Vavča

Zajímavý seriál, kdy kariéristka z IT firmy Ichiko Sawatari (Yukie Nakama), dostane za úkol (respektive za trest pro svoje neomalené chování) vést talentovou agenturu, která má svoje nejlepší dny za sebou. Proto se rozhodne rekrutovat čerstvou tvář. Ryo Sakisaka (Keita Machida) chce být původně malíř, ale zkusí to úplně od píky ve filmu. Seriál perfektně ukazuje, jak to ve filmu, seriálech, filmových studiích chodí. Z davu do štěků, miniroliček, vedlejších rolí až k hlavní roli. Všechna úskalí, včetně režisérů, herců, nepřejících kolegů novinářů atd. uvidíte. Tohle mě na sérii bavilo hodně. Nicméně dílů je tady solidní nálož, možná až moc. Keita Machida má svoje kouzlo a nevylučuji, že z něj časem něco bude, přesto mi nepřišlo moc přesvědčivé, jak se časem stane boyfriend Sawatari. Tahle dvojice mezi sebou nemá potřebný žár, ačkoliv každý z nich svoji roli zahrát umí. Seriál má kromě drama a romance i jistou dávku lehkého humoru, který funguje, škoda že se to nepovedlo lépe, potenciál tady byl. ()