Hmyzáci

(festivalový název)
  • Německo Stung (více)

Zahradní slavnost v rodinné vile plyne poklidným tempem a číšník Paul by se raději věnoval své šéfové, než aby obsluhoval znuděné hosty a poslouchal dechovkové odrhovačky. O večerní zábavu se postarají obří zmutované vosy, které mají pod vedením hmyzí matky jediný cíl, ovládnout svět! (MFF Karlovy Vary)

hansel97

Skvělá oddychová podívaná, která mi poměrně připomíná americké Sharknado, až na to že je na naprosto jiné úrovni. Nebere se vážně, ale nepůsobí trapně a je do ní povedeně zamíchaná kapka hororovosti. Vzhledem k tomu, jak moc mi vadí být v blízkosti jakéhokoliv bodavého hmyzu, byl pro mě tohle horor, ještě než se z vos velkých staly vosy obří. Možná by mi ani nevadilo, kdyby se vosy tak nezvětšovaly a zůstaly stejné, ale bylo to fajn. Větší výtku mám k zabití naprosté většiny postav za prvních 45 minut, protože nechání dalších 45 minut jen na ústřední dvojici mělo lehce nudný efekt. ()

ARI50

Pro mě super podívaná , oslava se proměnila v jatka ,roztrhané těla, boj o přežití a celkem slušné vosy ,krve hektolitry, trošku špatně uvažování lidí ale super. ()

Morholt

Vosí variace na Pavoučí teror se sice nekonala, ale i tak jsou Hmyzáci vcelku zábavnou insekticiodní hříčkou. Sice tu absentuje jakýkoliv příběh, herci, byť jsou sympatičtí, působí nevýrazně a vtip se kamsi schoval, ačkoliv celkové odlehčení je z filmu cítit. ale na druhou stranu to má spád, slušné gore a vosáci také nejsou k zahození. Celkově průměr, ale hmyzích hororů je málo, takže potěšen jsem lehce nadprůměrně. 60% ()

ben666

Mě se to líbilo. Na Jessicu se hezky koukalo, gore bylo slušný a konec byl typickej, jak to u hmyzích filmů bývá. Prostě dobrá zábava pro večerní nudu. ()

Rodriguez

Horor nebo komedie? Tůrci nevěděli zřejmě kterou cestou se vydat a tak plácali jedno za druhým...a ten konec? Pánové notáááák... 30% ()

Hollohlaway

Sympatický ústřední pár, a natočeno celkem svižně. Ovšem tohle béčko ničím nepřekvapí, vtipy nic extra, scénář nikterak originální. ()

iXtr3m3

Rozbeh fajn, dobeh slabý, koniec vyložene o ničom. Triky nie zlé, obsadenie relatívne sympatické, hrubý hlas Bishopa potešil... ()

Zmrv

Jednohubka která nenadchne ani neurazí. Sráží to ale absolutní zhovadilost námětu. Vidět a zapomenout. 50% ()

cskomando

Krev tu byla, roztrhané těla v přímém přenosu a dokonce i ty zmutované vosy v nadlidské velikosti se povedly! Horší je to s nadměrně lehkým až epickým dějem - jedno kousnutí a do minutky už z něj leze obří mutantí vosa. Hlášky i vtipný scénky taky byly a na to, že se jedná o Německou produkci tak klobouk dolů. ()

Hapretor

Nedokoukal. Jako parodie nudné a nevtipné. Jako horor absolutně nestrašidelné bez napětí a atmosféry. Jedna * jen za Henriksena. ()

Ihuj odpad!

Není to ani horor, ani komedie a už vůbec to není romantika. Je to jen blbé. Třeskutě moc a po všech stranách. ()

beso74

Obrie osy veľkosti zmutovaného Zdenka Cháru, hľadajúce vhodné inkubátory pre svoje larvičky versus statoční čašníci a znudení reprezentanti horných desaťtisíc, ktorých je popravde po polhodine filmu už len niečo cez 9900. Na kvalitu typu Pavučieho teroru sa to u mňa nechytá, ale svižnosť a na niekoľkých miestach aj zábavnosť sa tomu vytknúť nedá. Ale v porovnaní s podobne Dragon Wasps je to omnoho omnoho pozerateľnejšie. Len škoda, že ústredná dvojica čašníkov Paul a Julia je mierne povedané trochu ťarbavejšia, ak by mala čo len polovicu charizmy uja Henriksena, mohlo to byť o triedu zaujímavejšie. ()

DavidWebb

Scéna: Pred chlapíkom sa z uštipnutého človeka liahne dvojmetrová africká osa a jeho reakcia: Úžas v tvári a doširoka roztvorené oči, reakcia (pohybová) veškerá žiadna až na klišoidné "What a fuck!" Už máte predstavu o aký typ "filmu" sa jedná? V tomto prípade je hrozná škoda, že tento flik nemá humor, ktorý tak zúfalo chcel (a mal) mať. Herci podali výkony síce slušné - tam problém nebol, ale... Takáto hovadina podľa mňa musí byť hlavne sranda, pretože svoj hororový základ (The Thing + miš-maš) od začiatku sama zhadzuje. Ale vzhľadom na výsledok si nie som istý, či to bol vlastne zámer tvorcov. Pretože to nie je ani horor ani komédia. V záverečnej tretine sa celý flik snaží napraviť si reputáciu stratenú v tretinách prvých dvoch, no darí sa mu to už iba čiastočne, čo záverečný finiš s horiacou včelou len potvrdzuje. Pár momentov tam ale bolo a vzhľadom na krátku stopáž som to dal v zásade "hravě". 2 ½. PS: Úplný záver je už v takýchto flikoch samozrejme povinnosťou... ()

Clark_Kent odpad!

Trochu větší vosy a pár k smrti vystrašených jedinců. Bože, jenže ta německá zkurvenost z toho je cejtit dost. Tohle bylo extrémně nedotažený, to už jsem se víc pobavil u Pavoučího teroru tenkrát. Na slušnou komedii je tohle sakra málo. Otřesná neměcká sračka a tečka. ()

predator.1

Rok 2015 nám zatím servíruje těžkou porci kokotin. Když jsem po 40 minutách zjistil, že retard smíchal hormony fotříka s hnojivem a to všechno byl výsledek všeho co se tam dělo, tak jsem uvažoval, že film dokoukám do dechberoucího konce ( a udělal jsem dobře ), protože potom vše začalo! Jakmile si jedna ta "vosa" zaskočila do ložnice a pustila gramodesku, měl jsem tlak na hrudníku. Možná začátek mého konce. Ale pořád jsem musel vědět, jak ten megafilm dopadne. Takže jedna * za tu pornoakci v sanitce v samotném závěru, tisíce létajících krav a Jessicu, která byla celkem fajn!!!! ()

djbarrel

Celkem koukatelný horůrek o hmyzích útočnících tak trochu ve stylu let osmdesátých. Leč nepřináší nic moc nového a ani efekty příliš neoslní. Solidní jednohubka, po druhé bych to, ale vidět nemusel. 40% ()

fatal_

Komedie, horor, nebo parodie? Hmyzáci mají od všeho trochu, což ve výsledku bohužel příliš nefunguje. Paradoxně nejvíce nudí akcí protkaný střed filmu, naopak počátečních a závěrečných deset minut nabídne pár vtipných situací a gagů. ()