Temná (S01E10) (epizoda)

USA, 2016, 36 min

Rick Jacobson

Craig DiGregorio

Joseph LoDuca

Škoda Samary Weaving.. Bola strašne chrumkavá. Inak paráda. Back IN BLACK!(30.12.2016)

Naprostý "evildeadovský" nářez a patrně nejlepší díl první série (rozhodně je to minimálně stejně dobré jako Raimiho pilot). "Season Finale" pomalu jak z učebnice (přestože úplný závěr byl pro mě zpočátku lehce rozporuplný)!(17.3.2016)

I´ll swallow your soul! Tak toto, už je EVIL DEAD. Epizóda THE DARK ONE je presne to, na čo som celých 9 dielov čakal. Hovorí sa, že to najlepšie nakoniec. A v tomto prípade ide o potvrdenie príslovia.(17.3.2016)

Skvelá epizoda. 100%(3.11.2018)

Zatiaľčo Ash bojuje s Ruby a Pablom, ovládaným zlom, v sklepe chaty, Kelly sa snaží dostať do chaty a prísť mu na pomoc. Ruby pomocou Pabla vypúšťa na svet deti zla. Ash však Ruby premôže, avšak rozhodne sa pristúpiť na dohodu s Ruby aby zachránil životy Pabla a Kelly. Práve lístok do Jacksonville v celej prvej sérii pôsobil asi najrušivejšie, na druhej strane seriál musel nejako pokračovať a tak sa môžeme na svojský humor, potoky krvi a nápadité masky tešiť aj v ďalšej sérii, kedže Ruby sa dohodu s Ashom určite nechystá dodržať.(8.7.2018)