Co když Apollo 11 misi nedokončilo a vše, co jsme viděli, byla fikce natočená Stanley Kubrickem? Odpověď na tuto otázku budeme hledat v šedesátých letech v Londýně, kde se bude agent CIA (Ron Perlman) pokoušet najít slavného režiséra a zároveň bude muset spojit své síly s manažerem rockové skupiny (Rupert Grint). (hendrich6)

honajz2

Ona by to byla fajn komedie, některé scénky jsou naprosto skvělé, pár nápadů taktéž, ale nedokáže to fungoval po celou dobu a navíc ty akční části mě moc nebavily a hipísácké drogové tripy už vůbec ne, ačkoli to jejich doupě nejednu vtipnou scénu vytvořilo. Ve výsledku je to pro mě ale prostě průměr, který jsem rád viděl, ale nemám potřebu ho vidět znova. Takže už jen kvůli tomu to na vyšší hodnocení prostě nevidím. Kdyby to ale mělo povedenější a vtipnější konec, možná bych nad tou čtvrtou hvězdičkou teďka usilovně přemýšlel, protože kladů mají Moonwalkers nemalý počet... 3* ()

Nach

V akčních sekvencích dokonce výtečný film, ale převážnou většinu času zcela průměrný. To je Monnwalkers, který přetřásá onu jednu zajímavou konspirační teorii o skutečném přistání na měsíci. Což o to, takové téma je divácky vděčné, ovšem Antoine Bardou-Jecquet ho dokázal vyždímat tak maximálně na 70%. Rupert Grint ujde, ale není to herec velkých rolí. Ron Perlman ovšem zde charisma prodává najedničku, žel je vždy až ten druhý. No a o zbylém osazenstvu se nemá smysl dohadovat. Mírný palec nahoru. 65% ()

Yoda sama

Zábavný, vizuálne chytľavý debut o jednom clusterfucku, ktorý mal byť prevenciou iného potenciálneho clusterfucku. A nakoľko mám rád tieto malé oddychovky a Ron Perlman si tu tripuje na acide, nejde tomu odolať. ()

Georgex

Ulítlá retro komedie založená na jedné z nejznámějších konspiračních teorií, kterou táhne zejména neodolatelný Ron Perlman, jemuž role drsného agenta CIA dokonale sedla. Všechno ostatní je tak bláznivé, že už samotná konfrontace hlavního hrdiny v daném prostředí, dokáže vykouzlit úsměv na rtech. Ani se mi nechce věřit, že danou komedii natočil začínající francouzský režisér, jelikož komedie lze spíše označit za britskou a to ne díky prostředí a vedlejším postavám, ale zejména díky přítomnosti typického britského humoru. Skvělý debut a jednohubka pro všechny fanoušky bláznivých komedií. Moje hodnocení 75%. ()

herr_carter

,, Ztratil jsem se..byl jsem v baru a pak vyšel ven. Ale nevěděl jsem, na kterou stranu jít... Pak jsem si řekl, že správně bude vlevo. To je celé.,,....... aneb Ron Pearlman v povedené taškařici o tom, kterak se parta zdrogovaných lidí snaží natočit fiktivní návštěvu Měsíce, celkem zábavná jednohubka........... moje hodnocení = 6, 5 z 10. ()

Firebug

Výborní herci, skvělý námět, ale výsledek jaksi rozkolísaný a bez pořádného tahu na bránu. Akční (gangsterské) i halucinogenní pasáže natočeny sami o sobě skvěle, ale do snímku naroubovány tak nějak uměle. Posttraumatické vidiny Perlmana byly ve snímku úplně zbytečně a ty drogové ve mě taky nezanechávaly úplně příjemné pocity a přispívaly k celkové rozbředlosti. Humorných situací je relativně málo (hodně z nich v traileru). Výsledkem je docela fajn filmek na jedno použití za ošuntělé 3*. Nalákán dobovým zasazením, neotřelou zápletkou a skvělým trailerem jsem však byl ve finále zklamán. ()

Fordzy

Zhuleně zábavný trip s permanentně zhuleným a skvělým Robertem, věčně prachy shánějícím Rupertem a prachy rozdávajícím agentem Ronem. Očekávání byla maličko větší ale i tak jsem se skvěle bavil, nejlepší nastává, když se hoši už konečně dostanou k natáčení přístání na Měsíci. Kozy a krev jsou už jen takový příjemný bonus. Doporučuji sledovat v mírně podnapilém stavu. 69% ()

klukluka

Vtipný, chytrý, pestrý...zkrátka perfektní! Ohromný překvapení s kladným znamínkem. Chci ještě! Víc takovejch bijáků! ()

Disease

Jako kdyby Guy Ritchie (ve svých začátcích) natočil Cheeche a Chonga. Jedna hvězda navíc za skvělou vizuální stránku. ()

nonick1

Jako by tento překvapivě zábavný bizárek natočili společně Coeni, Kubrick a Tarantino. U mě je to na plnou palbu. ()

Mackoun

Film jsem dlouho odkládal - dle traileru mi to přišlo až moc ujetý na to, aby to mohlo fungovat. Žánr komedie je v poslední době spíš průser, než zábava, takže se ze mě v tomhle odvětví pomalu ale jistě stává mrzutej skeptik. Nakonec jsem po filmu sáhnul jako po nenáročný jednohubce nedělního večera, kdy jsem se při probírání v danou chvíli přednějších filmů musel z časových důvodů ponížit na kousky se stopáží pod 120 minut, což snímek Moonwalkers splňoval a během filmu jsem se stále více radoval, že volba padla právě na něj :) Jako celek je to velice povedená záležitost, s dobrým obsazením a velice pěkným a hravým zpracováním, ke kterýmu se určitě rád ještě párkrát vrátím - pro mě asi nová "kultovní" záležitost v žánru komedie, za což k původním čtyřem hvězdám přidávám pátou navíc za milý překvapení. ()

Bozvav

Naprosto totální šílenost, která aspiruje na konspirační paranoickou ujetost roku. Nelze tomu upřít vtip, akci, originalitu a bizardnost. Nevěřila bych, že Ron Perlman něco takového dá, ale je fakt dobrej. To stejné musím říci o jinak krajně nesympatickém Rupertu Grintovi, fakt příjemně překvapil. Takže na závěr - mamince bych tento film rozhodně nepustila, ale já se skvěle bavila, takže za mne 75%. ()

ink flo

Odpočinková retro komedie o tom, jak si amíci pojistili případný neúspěch s přistáním na měsíci tím, že si to nechali natočit od Stanleyho Kubricka. Ze začátku jsem nebyl uplně přesvědčenej, ale v momentě kdy se děj přenesl do hippie zámku a nabralo to fantasmagoričnosti už to bylo v pořádku...a Ron Perlman na tripu mocnej. ()

KNTRFKT

To by nebyli Amíci, aby neměli všechno posichrovaný. Jak to tenkrát bylo se asi nikdy nedozvíme, ale jedna věc je jistá. Tenhle film splnil přesně to, co jsem od něj čekal, herecky skvěle obsazená komedie, kde americkýho humoru moc nenajdete, ačkoli je to o nich. Dokáže to šokovat a to v dobrém slova smyslu. Wízlimu role troubů prostě jdou, do toho se přidá věčně zhulenej Misfitsák a Hellboy a je tu něco, co mě prostě baví. Takže pokud si dneska chcete utřít prdel americkou vlajkou, do toho. ()

KHkomiks

Moonwalkers jsou skvělou oddychovou komedií, která se s ničím nemaže a dělá si prdel ze všeho. Ron, Hellboy a Nathan z Misfits tady zase válel. Doporučují mrknout na víc filmů s Robertem Sheehanem ( Misfits,Je třeba zabit bona, outsideri) ()

Future Gate Sci-fi Film Festival 2017

Future Gate Sci-fi Film Festival 2017

16.02.2017

Časem prověřené legendy, pečlivě vybrané novinky žánru i na zahraničních festivalech oceněné filmy. Čtvrtý ročník festivalu science fiction filmů Future Gate přináší již tradičně na filmové plátno… (více)