Čtyři mladíci se pustí do riskantní investice, kvůli níž budou mít potíže s mafií. (Filmbox)

bourec

Nezáživná blbina ,s mým oblíbencem Travoltou,ale kromě na konci dost vyčpělýho překvapení,tam neni nic,co by nás zaujalo.40%. ()

Rodriguez

Další drsný film co si hraje na gangsterku! Čtyři borci co jsi půjčí prašule od mafie a obchod se nepovede a oni skončí na mizině. Kde ale sehnat peníze, aby mohli svůj dluh zaplatit. Mafie nerada čeká! 15% ()

Johnny.ARN

Pekný mindfuck. Lacná réžia s lacnými kulisami, zvyšok peňazí asi zhrabol Travolta. Scenár však dokáže prekvapiť, lebo od začiatku to beriete ako B-čkovinu, ktorá vznikla len na to, aby vyplnila vysielanie po 22:00 na JOJke. Ja som sa pobavil, aj na hláškach, aj v samotnom závere. 3 z 5 ()

terunka003

Gangsterské, zoufalé, zvláštní, nijaké, překvapivý závěr. Celou dobu měl snímek takovou jednu nezajímavou tóninu, divný lidé unesou černého gangstera a snaží se ho držet v zajetí. Posledních pět minut je ale plný nečekaných rozuzlení a nakonec zjistíte, že to vlastně bylo o někom jiném a něčem jiném. Celkově ale nic extra. ..mno, co bude dál?.. ()

JohnSmith

Hodně slabá krimi. Hlavní čtveřice je divná, vlastně se chovají divně úplně všichni. A Travolta vypadal jak odlitej z vosku. ()

LexBarker

Filmu chybí od všeho kousek. Chvílemi jsem nevěděl, jestli to tvůrci brali úplně vážně, chvílemi jsem se nudil a vzpomněl jsem si na podobný film Nerovná partie, která ale měla svého Walkena a Learyho... Špatný krok nejen že nemá žádnou charismatickou postavu, ale ani zajímavé dialogy, nebo více uvěřitelný příběh. A Travolta s jeho gorilami vypadají spíše jako ruští gangsteři z céčkových filmů, než jako hrůzu budící italská mafie. ()

sedm.1

Jackie Earle Haley je velice výrazným hercem, ovšem jestli bude do budoucna i stejně tak výrazným režisérem, o tom si zatím po tomto jeho tvůrčím debutu dovolím pochybovat. Látku si sice zvolil divácky vděčnou, o tom žádná, vždyť kdo by neměl rád rozverné gangsterky, alá Guy Ritchie, jenže ono zpracovat takový tip filmu skutečně tak, aby fungoval jak má, není žádná sranda a o tom se jistě přesvědčil právě i sám Jackie. Nemohu se totiž zbavit dojmu, že se mu to poměrně dost celé vymklo kontrole, o čemž svědčí především už hodně přeplácaný závěr, respektive pointa, která svým vyústěním sice překopala celý film a ve výsledku dávala i smysl, nicméně spíš než pořádný údiv, či posazení na prdel, přinesla škodolibější úšklebek. Průběh ale jinak zábavný byl, ústřední čtveřice mladíků si chtěla přilepšit, ovšem tvrdě narazila, za což pak musela nést následky, taková prostě stokrát omletá klasika, ovšem opakuji, minimálně ¾ filmu jde o funkční podívanou, podanou ve slušném tempu, s několika fajn scénami, škoda jen tedy absence osobitější stylizace a výraznější atmosféry, neboť takto se to neslo v až příliš obyčejném podání. Ke konci ovšem filmu již očividně docházel dech, vše se začalo podivně natahovat, postavy se začali opakovat a o závěrečném twistu jsem se již zmiňoval, překvapující, ale zároveň i dost nepůsobivý. Velkou předností Criminal Activities je ovšem určitě obsazení, Pitt, Stevens, samotný Haley, ti všichni byli výborní, nicméně kdo si to tu užil asi nejvíc, byl sám velký John Travolta, který tu tentokrát je „přicmrndával“, ovšem tak výrazně, že každá jeho scéna je tím top z celé podívané. Zkrátka, filmů, jako je tento, existuje nespočetně, důvod, proč bych měl mezi těmi všemi jemu žánrově příbuznými fláky vybrat zrovna tento, není, přesto jde ale o podívanou, která nenudí a o ztrátu času též rozhodně nejde, na to své jisté kvality totiž určitě má. ()

Corpsegrinder

Nízkorozpočtový gangsterky jdou poznat od první minuty a tohle je přesně ten případ. Je to nudný jak prase a nezachraňujou to ani herci neboť ty kvalitní jsou odsunutý na vedlejší kolej a Dan Stevens tu hraje hroznýho idiota což je škoda, obzvlášť po suprovým The Guest. ()

zahadum

ak Pulp Fiction pretiahne na zemi pohodený ústrižok z novín tak sa z toho nestane scenár ktorý by bavil....nuda ..snaha o niečo extra.... spomienka na " ucho " bol presne ten prípad kedy sa Lowell pozrel do zrkadla a sám seba sa opýtal : Robo..počúvaj ma ...keby tu sedel Quentin ako by napísal cool..blood..vibe tripe scenár z ktorého bude na nete poprask .....a o tom to je...Quentin nikde...dokonca ani taký Made in China.... ()

KNTRFKT

POZOR, z Muzea voskových figurín byl odcizen jeden povedený exponát se štítkem John "Botoxový xicht" Travolta a hraje jak Pomádový Travolta, jenže vypadá spíš, jako kdyby se na veterině pokoušeli upravit pitbullovi prdel do tvaru lidského obličeje, na výsledek nasadili umělohmotnou paruku a celé to radši ještě jednou přejeli voskem. Johnovi už na stará kolena zřejmě uplně jeblo a snaží se portýry a letušky s penisem mezi nohama zaujmout svou transformací ve stylu Stollonovy matky. Dělá ze sebe kokota v teplákovce a já se za něj až stydím. Criminal activities působí jako totální vykrádačka všeho, co už bylo aspoň stokrát zrecyklováno a znovu nahozeno pro spotřebitele do oběhu. No a rádoby šokující závěr mě tedy aspoň trochu probral z nastupujícího komatu, ale po naprosto otřesném, nedomrlém a hlavně totálně nezajímavém úvodu už to mělo stejný efekt, jako když zem o hrách hází. Za zmínku možná stojí akorát flashback Travoltova kumpána, ale to je asi jedinou světlou stránkou filmu. ()

BOURQUE

Od samého začiatku je jasný, že film „Criminal Activities“ nemá veľké ambície. Scenár jednoduchý a predvídateľný, herecké výkony na bežnej úrovni (s J. Travoltom dohromady). Kvôli záveru (odhalenie celého pozadia) slabšia trojka. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

bararich8

Not bad. Šíleně ukecané, což jde místy fakt na mozek, jinak je to herecky fajn a místy padne i nějaká ta hláška. Příběh není úplně tuctový a finálové rozuzlení je typu super nebo hovadina, nic mezi. Celkově lepší 3* ()

tranquill

"A vzhledem k tomu, že jste mě vy, vy tupci, unesli z hajzlu, kterej je pro mě posvátnej úplně jak katedrála Matky boží, nelžu! Jste vlastně mrtvoly!" Snaha o černý komediální thriller, zde však pointa film výš rozhodně nevytáhla. ()

dalziel

Nič nenasvedčovalo tomu, že by ma to mohlo nejak osloviť. Avšak bol som sám milo prekvapený ako ma to chytilo. Síce som tak v 3/4 filmu vytušil pointu (to asi väčšina) no napriek tomu som sa nechal filmom doviesť až do konca. Bavil som sa., ()

Acrobat

Tu sa takmer s krištáľovou čistotou čerpá z Tarantina (príbeh o jazve) a Ritchieho (flashback recognition). A nebyť slabučkého "režiséra" na stoličke, bolo by viac pôžitku osoleného o vhodne zvolené vzruchy. Film má úplne inú pointu ako sa kdekoľvek prezentuje. So mnou zamietol, to uznávam, ale forma nestíha, navyše ten zvrat drží celý film v rovine aspoň krátkeho úžasu. E.A.P. má poviedku "sud Amontillada". Jej moderná verzia v štádiu prototypnej filmovej formy. (videné 22.02.2016,BDrip) ()

rublik05

Marně jsem přemýšlel, co mě vlastně donutilo shlédnout tuhle hrůzu až do konce. Jedná se o velmi špatný pokus o gangsterku, postavy jsou vyloženě tragické, příběh ničím nezaujme, po celou dobu jsem se šíleně nudil, závěr působil až úsměvně. Shrnul bych to asi takhle: hloupost, nuda, ztráta času. 1/10. ()

Sharles

Toto bol pre mňa ten typ filmu, pri ktorom zabudnem na všetky nedokonalosti a hodnotím jednoducho len to ako ma film zabával. A veru bola to veľmi záživná šou. Záver som naozaj nečakal, takže ten ma len podporil zvýšiť počet hviezdičiek o jednu viac než by si možno tento film skutočne zaslúžil. Réžia bola v pohode, scenár kreatívny, charaktery nie úplne dobre napísané, ale čert to ber. Herecké výkony ma tiež vcelku pozitívne prekvapili, vyčnieval najmä Edi Gathegi. No a nakoniec musím skonštatovať, že rád vidím Travoltu opäť v dobrom filme. ()

Shitonit

Špatný krok je špatný film. Prázdný, o ničem, je to klasická žvanírna divnejch nezáživnejch přiblblíků, čekající na spásu ..to jest příchod přestárlého Travolty. Což o to, pan reklama na pomádu se zjevuje, leč, celkový názor na tuhle sračkovitou hovadinu změnit nemůže.. ()