Těžko zabráníte vstoupit něčemu, co už je dávno uvnitř. Michael Vartan, Erin Moriartyová a Nadine Velazquezová hrají v hlavních rolích vdovce, jeho dcery a nové ženy, kteří jsou připraveni začít nový život poté, co se přestěhují na poklidné předměstí. Když se ale kolem nich začnou dít podivné věci, vyjde najevo, že s jejich zdánlivě dokonalým domovem něco není v pořádku. Něco, co se skrývá uvnitř domu a v jeho zdech. Jakmile odhalí smrtící tajemství svého nového domova, riskují, že se stanou další kapitolou jeho děsivé historie v tomto psychologickém thrilleru, který vás přiměje dobře zvážit, kam se příště nastěhujete. (HBO Europe)

Siki10

Musim říct,že to bylo dobrý,výborné napětí i myšlenka.Po zkušenosti z lesbických upírek jsem čekal propadák a ono tohle..? ()

Jenn

plus - hudba, hlavni sexy hrdinka, krasnej barak (brala bych stejnej, jen bez toho kokota) minus - on me opravdu hodne stval a navic sem doufala, ze je to duch, haha. jeste vetsi plus - prekvapivej konec..spis k nasrani konec. btw, vsiml si nekdo, ze tam byl skoro kazdej zpocenej? eww ()

Radek273

Jako fakt ne! Začátek neuvěřitelně podivný, postupem času si ale zvykáte. Nicméně je to horor, takže všude ve dne v noci tma, stíny a nelogicky malá světýlka. Ale budiž, asi to tak rejža nutně potřeboval. Obrat k lepšímu pak nastal někdy uprostřed, a to s prozřením souvisejícím s onou fotografií. Ovšem (doslova) to zabíjí konec, který je naprosto nesmyslný a jakoby nucený. Škoda, jinak by to byla taková hororová klasika. ()

Peddro

Konec filmu zcela zničil potenciál. Nelogické chování v době, když David Hanu odnesl mezi stěny je neodpustitelné. V reálu by každý ihned volal policii. ()

Feacher

Na tento horor jsem dostal tip od kamarádky, takže jsem mu věnoval dnešní večer. Rozhodně to není špatně vymyšlené, jako nápad dobré, nicméně závěr to trošku pokazil. Průběh byl tak na 4*, protože nenabízí vůbec nic nového a začíná to být ve všech podobných hororech stejné... Závěr mi ale přišel poměrně divný a moc mi uspokojení nepřinesl. A taky nechápu, když neexistovalo nic nadpřirozeného, jak se některé ty nadpřirozené věci děly :)... To mi trochu vadilo.. Ani taková zábava to nebyla, ale 3* z toho budou! ()

Holly_Molly odpad!

Neskutečná mrdka...hodina a půl času zabitá sledováním filmu bez pointy, bez finální katarze a navrch plnýho xy nesympatickejch postav a jednoho nemytýho smradlavýho zaostalýho simpa se slabostí k polotučnýmu mlíku a holkám pod zákonem...mimochodem to finále je absolutní parodie a výsměch všem, co sebrali odvahu a koukli se na to... Have fun :-) ()

Martin29

Každý rok vychází několik hororů na téma strašidelný dům rozdíl je pouze v kvalitě. Hororově znalý divák si od začátku může zaškrtávat položky takže tu máme rodinu co si koupí dům ve kterém někdo zemřel násilnou smrtí a další rodina zmizela a nikdo ji nikdy neviděl. Jejich dcera vidí slyší a cítí podivné věci a nikdo jí nevěří samozřejmě se ukáže, že má pravdu. Jediné co mě překvapilo bylo zpracování od začátku jsem čekal duchařinu a vyvinulo se to ve slušný thriller. Na paní Moriarty se dobře dívá a v černém jí to neskutečně pasuje. Naopak ke konci to těžce skřípe ta scéna o tom jak postřelil jednoho kluka místo pachatele je totálně blbá a nelogická i konec logiky moc nepobral mám v baráku alarm, který se spouští a můžou dojít policajti během chvíle honí mě jakýsi psychouš proč ten alarm nepoužiju nebo, když už jsem tak blbá a nepoužiju ho proč se aspoň neozbrojím. Hodnocení stejné jak The Boy z roku 2016 ()

kristovanoho

Relativně koukatelná věc, takovým koncem, jaký mám rád. Jen ten hlavní záporák nemusel být anorektik, pak by některé scény působily věrohodnějším dojmem. A nablblým amíkům už snad jen zbývá vzkázat, aby stavěli z cihel. ()

Fibonacci

prekvapenie príjemné veľmi. ozaj to má fajn tajuplnú atmošku, kedy zo začiatku neviete, čo bude strašiť, čo bude zlo. som rád, že to bolo také ake bolo, jediné čo musím vytknúť a stálo to tento trilerovsky horor jednu hviezdu, je kamera. miestami mi to totiž pripominalo až nejaky televizny film so zlým strihom. ale ako nápad a dej, palec hore. je to pozerateľné. #nazgul ()

Priaxxa

"V domě" je taková decentní oddechovka na víkendový večer. Byť zpočátku vypadá jako jeden z dalších "Haunted Houses Stories", není tomu tak. Atmosféra je celkem živná. Pravda ale je, že mi celkem brzy hlavu zaplnily vzpomínky na snímek "The Boy", takže pro mě žádné extra překvapení. Chvíli jsem si říkala, jestli té Kataríně přeci jen nebylo lépe s Randym a Earlem :-). Tři hvězdy zaslouženě. ()

Drolit

První polovina filmu je naprosto brilantní, kde tvůrci člověka nechávají tápat, co se to tam vlastně děje a navozují parádní znepokojivou atmosféru, k čemuž jim stačí, když se párkrát někde otevřou dveře nebo spadne obraz ze zdi. Další polovina se mění na zvláštní honičku s hodně dobrým záporákem, ale atmosféra už je úplně fuč. I když vyobrazení toho, že se útočník skrývá ve zdech domu, je opravdu mrazivé. Jako další mínus počítám spoustu nelogičností, kterými film rozhodně nešetří. Z prvotního nadšení mám při psaní tohoto komentáře spíše smíšené pocity, ale na slabší čtyři hvězdičky to asi vyjde. ()