Švédská trojka

(pořad)
Komedie / Publicistický
Česko, 2013

Johnny Valda si bere do parády virální videa. Úspěšný vlog, který si nebere servítky! (Jurrax)

verbal

Každý, kdo se někdy přestříkl s doživotními následky, bude v určité vývojové fázi některou ze svých přechytřelých spermií dozajista seznámen s fenoménem zvaným tytrubkoví vlogeři aka tytrubkeři. Jedná se vesměs o pestré panoptikum zastydlých a trapných dvacetiletých honibrků, kteří si nezájem stejného pohlaví (o opačném ani nemůže být řeč) léčí tím, že ze sebe před kamerou dělají krutohusté a třeskutě tumorné borečky a sbírají nepokrytý obdiv a kliky napříč kategorií 6-12, za které jim strejda Gůgl sem tam šoupne nějaké to šprckovné, aby si měli v příštím vysílání co natahovat na hlavy a vypadali tak ještě fešáčtěji, víc kůl a SEKSY. Po sto a více tisícím kliku se z nich pak stávají v podstatě provinční Gay Erekšni, Džastýnové či Hany Montány, kteří jsou za něco, co bych ve většině případů neváhal kategorizovat jako „ubohé kydy zamindrákovaných kokotů“, svou cílovou skupinou mentálně zaostalých dětí bezmezně adorováni a tato v podstatě opičí „popularita“ jim nepochybně přispívá k hladkému výronu při nespoutaném sexu se svou levou či pravou láskou. No, nedivím se, ono dostávat balíčky plné plyšáků, gumových medvídků a kýčovitě přebarvených srdíček od jedenáctiletých mrden nebo obdivné vzkazy osmiletých hošíků, co také chtějí být buzeranty, až vyrostou, to jednomu musí být hrozně teplo u šulínka. Já plně chápu, že kulturní degeneraci holt nezastavíš a jsem rozhodně dalek hřímat nad tím, že tito za počítačem ukrutně protřelí virtuální frajeři možná trochu předčasně wykydpedicky sdělují mým školou povinným antikoncepčním selháním anatomické detaily o resekcích svých přirostlých zanícených předkožek, vše, co ještě nevěděly o análu a bály se zeptat, nebo jim erudovaně vysvětlují, co je fejšl kamšot při šymejl pornu. Ne, tohle mi naopak ušetří spousty žinantního vysvětlování a navíc je to někdy i velice výchovné, když jim třeba Zelenka nebo hoššy TVTviksks detailně předvedou, jak odporně trapné a nevkusné dokáží být tupé bukvice, vypatlaný, předčasně plešatějící pičus Stejk zaprezentuje nefalšovaný tumor potratů podřadných dělnických profesí, či jim mohu velmi snadno názorně objasnit pojmy jako „psychicky narušený dement“ u Nejfucka nebo „vyrachtaná piča“ u Dominiky Myslivcové, a to i s dokonale vypovídajícími videoukázkami. Ale proč jsem vlastně zrovna tady? Jsem tady, protože ten otylý napomádovaný rádoby kulturista Jeník v nějakém videjku zmínil, že tu má profílek, a tak jsem si to sem namířil místo na hajzl. Ne, vole, neboj! Musím říct, že ač tenhle boreček vykrádá, co může, recykluje frky ze základky a sem tam je třeba poslintat si bryndák, abyste jej vůbec pobrali, mezi těmi ostatními tytrubkovými patogenními plísněmi působí vcelku přirozeně, kultivovaně a sympaticky a vždycky takhle kolem dubna se mu dokonce i povede vtip! Akorát, Valdo, měl bych takovou malou prosbičku, aby ses přestal v té své honírně nadále odhalovat. Chápu sice, že potřebuješ dělat dojem na gájfrendy z fitka, ale jednak jsi v té permanentní objemovce tlustý a nevzhledný a druhak mám fuckt docela problém vysvětlit svému osmiletému synovi, jak je hustě mačistické a hetero holit si ve dvaceti prdel a bradavky. Díky moc! Jo, a taky by ses mohl přestat chovat jako totální pičus a sám si to tu pětkovat! PS: A Beruško, to že tě chce vytečkovat takový bezprecedentní interleguán a šitmejkr jako Korpič22, ber rozhodně jako poctu a určitě brzy rozeber některý z jeho mástpissů! Jsou pro tvůj pořad jako stvořené. () (méně) (více)

Tom_Lachtan

Když se někdo snaží tvořit vlastní produkt tak, že vezme cizí produkt (v tomhle případě videa, ale vlastně je to jedno) a pokouší se k němu přilepit něco svého, jako v tomhle případě ´´´vtipný´´´ komentář, měl by se alespoň trochu snažit, aby to stálo za to. Jenže tady je to dokonale na hovno, bez humoru, bez invence, nudné a zbytečné jako noční krém proti vráskám pro Klatovský mumie. ()

Kothy

Johnny Valda si dělá srandu z různých věcí. Občas je to sranda a jindy tolik ne. Třeba díl s Hledám kluka z autobusu byl dobrý. "Byl celý červený." A nebo ještě Tu kabel. :D ()

MikeCool

Internetový-pořad. Johnny Valda se přikradl na internet a snaží se zaujmout svým, ne moc vkusným humorem. Propracovanost videí nelze upřít, ovšem, když samotný "herec" působí tak ryze nesympaticky, je těžké pousmát se na jeho "vtípky." | Průměr všech zhlédnutých epizod: 30% (1*) | ()

SeBig

Málokdy se mu povede fakt dobrej for, ale spíš vtip spočívá ve videích, který ale nejsou jeho. Pro mě je Valda spíš trapnej než vtipnej. ()

Lyli

Když máš náladu pod psa, tak si udělej hopsa....no, a nebo si pusť Valdu. Žlutozubý týpek, který je příjemně fekálně vtipný. A slabší díly mu až tolik nevyčítám, protože slabší dny mají i ti nejlepší z nás! Každopádně, pokud sáhnete po starších dílech, tak v podstatě nemůžete udělat chybu. *Edit 13.7. Ty vé, zuby už jsou bílé!!! Hot! ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Žebrák co nevtipně kopíruje cizí úspěšný pořad bez nejmenší invence či čehokoliv co by se dalo považovat za originální myšlenku. Hlavně ale že je populární. ()

joker.george

Asi by už to chtělo nějakou zásadnější změnu. Vydávat tolik dílů prakticky na stejné brdo bez nějaké výraznější obměny asi není úplně to nejlepší z dlouhodobého hlediska... Ale kvalitu si to pořád drží a Johny Valda i Ted stále dokáží zabavit a pronést vtipnou hlášku, za což může i vhodný výběr parodovaných videí... ()

metal.storm

Zábavná šou, Johnny je rozhodne jeden z najlepších Youtuberov na československej scéne, aj keď slovenská Youtube konkurencia je na plač. Teddy je veľmi zaujímavý doplnok. Len tak ďalej. ()

URBAN

Jak Švédská trojka začínala měla větší úroven. Ted mi to příjde jen jako vraška, ikdyž se člověk zasměje. ()

kinghome

Trapnej pokus o =3, Johnny Valda je nepříjemnej dement, kterej má IQ 3letýho dauna a dělá tam ze sebe ještě většího retarda než je, takže asi můžete předvídat, jak to dopadlo. Hrozně trapný pokusy o vtip, jediný plus jsou ty videa, které vybírá celkem dobré, jen pak skončí video a na scénu příjde sám retard a je to celý v píči. Vůbec by mi nevadilo, kdyby ho někde něco přejelo a Švédská trojka se zrušila, je to hnus. ()

Lachtaan

Pradávné začátky české YouTube scény a Johnny Valda jako jeden z jejích nejznámějších představitelů, který už ale zašel prachem. Bohužel v porovnání s tím, kdo jí vládne nyní, bych časy zrovna Švédské trojky hodně rád vrátil. ()

ZeroCZ1233

Drahý pan Valda přišel s docela klasickým pořadem který v jeho provedení je takový... řekl bych ne moc dobrý. Ano někdy se zasměji ale tak často to opravdu není. ()

manonfire odpad!

Přijde mi to jako ukázkový případ člověka, který to tak moc chce dělat, že vůbec neřeší, že to vůbec neumí. Pro 54% mládeže zřejmě příjemnej ksicht a tvrdošíjnost, se kterou si jde za svou propagací jsou zbraně znamenající v oblasti komiky opravdu strašidelně málo. To stačí v hudebním byznysu. 0% ()

Kucndo

Equals Three je (spíš teda bylo) fakt fajnové guilty pleasure, které má/mělo hodně chyb. Každopádně Švédská trojka jako kopírka =3 si bere z americkýho originálu hlavně právě ty chyby a výsledkem je takový poměrně trapný pořad. Párkrát jsem se u toho pobavil, to jo, ale prostě vzhledem k tomu, jak hrozně nudnej moderátor Johnny Valda je (nejčastěji jsem se smál těm videím, než jeho komentářům), tomu nemůžu dát víc než 2 hvězdičky. Samozřejmě je to složitý, když to porovnávám s =3, který na to všechno má rozpočet na úplně jiným levelu, ale i tak prostě od toho prostě očekávám nějakou kvalitu. RWJ dokázal mnohem lépe provázet takovýmto typem 'vlogu'. ()