()

KcarlosK

Asi by se dalo jít i výš, kdybych pobral ten konec. Myšlenka byla asi dobrá, ale nějak mě to minulo. Ani ne tak obsahem, ale spíš zpracováním. Každopádně pomsta je sladká. ()

jaHanicka

Nad očekávání. Dokonce dosti vtipných scének (moje oblíbená je "náhoda" s plešounovým kamarádem z dětství), příjemné rozuzlení, i nějaká hlubší myšlenka tam byla. Travolta už má svoje nejlepší roky za sebou, co si budeme povídat, Pomáda už se opakovat nebude. ()

KT83

Tak nějak si dát láhev vína a v klidu se pobavit u televize. Zasmál jsem se. Každý režisér, producent a bůhví kdo chce mít svého Travoltu z P.F... ...NJN... Je to trochu Johnova obchodní značka. Ale vyvrcholení filmu je překvapující a pokud hledáte nenáročnou večerní zábavu, pusťte si to, je to v pohodě. ()