Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tagomi čelí dileme: zostať so svojou rodinou alebo sa vrátiť do starého sveta, ktorý zanechal za sebou? Juliana sa zúfalo snaží uniknúť z Ríše, preto uzavrie poslednú nebezpečnú dohodu s Odbojom. Keď Ed odhalí tajomstvo, ktoré ohrozuje plán Hnutia Odporu, musí sa Frank rozhodnúť, ako naložiť so zradou svojho najlepšieho priateľa. (Arsenal83)

(více)

Recenze (4)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po předchozí epizodě jsem zažil lehké zklamání. Ale nevadí, beru devátý díl hlavně jako přípravu půdy pro velké finále druhé sezóny, takže doufám, že si na něm dali tvůrci záležet. ()

PaTeXx 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak už jsem Tagomiho pochopil. Ale přiznám se, že (lehký spoiler!) od atentátu na Kempeitai jsem čekal o trošičku víc než nakonec přišlo, každopádně musím pochválit proslovy Onody a Heusmanna, které ve mně našli naději, že poslední díl ještě může přinést báječný závěr. ()

Foltest 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takřka perfektní epizoda. Především proslovy a závěr. Pořádně se to rozjelo a já jsem na těšený na poslední díl. Konečně jsem zhruba pochopil, jak je to s těmi filmy. Všechny ty alternativní reality jsou sice zajímavý nápad, doufám ale, že se to tvůrcům nevymkne z rukou a zvládnou tuto dějovou linii nějak přijatelně ukočírovat. ()

Reklama

Reklama