Epizoda 5 (S01E05) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2016, 1 h

 • Necrotongue
  *****

  V předposlední epizodě nám děj hezky graduje, pátý díl má výbornou atmosféru, rukavice jsou dole a postupně se odkrývají všechny karty. Jsem zvědav jestli se tvůrcům podobně povede i závěr, bylo by to fajn, protože zatím kvalita rozhodně stoupala.(27.6.2017)

 • tron
  ***

  "Ktokoľvek môže zradiť kohokoľvek. To by si mal vedieť." Priemerný nádych pred veľkým finále. Za mňa najslabší diel, síce sa tu odohrá pár pre dej dôležitých udalostí, ale inak nuda; pokojne sa mohli zapracovať do ľubovoľnej epizódy, nič by sa nestalo, ak by celá série namal 6, ale len 5 dielov.(26.1.2019)

 • Pilda17
  *****

  Vyplatilo se, čekání na dokonalý díl je u konce. Vše se zamotalo, děj naprosto vynikající a ani minutu se divák nenudí. Uvidíme Rouperovo představení, po sléze několik nečekaných událostí a konečně napětí. Díl, který konečně posunul seriál na vyšší level.(16.1.2017)

 • Alagaesie
  ****

  No ksakru, jak se to k tý Burrový mohlo dostat… Tenhle díl posouvá Night managera dál, než jsem si myslel, že je seriál schopen zajít. Moc je strašná svině. Má schopnost udělat z „kámoše“ buď návnadu, nebo rovnou oběť. Nevim, co je horší. Stanový městečko bylo hustý. Roper má teda dlouhý prsty… To byl arzenál, kterej by moh z fleku začít celkem slušnou řežbu. "You can sleep after being dead!" U Ropera propuká paranoia. Jonathanovi tohle hraní dvojitýho agenta náramně sekne.(7.5.2017)

 • honajz
  **

  Ne a nebaví mě to. Na základě těch oslavných komentářů jsem čekal, jaké zvraty se na nás chystají, ale nic, co by se nedalo předvídat - nic nového pod sluncem, nic zajímavého, a protože je mi Jonathan nesympatický, vlastně je mi i jedno, jak to skončí. Snad jen zaryté Angely je mi líto. A opět platí, že se spousta věcí uděje tak nějak podivně (třeba taxikář).(15.6.2017)