Epizoda 5 (S01E05) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2016, 1 h

V předposlední epizodě nám děj hezky graduje, pátý díl má výbornou atmosféru, rukavice jsou dole a postupně se odkrývají všechny karty. Jsem zvědav jestli se tvůrcům podobně povede i závěr, bylo by to fajn, protože zatím kvalita rozhodně stoupala.(27.6.2017)

"Ktokoľvek môže zradiť kohokoľvek. To by si mal vedieť." Priemerný nádych pred veľkým finále. Za mňa najslabší diel, síce sa tu odohrá pár pre dej dôležitých udalostí, ale inak nuda; pokojne sa mohli zapracovať do ľubovoľnej epizódy, nič by sa nestalo, ak by celá série namal 6, ale len 5 dielov.(26.1.2019)

Vyplatilo se, čekání na dokonalý díl je u konce. Vše se zamotalo, děj naprosto vynikající a ani minutu se divák nenudí. Uvidíme Rouperovo představení, po sléze několik nečekaných událostí a konečně napětí. Díl, který konečně posunul seriál na vyšší level.(16.1.2017)

No ksakru, jak se to k tý Burrový mohlo dostat… Tenhle díl posouvá Night managera dál, než jsem si myslel, že je seriál schopen zajít. Moc je strašná svině. Má schopnost udělat z „kámoše“ buď návnadu, nebo rovnou oběť. Nevim, co je horší. Stanový městečko bylo hustý. Roper má teda dlouhý prsty… To byl arzenál, kterej by moh z fleku začít celkem slušnou řežbu. "You can sleep after being dead!" U Ropera propuká paranoia. Jonathanovi tohle hraní dvojitýho agenta náramně sekne.(7.5.2017)

• honajz

Ne a nebaví mě to. Na základě těch oslavných komentářů jsem čekal, jaké zvraty se na nás chystají, ale nic, co by se nedalo předvídat - nic nového pod sluncem, nic zajímavého, a protože je mi Jonathan nesympatický, vlastně je mi i jedno, jak to skončí. Snad jen zaryté Angely je mi líto. A opět platí, že se spousta věcí uděje tak nějak podivně (třeba taxikář).(15.6.2017)