Better Angels (S01E20) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2016, 41 min

• Frantisek.Fu

40%(23.3.2019)

Poměrně slabota, má to i dobré momenty, ale za poslední čtyři díly jsem si nejvíc utápěl v trapných dialozích právě u tohoto dílů. A těch proslovů a monologů, chjo. A ten děsnej cliffhanger! takhle se to nedělá! Dobrej cliffhanger by byl, kdyby ukázali, kdo v tý lodi je a pak se s tim fanoušci popasujou. No nedělam si naděje, že CW nějak seriálu přilepší, spíše naopak, protože se sníží sledovanost a tím i rozpočet a tvůrci zůstávají, takže nic extra. A Superman mě naštval, nic proti herci (zatím) a Smallvile jsem sice nesledoval, ale mám rád toto propojování a doufal jsem v angažmá ex Clarka Kenta.(20.7.2016)

• Kimkong

Velká slabota. Non i Indigo. Rádoby dojemná loučení, trapné záchrany. Jedeno z nejhorších zakončení sezóny vůbec. Ale s tak mizernou náplní seriálu to o moc lépe dopadnou asi nemohlo. Navnadění na další řadu? Kouknu co tam bude, ale velká očekávání nemám.(12.2.2017)