Epizody(10)

Na začiatku druhej série si Ash Williams (Bruce Campbell) konečne užíva svoj vysnívaný život v Jacksonville. Ale to len do chvíle, kým ho počas párty nenapadnú dvaja démoni. V tej chvíli je jasné, že svet opäť potrebuje jeho silu a Ash musí so svojim tímom opäť bojovať proti nesmrteľnému zlu. (Marceloo)

Wallis3

I druhá série si udržela kvalitu a dokonce chvíli brnkala na vážnou strunu. Vím, že bych chtěl ještě, ale rozum říká, že v nejlepším se má přestat, takže ač konec by sliboval něco dalšího, vykáknul bych se na to, aby se z toho nestala nepředložená trapnost. ()

nick_sekac

Nevím, jestli to nebylo částečně tím, že už jsem si zvykl na postavy Pabla a Kelly, ale celá druhá série od první minuty mi přijde o stupeň nadupanější než první série. ()

Tomko87

Príde mi, že druhá séria je u úroveň lepšia. Zapracovali na humore, brutalite a nechutnosti. Presne v to v čo som dúfal. ()

hony23

Příběh je ještě slabomyslnější, než v první sérii, ovšem to neznamená, že to je nuda. Ash je stále ve formě a pomocí své motorové pily porcuje démony s obrovskou dávkou černého humoru. Asi 3 díly byly slabší, ale jinak jsem se bavil a vrchol druhé řady přišel už v 2.díle při scéně na pitevně, která co do úchylnosti překonává ty nejbujnější fantazie každého duševně zdravého diváka. ()

david141474

Stejně jako první série, je i tahle dosti brutální. Motorovka k Evil Dead patří jako prdel na hrnec a zde o ni nebyla nouze. Nechcu spoilerovat, ale v téhle sérii se cestuje časem a já musím říct, že mně se tohle fakt líbilo. Tady tahle série si už jede od prvního dílu a není to jako v první sérii, kde to mělo dost pomalej rozjezd. Naši hlavní postavy zde bojují proti démonu Baalovi, kterej celkem ušel. Co bylo solidní, tak to byl návrat do rodného městečka, kde má Ash solidní přezdívku Ash "dvakrát řež." Všechny scény z tohoto městečka byly solidní, ale hlavně ty kde se střetl Ash s nějakými obyvateli. Pak přišel 6 díl, kde se představil jako hrdina a ten byl taky skvělej. Soundtrack byl vybranej dobře, bylo to poslouchatelný! Co se týče největšího plus série, tak to jsou rozhovory Ashe s otcem, který jsou fakt božský a já se královsky bavil. Já jsem s touto sérií velice spokojen. 10/10 Co si budem, bylo to fajne. ()

jarmil8

2. série byla totálním utrpením. Pořád dokola omílání stejných témat, seriál nepřišel s ničím zajímavým, hlavní záporák Baal byl naprosto nevýrazný, podobný postavám z podobně rozbředlých Lovců duchů. Je smutné, že seriál musí zachraňovat odkazy na stále zábavný horor z 80. let a ani za těch více než 30 let se nikam nedokázal posunout. ()

Evee04

Pokračovanie Asha a jeho legendárneho príbehu,nastolilo latku ešte vyššie ako prvá séria.Prichádzajú nový démoni,nehovoriac o tom že krvy je tu omnoho viacej a vidno že sa stala viac uveritelnejšou.Každá jedna epizoda ma neskutočné tempo a potenciál ktorí je naplnení na maximum,pričom na niektoré konkrétne scény človek nezabudne."(Pane bože jsem v prdeli)"!Nedá sa dopustiit na odkazy ku Armáde temnôt a finále je opät,jedno s najlepších diel,ktoré sa objavili na televízii,kde znova figuruje ona známa "Chata".Neskutočne sa teším na dalšiu sériu!___100%___PS-Potitulková scéna finálneho dielu,vlastne znamená vznik Evil Dead s 2013. ()